داخل اولین فروشگاه پیشرفته آمازون Go در حومه شهر، جایی که اقلام بیشتر و منوی سفارشی وجود دارد

داخل اولین فروشگاه پیشرفته آمازون Go در حومه شهر، جایی که اقلام بیشتر و منوی سفارشی وجود دارد

در داخل فروشگاه آمازون گو در میل کریک، واشنگتن، اولین مکان حومه شهر برای فرمت پیشرفته یک فروشگاه رفاهی، که برای اولین بار توسط غول فناوری در سال 2018 راه اندازی شد (brooztechnology Photo / Kurt Schlosser)

آمازون گو در حال گسترش فراتر از ردپای سنتی شهری خود است و با افتتاح اولین مکان حومه این شرکت در روز سه‌شنبه، عصر جدیدی را برای فروشگاه‌های رفاهی با فناوری پیشرفته آغاز می‌کند.

فروشگاه در میل کریک، واشنگتن، در حدود 25 مایلی شمال سیاتل، Go و فناوری بدون نقد آن “Just Walk Out” را از ساختمان های اداری و مکان های آشنا در مرکز شهر دور می کند و جاده ای شلوغ را شکل می دهد که پر از پمپ بنزین های کوچک، بازارها و مراکز خرده فروشی است.

این حرکت نه تنها با خود تغییری در مناظر به ارمغان می آورد، بلکه اثری بزرگتر از فروشگاه با عرضه های گسترده برای غذا و نوشیدنی و خدمات مرتبط به همراه دارد.

عایشه هارپر، دامپزشک 14 ساله آمازون که اکنون مدیر عامل آمازون Convenience است، گفت: “ما هنوز همان ماموریت را داریم – کشف مجدد راحتی، تمرکز بر مشتریان گرسنه و تشنه.”

برخلاف مکان‌های شهری سنتی خود، این فروشگاه Amazon Go در پایه یک برج اداری در مرکز قرار ندارد. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

در حالی که راحتی هنوز کلیدی است و Just Walk Out همان توانایی سریع را برای برداشتن اقلام، پرداخت و بیرون رفتن بدون ایستادن در صف پول نقد فراهم می کند، آمازون معتقد است که نیازهای مشتری در این نوع مکان متفاوت خواهد بود.

وسعت گسترده فروشگاه – در مجموع 6150 فوت مربع و 3240 فوت مربع در جلوی خانه – بزرگترین فروشگاهی است که تا به امروز رفته است و امکان عرضه بیشتر غذا و نوشیدنی را فراهم می کند. یک کافه سلف سرویس استارباکس و یک بار اسپرسو وجود دارد. نوشیدنی سرد نیترو و کامبوچا در شیر. دستگاه ICEE; و اولین جایی در ایالت واشنگتن است که ماست Pinkberry منجمد را ارائه می دهد.

مرکزی برای فرمت خارج از شهر، میز آشپزخانه سفارشی و میز ساندویچی است که برای Amazon Go جدید است. در اینجا، مشتریان می توانند از 30 آیتم منو، از جمله ساندویچ، ساندویچ صبحانه، نان تست آووکادو، سالاد، بسته بندی و موارد دیگر در محل سفارش دهند. در جای دیگر گو، برخی غذاها در محل تهیه می شود، اما این غذا بسته بندی شده و در ویترین مغازه ها فروخته می شود.

روز دوشنبه، brooztechnology یک ساندویچ تازه به سبک باشگاهی را در چند دقیقه درست کرد. من از یک تبلت در یکی از دو غرفه استفاده کردم تا منو را مرور کنم، ساندویچ درست کنم و سفارشم را ثبت کنم. فقط چند دقیقه طول کشید تا ساندویچم را به یک فروشگاه خالی برسانم.

قهوه سلف سرویس، ماست منجمد و موارد دیگر در Amazon Go. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

اقلام بسته بندی شده ساخته شده توسط کارگران آمازون هنوز در دسترس هستند، اما هارپر گفت مشتریان از توانایی سفارشی سازی قدردانی می کنند. این منو توسط سرآشپز داخلی آمازون تهیه شده است. آمازون می گوید سفارشات فوروارد موبایلی را ارائه نمی دهد و سفارشات باید در فروشگاه ثبت شوند.

ظاهراً این فروشگاه به مشتریانی خدمات می دهد که در مسیر محل کار یا در راه خانه توقف سریعی دارند. در بین 1300 موردی که ارائه می دهد، مواردی از جمله شیر، تخم مرغ و کره و همچنین بسته های بزرگتر نوشابه و سایر اقلام مهم هستند که با مواردی که بیشتر برای یک وعده در فروشگاه های Go شهر ارائه می شود متفاوت است. . این فروشگاه همچنین دارای نمایشگاهی از اقلام خانگی، محصولات ماشین و خوراکی‌های مخصوص حیوانات خانگی است که مختص فرمت حومه شهر است.

