دامپزشکان اوبر و کاروان 3.4 میلیون دلار از بزوس و دیگران برای راه اندازی فین تک برای کمک به حمل و نقل جمع آوری می کنند.

دامپزشکان اوبر و کاروان 3.4 میلیون دلار از بزوس و دیگران برای راه اندازی فین تک برای کمک به حمل و نقل جمع آوری می کنند.

تیم Outgo. (عکس خروجی)

اخبار: مایک بولاندر، ری فورتنا و مارکوس ووماک گروه را برای شروعی تازه متحد می کنند. کارآفرینان پشت Outgo هستند، یک استارت‌آپ جدید در سیاتل که روز پنجشنبه از حالت مخفی خارج شد و از سرمایه‌گذاری 3.4 میلیون دلاری توسط شرکت سرمایه‌گذاری جف بزوس و دیگران خبر داد.

زمین ها: Outgo یک راه حل بانکی برای شرکت های حمل و نقل است. نرم افزار مالی آن به شرکت های حمل و نقل کوچک کمک می کند تا پردازش فاکتور و جمع آوری پرداخت را در یک مکان مدیریت کنند. Womack گفت: “هدف ما ساختن یک سیستم عامل مالی برای این اپراتورها است تا به آنها کمک کنیم تا در میان کارگزاران متعدد کار کنند.” طبق گفته Womack، کل بازار هدف 400 میلیارد دلار است.

رقابت: برای دریافت سریع‌تر پرداخت، اپراتورها اغلب از شرکت‌های فاکتورینگ استفاده می‌کنند که بخش کوچکی از درآمدشان را در ازای پرداخت سریع می‌گیرند. هدف Outgo جایگزینی شرکت های فاکتورینگ سنتی است. بخشی از سس مخفی آن یک کارت نقدی است (Outgo با Blue Ridge Bank شریک می شود)، که به اپراتورها اجازه می دهد تا زمانی که به پول نیاز دارند به صورت رایگان در نظر بگیرند. یا برای انتقال و نقل و انتقالات بانکی، آنها می توانند با کارمزد 1.5٪ یا کمتر، کمتر از استانداردهای صنعت، با Outgo شرکت کنند. هیچ قرارداد ماهانه یا سالانه ای وجود ندارد.

تجهیزات حمل و نقل کامیون: Outgo که 10 نفر را در سیاتل، لس آنجلس و شیکاگو استخدام می کند، در میان گروهی از استارت آپ ها برای ساخت فناوری برای خدمت به صنعت کامیون قرار دارد. دیگر استارت آپ های سیاتل در این منطقه عبارتند از Convoy، یک شرکت چند میلیارد دلاری بازار حمل و نقل که توسط دامپزشکان آمازون تأسیس شده است، و Logixboard، یک حمل و نقل بار که در ژانویه 32 میلیون دلار جمع آوری کرد.

گرفتن: Outgo سال گذشته تاسیس شد و در حال حاضر محصول خود را به تعداد نامعلومی از اپراتورها در سراسر کشور ارائه می دهد.

بنیانگذاران: این سه نفر ابتدا در iLike، یک سرویس موسیقی آنلاین اجتماعی که در مای اسپیس در سال 2009 فروخته می‌شد، با هم کار کردند. سپس Familiar، یک اپلیکیشن عکس خریداری شده از Evidence.com، یک واحد تجاری از سازنده دوربین‌های بدنه پلیس Axon (که قبلاً به نام قبلی شناخته می‌شد) را تأسیس کردند. تیزر). Womack بیشتر یک رهبر محصول برای Uber بود، در حالی که Bohlander و Fortna مدتی را به عنوان مهندسان ارشد نرم افزار در Convoy گذراندند.

سمت چپ: مارکوس ووماک، ری فورتنا و مایک بولاندر.

سرمایه گذاران: Neo، شرکتی که توسط علی پرتوی اداره می شود (که با هر سه یکی از بنیانگذاران iLike کار می کند)، با PSL Ventures مستقر در سیاتل رهبری حلقه را بر عهده داشت. حامیان دیگر عبارتند از Bezos Expeditions. دن لوئیس (مدیر عامل کاروان)؛ جیسون دروگ (موسس Uber Eats)؛ جیسون دیویس (مدیر عامل Simon Data)؛ و دیگر سرمایه گذاران فرشته.

ردیف پایین: ووماک گفت که تقاضا برای کامیون ها زیاد است و رانندگان بیشتری می خواهند مستقل شوند. آنها در حال حاضر با حاشیه های ناچیز کار می کنند و جریان های نقدی محدودی دارند. Outgo می خواهد به آنها در صرفه جویی در هزینه و زمان کمک کند.

ووماک گفت: «ما فقط احساس کردیم که این شرکت‌ها از خدمات کمتری برخوردار هستند و آنها باید از فناوری بهتر و شفافیت بیشتری در مورد تصمیمات مالی خود برخوردار باشند.