داخل اولین فروشگاه آمازون استایل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
داخل اولین فروشگاه آمازون استایل

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
آمازون امروز اولین فروشگاه خرده فروشی آمازون استایل خود را در گلندیل کالیفرنیا افتتاح می کند. (عکس از جاشوا لتونا برای dot.LA)

[Drew Grant is senior editor for dot.LA]

از امروز، گلندیل میم ترین مرکز خرید بازAmericana at Brand خانه فروشگاه آمازون استایل خواهد بود – اولین حمله غول تجارت الکترونیک در خرده فروشی پوشاک.

ما نگاهی اولیه به حفاری‌های جدید (واقع در گوشه کاپ کیک اسپرینکلز، در کنار فروشگاه H&M و اپل) داشتیم و توانستیم برخی از ویژگی‌های فناوری آن را آزمایش کنیم، که – مثل همیشه با آمازون – به دنبال آسان کردن خرید هستند. ممکن است. .

1. بزرگتر از چیزی است که به نظر می رسد – حتی در داخل

طبقه بزرگ است – محصولات اصلی از خطوط پوشاک خود آمازون، همراه با نام های تجاری مانند تئوری، آدیداس و کالوین کلین، و همچنین چندین خط دیگر که تاکنون فقط به صورت آنلاین وجود داشته اند را به نمایش می گذارد. اما فروشگاه واقعی بسیار بزرگتر از دو طبقه است که اکثر مشتریان فقط تا به حال می بینند.

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
طبقه خرید فروشگاه جدید آمازون استایل در گلندیل، کالیفرنیا (عکس توسط Joshua Letona برای dot.LA)

آمازون استایل فقط صفحه اول است – اگر بخواهید – صفحه اصلی است که در پشت آن یک مرکز ذخیره سازی بزرگ، مازاد عظیمی از موجودی را حفظ می کند. یک پنجره شیشه ای از کف تا سقف در طبقه اصلی فقط به خریداران اجازه می دهد تا پشت صحنه را زیر نظر بگیرند زیرا کارمندان به بارگیری آسانسورهای صنعتی با قفسه های کالا برای ارسال به طبقه بالا به اتاق های رختکن کمک می کنند.

2. خرید اینترنتی IRL

وقتی به دسته‌گل‌های فروشگاهی از لباس‌های ماکسی cottagecore، کت‌های کندال و کایلی و بله، بخش کاملی که به لباس‌های Y2K اختصاص دارد نگاه می‌کنید، نمی‌توانید فقط یک کالا را از غرفه بردارید و در حین خرید با خود ببرید.

در عوض، هر پایه دارای یک بارکد است که می توانید آن را از طریق برنامه خرید آمازون اسکن کنید، که در آن اندازه های شما از قبل از خریدهای قبلی بارگذاری شده است. (البته در صورت تمایل می توانید اندازه دیگری را انتخاب کنید.)

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
یک کارت قفسه در فروشگاه جدید آمازون استایل روند انتخاب و امتحان لباس را توضیح می دهد. (عکس از جاشوا لتونا برای dot.LA)

این امر یک الگوریتم با هوش مصنوعی را تحریک می کند تا شروع به جستجو در کاتالوگ ذخیره شده فروشگاه کند و مورد مورد نظر را در طبقه دوم ببندد، جایی که اتاق رختکن دیدگاه خود را از آینده خرید ارائه می دهد.

این فروشگاه همچنین دارای نسخه‌ای از The Drop است، سبکی ابتدایی که به مشتریان آنلاین اجازه می‌دهد کل مجموعه‌های انتخاب شده توسط اینفلوئنسرها را برای یک پنجره فلاش 30 ساعته خرید کنند.

3. تغییر ایستگاه های آینده – امروز

تلفن شما همچنین به عنوان یک کارت کلید برای ورود به رختکن شخصی شما عمل می کند. برای جلوگیری از انتظار، لحظه ای که اولین مورد خود را اسکن می کنید، در صف مجازی قرار می گیرید. اگر صفحه از شما می‌خواهد که اتاقتان را در حالی که هنوز در حال خرید هستید آماده کنید، فشار دادن یک دکمه به شما امکان می‌دهد جای خود را در صف نگه دارید و در عین حال فضا را برای شخص دیگری آزاد کنید. (من نمی دانم که اگر تلفن شما بمیرد، هیچ یک از اینها چگونه کار می کند؛ ظاهراً نمی توانید و مجبور خواهید شد دست خالی به خانه بروید – یا بدتر از آن، در حالی که دستگاه شما در حال شارژ شدن است به کارخانه کیک پنیر.)

