• خانه
  • اخبار
  • دانشگاه از واشنگتن و متا در برنامه ای برای ارتباط دانشجویان دکترا با مربیان هوش مصنوعی در غول فناوری مشارکت می کنند

دانشگاه از واشنگتن و متا در برنامه ای برای ارتباط دانشجویان دکترا با مربیان هوش مصنوعی در غول فناوری مشارکت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دانشگاه از واشنگتن و متا در برنامه ای برای ارتباط دانشجویان دکترا با مربیان هوش مصنوعی در غول فناوری مشارکت می کنند

دانشگاه از واشنگتن و متا در برنامه ای برای ارتباط دانشجویان دکترا با مربیان هوش مصنوعی در غول فناوری مشارکت می کنند
دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر پل جی آلن در دانشگاه واشنگتن. (عکس مدرسه آلن)

متا درخواست جدیدی برای دوستی از دانشگاه واشنگتن پذیرفت.

این غول فناوری در حال تقویت روابط خود با دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر Paul G. Allen در UW است تا برنامه مربیگری Meta AI را تشکیل دهد که به دانشجویان دکترا اجازه می دهد با محققان این شرکت همکاری کنند.

طبق اعلامیه روز چهارشنبه UW، این برنامه برای پیشبرد تحقیقات دانشجویی تحت هدایت مشاور دانشکده UW و محققان در دفتر Meta’s Seattle طراحی شده است که در پروژه های مورد علاقه مشترک همکاری می کنند.

متا، شرکتی که زمانی به نام فیس بوک شناخته می شد، بیش از 7000 کارمند در منطقه سیاتل دارد.

UW گفت که دانشجویان و محققان متا می توانند کارهایی مانند ارائه مطالعه، تولید زبان طبیعی، ترجمه ماشینی، پاسخ به سوالات، تحلیل معنایی و بهینه سازی در مقیاس بزرگ را انجام دهند.

تعداد شرکت کنندگان در گروه اول تا پنج دانشجو خواهد بود و این برنامه در حال حاضر برای دانشجویان دکترای مدرسه آلن در سال دوم یا بعد از آن آزاد است. دانشجویان تشویق خواهند شد تا نتایج کار خود را با مشاوران و مربیان خود منتشر کنند – و این کار را در تحقیقات پایان نامه خود بگنجانند.

لوک زتل مایر، استاد گروه زبان طبیعی در مدرسه آلن و مدیر تحقیقات گفت: «هدف ما تشویق دانش‌آموزان به تفکر بزرگ و پیشرفت در موضوعات مهم تحقیقاتی است، بنابراین ما عمداً برنامه راهنمایی را با در نظر گرفتن تحقیقات باز طراحی کردیم. در هوش مصنوعی متا ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که دانش‌آموزان نه تنها تجربه‌ای عالی دارند، بلکه به نتایجی دست می‌یابند که می‌توانند برای پیشرفت در حرفه‌شان بر روی آن‌ها پیشرفت کنند.»

مدرسه آلن و متا یک رابطه طولانی دارند که شامل محققان متا که معلمان شریک مدرسه آلن هستند، معلمان مدرسه آلن درگیر در متا، بورسیه های تحصیلی و کارآموزی دانش آموزان، و پشتیبانی متا از آزمایشگاه واقعیت UW، متمرکز بر واقعیت مجازی و توسعه یافته است.

و متا در جذب استعدادهای فنی UW یا حمایت از دانشگاه تنها نیست. به عنوان مثال، آمازون و UW در ماه فوریه اعلام کردند که در یک مرکز علمی جدید، با سرمایه گذاری اولیه 1.9 میلیون دلاری توسط این شرکت، همکاری خواهند کرد. و مایکروسافت حامی بزرگ تعدادی از ساختمان ها و برنامه های دانشگاه است.