منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • داده های مربوط به فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که Vivo در صدر لیست قرار دارد و رشد قابل توجهی داشته است.

داده های مربوط به فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که Vivo در صدر لیست قرار دارد و رشد قابل توجهی داشته است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
داده های مربوط به فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که Vivo در صدر لیست قرار دارد و رشد قابل توجهی داشته است.

بر اساس گزارش جدید Counterpoint، فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد کاهش یافته است. از ابتدای سال جاری، سازندگان چینی گوشی‌هایی را در همه بخش‌ها عرضه کرده‌اند، خواه پرچم‌دارانی با قیمت پایین، کلاس متوسط ​​یا کلاس بالا. این کشور در حال تجربه جهش در فروش گوشی های پریمیوم است که بیشتر به دلیل سقوط هواوی است. اما با وجود تمام گوشی های پرچمدار و دیگر گوشی هایی که با ویژگی های چشمگیر در بازار ظاهر شده اند، به نظر نمی رسد بازار گوشی های هوشمند در چین رشد خوبی داشته باشد. در واقع، همانطور که گفتیم، چین سالانه 14 درصد کاهش فروش گوشی های هوشمند را تجربه می کند.

Counterpoint Research داده هایی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بازار گوشی های هوشمند در چین نسبت به سال های گذشته در حال کاهش است. در سه ماهه اول سال 2022، بر اساس گزارش سهم بازار چین از گوشی های هوشمند، اکثر برندها به استثنای اپل و آنر در مقایسه با سه ماهه اول سال گذشته عملکرد ضعیفی داشتند.

داده های مربوط به فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که Vivo در صدر لیست قرار دارد و رشد قابل توجهی داشته است.

داده های مربوط به فروش گوشی های هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022

فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال 2022 در چین

علیرغم کاهش فروش بیشتر برندها از جمله Vivo و Oppo، در سه ماهه اول سال 2022 نسبت به آمار سه ماهه اول سال 2021ویوو با 19.7 درصد سهم بازار همچنان در صدر قرار دارد. Oppo پس از Vivo با 18 درصد سهم بازار در جایگاه دوم قرار دارد. در واقع، در این لیست Honor و Apple قرار دارند، دو برندی که در سه ماهه اول سال 2022 نسبت به سه ماهه اول سال 2021 رشد خوبی از خود نشان دادند. سهم بازار اپل از 14.7 درصد به 17.9 درصد افزایش یافت، در حالی که Honor حداکثر 5.5 درصد جهش کرد. 16.9 درصد برای دوره یک ساله. این به معنای افزایش 166 درصدی (یعنی بیش از 2.5 برابر افزایش) است که بالاترین رقم در این جدول است.

همانطور که توسط کانترپوینت ذکر شده است، این جهش در آنر در درجه اول به خاطر سری جدید آنر 60 و مجیک 4 است، زیرا هواوی دیگر مانند سایر پرچمداران عملکرد خوبی ندارد. به همین دلیل، بخشی از سهم رو به رشد اپل در بازار احتمالا به این دلیل است که کاربران هواوی اپل را به عنوان گوشی جایگزین اصلی در چین می بینند.

بیایید به رتبه پنجم، شیائومی نگاه کنیم. این برند رشدی نشان نداد، اما 0.3 درصد سقوط کرد. با این حال، گفته می شود شیائومی با عرضه سری Redmi K50 در روزهای آینده شتاب بیشتری خواهد گرفت. همچنین انتظار می‌رود که Redmi 10A از نظر اقتصادی به این برند کمک کند. انتظار می رود تلفن های زیر 400 دلار با پیشرفت خود تثبیت شوند.

ریلمی نیز رشد 0.4 درصدی را نشان داد. مطابق با منبعبه نظر می رسد مدل های جدید فیلم که در سه ماهه اول سال 2022 منتشر شدند، به این برند کمک می کنند تا سهم بازار خود را افزایش دهد.

آمار فروش گوشی های هوشمند در فصل اول سال 2022 در چین را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا می تواند به رشد خود ادامه دهد؟