• خانه
  • اخبار
  • داستان بقای استارت‌آپ: سفر شگفت‌انگیز Armoire از پولک‌ها تا شلوار ورزشی و بازگشت

داستان بقای استارت‌آپ: سفر شگفت‌انگیز Armoire از پولک‌ها تا شلوار ورزشی و بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
داستان بقای استارت‌آپ: سفر شگفت‌انگیز Armoire از پولک‌ها تا شلوار ورزشی و بازگشت


داستان بقای استارت‌آپ: سفر شگفت‌انگیز Armoire از پولک‌ها تا شلوار ورزشی و بازگشت
مدیر اجرایی و موسس Armoire Ambika Singh. (عکس کابینت)

مدیر عامل و بنیانگذار Armoire، Ambika Singh و تیمش با در نظر گرفتن رئیس خود، یک سرویس اشتراک لباس زنانه ساختند و کمد لباس های درخواستی را در درجه اول برای کار و رویدادها ارائه کردند.

دو سال پیش، استارت‌آپ مستقر در سیاتل در حرکت بود و یک ماه رکورد در فوریه 2020 پس از رشد تقریباً 400 درصدی در سال 2019 ثبت کرد. اما پس از آن همه‌گیری فرا رسید. اعضای Armoire دیگر نیازی به پوشیدن لباس برای دفتر یا بیرون رفتن ندارند.

پس در Armoire را ببند، درست است؟ نه خیلی سریع.

«می‌توانید تصور کنید، روزهای زیادی بود که از خواب بیدار شدم و انتظار داشتم کل پایگاه مشتری از بین برود. سینگ، فارغ‌التحصیل دانشکده مدیریت اسلون و دارتموث و MIT که قبل از راه‌اندازی Armoire در سال 2016 برای شرکت‌هایی از جمله مایکروسافت و گروه مشاوره بوستون کار می‌کرد، گفت: اما به نوعی این اتفاق نیفتاد.

در عوض، او گفت، شرکت متوجه شد که اعضا مشتاق هستند تا آرموایر را در زندگی روزمره خود بگنجانند، البته با کمدهای بسیار متفاوت.

سلام لباس زیر ترمه.

سینگ گفت: “ما واقعا امیدوار بودیم عادتی ایجاد کرده باشیم که باعث شادی مردم شود، اما این بزرگترین دلیل آن بود.” بنابراین ما موجودی را تغییر دادیم. ما هرگز یک دسته سرگرمی ورزشی نداشتیم و نمی دانستم که قیمت شلوارهای ورزشی 500 دلار است. … ما مردم را برای چیزی که به دنبالش بودند لباس پوشاندیم.»

Armoire پایگاه عضویت بلندمدت خود را افزایش داد و حتی برای مدت کوتاهی در طول همه‌گیری به سود رسید، یک مرحله راه‌اندازی استثنایی در مرحله رشد که با یک بحران وجودی مواجه بود.

این شرکت دور جدیدی از بودجه را از سرمایه گذاران ارشد جذب کرده است تا مسیر مالی خود را گسترش دهد. او توانست همه کسانی را که اخراج شده بودند، استخدام کند، اکنون در مجموع 50 کارمند دارد.

در این فرآیند، Armoire حضور خود را در میدان پایونیر سیاتل گسترش داده است و به تازگی دفتر داوطلبانه خود را برای بخش خانگی بازگشایی کرده است. تیم انبارداری شرکت در دو سال گذشته به دفتر آمده بود، اما جلسه اخیر شرکت را شخصاً گرد هم آورد.

سینگ گفت: “اشک های زیادی جاری شد.” «ما با هم در زوم بودیم، اما بازگشت همه خانواده به اتاق متفاوت بود. با این حال، اکنون همیشه با آنچه قبلاً به نظر می رسید متفاوت به نظر می رسد، زیرا برای هر یک از کارمندان ما که می توانند از راه دور کار کنند کاملاً اختیاری است.

با این حال، او گفت که “میل به با هم بودن دوباره بسیار واقعی است.”

Armoire به زودی با افتتاح یک مرکز جدید که از فناوری RFID برای ایجاد خرید بوتیک بدون تماس برای اعضای خود استفاده می کند و تجارت دیجیتال و شخصی را به روشی منحصر به فرد جدید ترکیب می کند، نقطه عطف دیگری را رقم خواهد زد.

Ambika Singh در این قسمت از پادکست brooztechnology به ما می‌پیوندد تا در مورد داستان بقای Armoire، نحوه کار اصلی کسب‌وکار آن، رقابت با Rent the Runway و دیگران، و آنچه در آینده برای راه‌اندازی آن وجود دارد صحبت کند.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.

ویرایش شده توسط کرت میلتون. موسیقی مضمون توسط Daniel LK Caldwell.