• خانه
  • اخبار
  • دانشگاه واشنگتن در ساختمان مهندسی با بودجه بوئینگ، آمازون، تی موبایل پیشرفت می کند

دانشگاه واشنگتن در ساختمان مهندسی با بودجه بوئینگ، آمازون، تی موبایل پیشرفت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دانشگاه واشنگتن در ساختمان مهندسی با بودجه بوئینگ، آمازون، تی موبایل پیشرفت می کند

دانشگاه واشنگتن در ساختمان مهندسی با بودجه بوئینگ، آمازون، تی موبایل پیشرفت می کند
آنا ماری کاوز، رئیس UW (سوم از سمت راست) به دانشجویان مهندسی UW و سایرین می پیوندد تا در ساختمان جدید مهندسی بین رشته ای UW پیشرفت کنند. (عکس از brooztechnology/Charlotte Schubert)

دانشگاه واشنگتن روز پنجشنبه در ساختمان مهندسی میان رشته ای جدید خود به مساحت 70000 فوت مربع که برای حمایت از دانشجویان ده بخش دانشکده مهندسی طراحی شده بود، شکست خورد.

آنا ماری کاوز، رئیس UW در مراسمی با حضور مقامات منتخب، اهداکنندگان، توسعه دهندگان و دانشجویان، همراه با طلسم سگ UW، Dubs II، گفت: “این یک معامله بسیار بزرگ و بزرگ است.” این ساختمان به تعداد فزاینده دانشجویانی که مدرک مهندسی می‌گیرند، خدمت می‌کند، که از سال 2009 دو برابر شده و هر سال به 1300 دانشجو رسیده است.

این پروژه 102 میلیون دلاری با 50 میلیون دلار از ایالت واشنگتن، کمک 10 میلیون دلاری بوئینگ، اهداکنندگان شرکتی آمازون و T-Mobile (که هر کدام 5 میلیون دلار کمک کردند)، سایر اهداکنندگان و صندوق های UW حمایت می شود. از عملکردهای مختلف دانشجویی مانند مشاوره، آموزش، نمایشگاه های شغلی و پروژه های مشارکتی پشتیبانی می کند. همچنین مؤسسه آموزشی برای هوش مصنوعی را در خود جای خواهد داد که به کالج کمک می کند تا برنامه درسی بین رشته ای خود را دوباره طراحی کند تا هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را به عنصر اصلی برنامه تبدیل کند.

دانشگاه واشنگتن در ساختمان مهندسی با بودجه بوئینگ، آمازون، تی موبایل پیشرفت می کند
رندر ساختمان مهندسی بین رشته ای UW توسط KeiranTimberlake.

سخنرانان بر تلاش‌ها برای اطمینان از اینکه همه دانش‌آموزان احساس مکان در ساختمان جدید می‌کنند، که با کمک دانشجویان توسط کارن توماس-براون، معاون آموزشی تنوع، برابری و شمول طراحی شده است، تأکید کردند. این طرح شامل فضاهای کوچکتر و اختصاصی برای گروه های وابسته است.

نانسی آلبریتون، رئیس دانشکده مهندسی گفت: «ما از مطالعات بسیاری می دانیم که دانشجویان با پیشینه ها و ایده ها و استراتژی های متنوع، مهندسان بهتری می سازند. “ساختمان مهندسی بین رشته ای واقعاً این سطح جدیدی از دسترسی، فراگیری، همکاری و یادگیری عملی را برای دانشجویان ما از همه مهندسی و علوم کامپیوتر و همچنین همه رشته ها تقویت خواهد کرد.”

کالج مهندسی UW در 30 ساختمان واقع شده است. افزوده‌های مهم‌تر اخیر شامل مرکز مهندسی و علوم کامپیوتر بیل و ملیندا گیتس است که در سال 2019 افتتاح شد و ساختمان مهندسی نانو و علم که در سال 2017 افتتاح شد.

دیگر سخنرانان مراسم روز پنجشنبه شامل دانشجویان مهندسی عایشه کورا و لیبان حسین بودند. نمایندگان ایالت واشنگتن دیوید فراکت، استیو تارینگر و واندانا اسلاتر. مهندس ارشد بوئینگ، گرگ هیسلوپ؛ و آلیس چاوب، مدیر جهانی آمازون.

ما می دانیم که کمبود مهندسان ماهر در ایالت واشنگتن وجود دارد. ما آن را از بوئینگ می شنویم، از شرکای خود در بخش فناوری می شنویم.” ما می خواهیم این دانش آموزان اینجا در خانه باشند.»

این ساختمان قرار است تا اواسط سال 2024 تکمیل شود. معمار کایران تیمبرلیک و پیمانکار هنسل فلپس است. این مرکز در محوطه دانشگاه درست در شرق ساختمان اتحادیه هاسکی قرار خواهد گرفت.

حسین گفت: «این مرکز به دنبال افزایش تعداد مهندسان و روشنفکران مسئول فرهنگی است، مرکزی که ما آن را مرکز خود می نامیم.