• خانه
  • اخبار
  • دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.
کریستینا لوماسنی و جیمز ماتیس. (PNNL، عکس های وزارت دفاع)

کریستینا لوماسنی، کهنه کار فناوری و فیزیکدان که اکنون مدیر تجاری سازی آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام در ریچلند، واشنگتن است، با جیمز ماتیس، یک ژنرال بازنشسته تفنگداران دریایی که بیست و ششمین وزیر دفاع ایالات متحده بود، ازدواج کرد.

به گزارش پولیتیکو، این زوج اخیراً طی مراسمی در سواحل رودخانه کلمبیا و بار دیگر در روز شنبه در لاس وگاس با جعل الویس ازدواج کردند. پذیرایی در The Palazzo at Rosina واقع در The Ventian Resort برگزار شد.

پولیتیکو که اعلام کرده بود این زوج برای اولین بار در یک بار با هم آشنا شدند، لینک عکس های این دو مراسم را اینجا و اینجا به اشتراک گذاشت.

ماتیس اهل ریچلند است که در سن 18 سالگی به عضویت سپاه تفنگداران دریایی آمریکا درآمد. او در سال 1971 از دانشگاه مرکزی واشنگتن فارغ التحصیل شد و 44 سال در سپاه تفنگداران دریایی خدمت کرد و فرماندهی نیروها در تمام سطوح را بر عهده گرفت و به عنوان یک ژنرال چهار ستاره بازنشسته شد. او از ژانویه 2017 تا ژانویه 2019 در دوران ریاست جمهوری ترامپ وزیر دفاع بود.

لوماسنی یک فیزیکدان و کارآفرین قدیمی است که در دانشگاه واشنگتن آموزش دیده است. او مدیر پروژه سابق بوئینگ بود و در سال 2001 شرکت ایزوترون را تأسیس کرد و با آژانس های دولتی در زمینه فناوری زیست محیطی کار می کرد.

در سال 2007، او Modumental را تأسیس کرد، یک استارت‌آپ در سیاتل که یک فرآیند نوآورانه تولید فلز را به عنوان راهی برای ارائه عملکرد بهتر با هزینه کمتر نسبت به فولاد معمولی توسعه داد. او به عنوان مدیرعامل، به ایجاد شراکت های اولیه کلیدی با شرکای شرکتی مانند شورون و بی پی کمک کرد.

لوماسنی در آگوست 2020 پس از اخراج به عنوان مدیرعامل از هیئت مدیره شرکت پس از 13 سال فعالیت، Modumental را ترک کرد.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.
کریستینا لوماسنی، مدیرعامل سابق Modumetal، فناوری این شرکت را در طول بخش “اختراعات ما دوست داریم” در اجلاس brooztechnology 2016، همراه با بنیانگذاران brooztechnology، جان کوک و تاد بیشاپ، به نمایش گذاشت. (عکس brooztechnology / Dan Delong)

او نوامبر گذشته به عنوان مدیر استقرار فناوری و ارتباطات به PNNL، یک مرکز تحقیقاتی تحت حمایت دولت مستقر در شرق واشنگتن پیوست. نقش او کمک به بیرون آوردن تحقیقات PNNL از آزمایشگاه و به دنیای واقعی با تجاری سازی مالکیت معنوی 1.2 میلیارد دلاری است که توسط دانشمندان و مهندسان برجسته جهان توسعه یافته است.

اولین عشق ماتیس همیشه با سپاه بود و او به دلیل مجرد ماندن شهرت داشت. پروفایل نیویورکر در سال 2017 که می گوید او زمانی نزدیک به ازدواج با یک زن تفنگدار دریایی بود که اصرار به ترک تفنگداران دریایی دارد، دوران مجردی ماتیس را به عنوان امکان تمرکز متمرکز بر حرفه او و تعهد پرشور به سنت و تاریخ ارتش توصیف می کند.

brooztechnology برای جزئیات بیشتر در مورد عروسی با Lomasney تماس گرفته است و زمانی که ما پاسخی دریافت کنیم به روز رسانی خواهد شد.