در جلوی فروشگاه، جایی که مشتریان با اسکن کد QR اپلیکیشن خرید آمازون یا کف دست خود به عنوان بخشی از فناوری بیومتریک آمازون وان وارد می‌شوند، پیشخوان خدمات مشتری کارت‌های هدیه آمازون را می‌فروشد و عودت‌های کسب‌وکار آنلاین را بررسی می‌کند. غول تجارت

پیشخوان غذای سفارشی شامل ساندویچ، سالاد و موارد دیگر است. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

واقع در خیابان 39 13209 SE، آمازون گو توسط یک پارکینگ بزرگ، سایر مکان‌های خرده‌فروشی و غذاخوری و یک مجتمع آپارتمانی بزرگ در مجموعه‌ای به نام مزرعه احاطه شده است.

هر دو ایستگاه شارژ خودروی الکتریکی ولتا برای مشتریانی که در فروشگاه خرید می کنند رایگان است. اما جای خرید گاز در خیابان 132 کم نیست. جنوب شرقی، از جمله درست در آن سوی خیابان شلوغ شورون.

این ایستگاه دارای کارواش و مینی شاپ اکسترامایل است که دارای رویه پیتزا و صندلی در مغازه تلویزیون می باشد. طیف وسیع قفسه‌ها و خنک‌کننده‌های آن یک تجربه معمولی آمریکایی در خرید حومه شهر است – قبل از اینکه آمازون معنای آن را با مجموعه‌ای از دوربین‌ها و حسگرها برای ردیابی مشتریان تغییر دهد.

دنی کندال دو سال است که شورون را اداره می کند. از روی میز صندوقدارش، او می تواند فروشگاه Go را که به زودی افتتاح می شود، از کنار پمپ بنزین هایش و آن طرف خیابان ببیند.

او در مورد اینکه آمازون با فروشگاه جدید چه کسی را هدف قرار خواهد داد، گفت: “من فکر نمی کنم این مشتری ما باشد.” “ما بیشتر برای خدمات مشتری هستیم. من ارتباط انسانی را دوست دارم.”

فروشگاه جدید آمازون گو و تابلوی “به زودی” آن در مقابل پمپ بنزین و فروشگاه کوچک شورون در میل کریک، واشنگتن (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

آمازون برای اولین بار فرمت Go and Just Walk Out را در ژانویه 2018 در سیاتل معرفی کرد. این فناوری در حال حاضر در تعدادی از فروشگاه های مواد غذایی آمازون آمازون Fresh بزرگتر، دو فروشگاه Whole Foods و چهار فروشگاه مواد غذایی واقع در Climate Pledge Arena در سیاتل استفاده می شود.

آمازون همچنین فناوری Just Walk Out را فراتر از دیوارهای خود منتقل می کند و آن را به خرده فروشان دیگر می فروشد. و در ماه نوامبر، او یک فروشگاه با استارباکس افتتاح کرد که شامل یک سیستم پرداخت بدون نقد است.

آمازون در فوریه 2020 در ردموند، واشنگتن، در حومه شرق سیاتل، یک فروشگاه فیزیکی دیگر به نام «Amazon Go Grocery» را افتتاح کرد. اما سال گذشته این مکان را بست و نام تجاری Amazon Go Grocery را کنار گذاشت.

آمازون برای اولین بار با افتتاح اولین کتابفروشی فیزیکی خود در سیاتل در سال 2015، راه خود را به خرده فروشی معمولی باز کرد. اما در یک چرخش شگفت انگیز در ماه مارس، آمازون اعلام کرد که 68 مکان خرده فروشی فیزیکی، از جمله تمام کتاب های 4 ستاره آمازون خود را برای همیشه می بندد. و پاپ آپ ها

هارپر گفت که این شرکت به مکان های شهری و حومه ای Go در آینده متعهد است. New Go هفته گذشته در نیویورک افتتاح شد و دومین نقطه حومه شهر اواخر امسال در لس آنجلس افتتاح خواهد شد.

Amazon Go در 13209 39th Ave. SE در Mill Creek روز سه شنبه افتتاح می شود. ساعت کاری فروشگاه همه روزه از ساعت 6 الی 22 خواهد بود.

برای دیدن عکس‌های بیشتر از تور brooztechnology فروشگاه، به پیمایش ادامه دهید:

به حومه شهر آمازون خوش آمدید. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
مزرعه در میل کریک یک مزرعه بود و اکنون یک ساختمان مسکونی و تجاری با کاربری مختلط است. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
ورودی فروشگاه آمازون گو که قابلیت اسکن کف دست آمازون وان را دارد. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
پیشخوان خدمات مشتری، جایی که می توان سفارشات آنلاین را برگرداند. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
مجموعه ای از محصولات غذایی ساخته شده به سفارش. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
در حومه شهرها بیشتر غذاهای سنتی مانند روغن موتور در مغازه ها وجود دارد. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
ایستگاه شارژ خودروهای الکتریکی آمازون گو در میل کریک. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)