• خانه
  • اخبار
  • داده های مجوز حرفه ای ممکن است تحت تأثیر نقض احتمالی ایالت واشنگتن قرار گیرد

داده های مجوز حرفه ای ممکن است تحت تأثیر نقض احتمالی ایالت واشنگتن قرار گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
داده های مجوز حرفه ای ممکن است تحت تأثیر نقض احتمالی ایالت واشنگتن قرار گیرد


داده های مجوز حرفه ای ممکن است تحت تأثیر نقض احتمالی ایالت واشنگتن قرار گیرد
متخصصانی که سعی در تمدید مجوز خود در ایالت واشنگتن دارند به اطلاعات مربوط به نقض احتمالی امنیتی هدایت می شوند.

به گفته آژانسی که چنین مجوزهایی را صادر می کند، داده های متخصصان دارای مجوز از ایالت واشنگتن ممکن است به خطر افتاده باشد.

ایالت حدود 40 نوع مجوز حرفه ای و حرفه ای را از طریق پایگاه داده ای به نام POLARIS (سیستم اطلاعات رگولاتوری و مجوزهای آنلاین حرفه ای) صادر و پردازش می کند. متخصصان پایگاه داده شامل عوامل املاک، معماران، زمین شناسان، هنرمندان تاتو و غیره هستند.

بر اساس بیانیه ای که هفته گذشته منتشر شد، اداره صدور مجوز ایالتی گفت که “از فعالیت های مشکوک” مرتبط با POLARIS در هفته 24 ژانویه مطلع شده است. ایالت سیستم را خاموش کرد تا مشخص کند آیا فعالیت مشکوک نشان می دهد که پایگاه داده POLARIS دسترسی داشته است یا خیر.

اطلاعات شکسته احتمالی ممکن است شامل شماره امنیت اجتماعی، شماره گواهینامه رانندگی و تاریخ تولد افراد در پایگاه داده POLARIS باشد. به گفته این بخش، هیچ “نشانه ای” وجود ندارد که داده های سایر عملیات بخش صدور مجوز تحت تأثیر قرار گرفته باشد.

به روز رسانی، 11 ژانویه: بخش صدور مجوز روز جمعه یک به روز رسانی منتشر کرد که در آن اظهار داشت که نقض داده رخ داده است و ممکن است تا 650000 نفر تحت تأثیر قرار بگیرند.

سناتور آمریکایی روون کارلایل به سیاتل تایمز گفت که سرویس امنیت سایبری پس از یافتن “گفتگو” برای بخش صدور مجوز در “شبکه تاریک” هشداری برای نقض احتمالی داده است.

سیاتل تایمز گزارش داد که حدود 250000 مجوز فعال در پایگاه داده ای وجود دارد که توسط Salesforce نگهداری می شود، و چندین نفر گفتند که اطلاعات آنها در شبکه تاریک، گوشه ای از اینترنت که در آن اطلاعات دزدیده شده اغلب معامله می شود، پیدا شده است. .

این نقض احتمالی بیش از یک سال پس از به خطر افتادن اطلاعات بیش از 1.6 میلیون نفر از ساکنان واشنگتن به عنوان بخشی از تحقیقات حسابرس ایالتی در مورد ادعاهای تقلبی بیکاری رخ می دهد. ایالت نزدیک به 650 میلیون دلار در دعاوی مشابه از دست داد که حدود 60 درصد آن بازپس گرفته شده است.

حرفه ای هایی که اکنون به گواهی مجدد یا سایر خدمات نیاز دارند، هدف قرار می گیرند مرکز تماس و وب سایت.