دامپزشکان در امور مالی و فناوری کارکنان فنی را با یک شرکت مدیریت ثروت جدید هدف قرار می دهند

دامپزشکان در امور مالی و فناوری کارکنان فنی را با یک شرکت مدیریت ثروت جدید هدف قرار می دهند

سمت چپ: شان استرنباخ، تیلور هاینینگر و هارت ویلیامز. (عکس سرمایه ابری)

سه نفر از پیشکسوتان فناوری و امور مالی بانک های بزرگ و دفاتر چند خانواده را با یک شرکت مدیریت ثروت جدید که بر بنیانگذاران و کارمندان فناوری متمرکز است، تصاحب می کنند.

Cloud Capital در اوایل سال جاری راه اندازی شد و هدف آن رسیدگی به “نقطه بیمار” در صنعت مدیریت ثروت است، که شامل ارائه خدمات به کسانی است که دارای موقعیت سهام مرتبط با شرکت هایی هستند که در طول صنعت فناوری رشد زیادی داشته اند. رونق.

این شرکت می گوید خدمات جامع مدیریت ثروت را به مشتریان خود ارائه خواهد کرد که شامل کمک های مالیاتی، غرامت سهام و ارتباطات خانوادگی می شود. همچنین هدف آن این است که مشتریان با ادغام دارایی ها به صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر سطح بالا دسترسی داشته باشند، به این معنی که مشتریان آنها مجبور نیستند مبالغ هنگفتی را برای شرکت در این کلاس دارایی متعهد کنند.

بنیانگذاران این شرکت از پیشکسوتان عرصه مالی و فناوری هستند. هارت ویلیامز و تیلور هاینینگر در Bessemer Trust، یک دفتر خصوصی چند خانواده، سمت‌های ارشدی را بر عهده گرفته‌اند. شان استرنباخ مدیر محصول آمازون و یکی از بنیانگذاران یک برنامه سرمایه گذاری مستقر در سیاتل به نام Venture Out Seattle بود.

در حالی که سایر شرکت‌های مدیریت ثروت پیشنهادات مشابهی دارند، Cloud Capital در حال دست زدن به جیب عمیق افرادی است که از رونق فناوری در سیاتل و سایر بخش‌های ساحل غربی سود برده‌اند. مدیران ثروت بیشتری برای نظارت بر این املاک بزرگ فردی، با دارایی های حدود 2 تا 20 میلیون دلار تقاضا دارند.

پری اتکینز، مدیر عامل و مشاور مالی Baird در سیاتل، گفت: “نیاز واقعی برای این نوع خدمات جامع وجود دارد، زیرا میزان ثروت در سیاتل ایجاد می شود.”

مدیران دارایی همچنین می توانند به مشتریان کمک کنند تا کدهای مالیاتی را تغییر دهند، مانند مالیات بر عایدی سرمایه ایالت واشنگتن بحث برانگیز.

سرمایه ابری با حدود 15 خانواده کار می کند و 5 تا 7 خانواده دیگر نیز در حال برنامه ریزی برای مشارکت هستند. همچنین به حدود 20 بنیانگذار که در مرحله «نقدینگی اولیه» جبران حقوق صاحبان سهام خود هستند، خدمات رسانی می کند. این شرکت در حال حاضر حدود 30 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد و با گرفتن درصدی از آن پول خود را به دست می آورد.