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
رختکن به سبک آمازون با صفحه نمایش لمسی که لباس های انتخاب شده توسط مشتری را نشان می دهد و موارد اضافی را ارائه می دهد. (عکس از جاشوا لتونا برای dot.LA)

اتاق رختکن مانند ترفند سالن خود شماست. یک دیوار به گونه ای طراحی شده است که شبیه کمد لباس باشد، یک دیوار دارای یک آینه تمام قد و یک صفحه لمسی غول پیکر است، در حالی که دیوار دیگر دارای تمام لباس هایی است که شما اسکن کرده اید به سبک و اندازه دلخواه شما.

انتظار داشته باشید که شگفتی‌هایی را در آنجا ببینید، زیرا الگوریتم موارد دیگری را که ممکن است بخواهید بر اساس انتخاب‌های شما امتحان کنید انتخاب می‌کند. اگر خیلی راحت نبود، وحشتناک بود – ترکیبی از IRL از ویژگی‌های “توصیه شده بر اساس خریدهای شما” و “تداوم خرید با هم” از خرده‌فروشی آنلاین.

اگر موردی کاملاً مناسب نیست یا می‌خواهید ببینید که دامن به‌جای مشکی، آبی به نظر می‌رسد، فقط روی صفحه لمسی ضربه بزنید تا گزینه‌ای را بخواهید. یا لباس کاملاً جدید، زیرا صفحه نمایش همه چیز را در این مرکز ارائه می دهد. سپس آن را در گیشه رها کنید… شاید وحشیانه ترین قسمت این سفر.

4. دست زدن به پول

خروج از فروشگاه پرچمدار آمازون استایل چیزی است که واقعاً مرا شگفت زده کرد – اگرچه بدیهی است که به این دلیل است که به یکی از Amazon Go، Amazon Fresh یا Whole Foods نرفته‌ام، جایی که صندوق‌فروشی‌ها از سال 2020 در مکان‌های انتخابی گزینه‌ای بوده‌اند.

فکر کردم با او از در بیرون می روی زیرا من دارم نگاه می کنم شنبه شب زنده طرح های خبری اگرچه گزینه پرداخت Go در آمازون سبک موجود نیست، گزینه‌های پرداخت متعددی برای حفظ تجربه تا حد امکان یکپارچه و خستگی‌ناپذیر وجود دارد.

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
خریداران می توانند آمازون استایل را با تکان کف دست ترک کنند. (عکس از جاشوا لتونا برای dot.LA)

در یک سناریو، شما لباس های مورد نظر خود را از رختکن بیرون می آورید و مستقیماً به صندوق های پول آمازون می روید. درست است: برای یک مکان حساب آمازون وان ثبت نام کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که دست خود را روی یک دستگاه سیاه رنگ کوچک که کف دست شما را می خواند و روش پرداخت شما را در یک فایل شارژ می کند، تکان دهید. برای همه بسیار مفید است، به جز روانشناسان 10 دلاری که در حال حذف شدن از تجارت هستند.

برای مجموعه سنتی‌تر، همچنان می‌توانید با کارت اعتباری یا پول نقد پرداخت کنید.

5. عرضه و تقاضا و بازگشت

محل اصلی آمازون استایل راه های جدیدی را برای خرید، بازگشت و مبادله لباس باز می کند. به عنوان مثال، می توانید تعداد زیادی لباس را به صورت آنلاین سفارش دهید و آنها را از فروشگاه تحویل بگیرید. هر چیزی که نمی خواهید را می توان بدون نیاز به چاپ برچسب تحویل به فروشگاه بازگرداند.

چیزی را می بینید که دوست دارید اما وقت امتحان کردن ندارید؟ فقط کافی است بارکد را اسکن کنید، آن را از جلوی فروشگاه بردارید و بدون اینکه وارد رختکن شوید، هزینه کنید.

داخل اولین فروشگاه آمازون استایل
ویترین لباس در فروشگاه جدید آمازون استایل. (عکس از جاشوا لتونا برای dot.LA)

برنامه خرید آمازون همچنین دارای ویژگی معامله است که به طور خودکار اقلام را با بهترین قیمت مرتب می کند تا به مشتریان کمک کند پول خود را صرفه جویی کنند (یا باور کنند که هستند).

در حالی که گلندیل تنها فروشگاه Style تا به امروز است، آمازون مکان های بیشتری را رد نمی کند. از آنجایی که خرده‌فروشان کمتری قادر به پرداخت هزینه‌های اجاره در بازارها و مراکز خرید بزرگ آمریکا هستند، منابع آمازون – و موقعیت منحصر به فرد آن در تقاطع فناوری و خرده‌فروشی – باعث می‌شود فروشگاه‌های Style بیشتری به افق ارائه شود.