• خانه
  • اخبار
  • “خیلی جالب تر از ایستادن در صف”: طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند

“خیلی جالب تر از ایستادن در صف”: طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند

"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
طرفداران Seattle Mariners روز دوشنبه وارد “Walk-Off Market” جدید در پارک T-Mobile می شوند. این اولین بازی برای فروشگاه جدید غذا و نوشیدنی بود که شامل فناوری Just Walk Out آمازون بود. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

سیاتل مارینرز و هوادارانش مطمئنا خوشحال خواهند شد که در این فصل چند برد دیگر داشته باشند. شاید در حال حاضر، یک بازار جدید که با فناوری بدون نقد آمازون تکمیل می شود، اشتهای آنها را برآورده کند.

فروشگاه جدید غذا و نوشیدنی در پارک T-Mobile دوشنبه شب آغاز به کار کرد و فناوری Just Walk Out آمازون را به مکان ورزشی دیگری در شهر آورد و به مشتریان این فرصت را داد که صف های طولانی در غرفه ها را از دست بدهند و به سرعت به صندلی های خود بازگردند.

یک شب، زمانی که مارینرز با کمی بیش از 14000 هوادار برای بازی مقابل اوکلند A کشتی گرفت، واک آف مارکت تمرین بسیار سختی دریافت نکرد. اما طرفداران در حین عبور در مورد آن کنجکاو بودند، و کسانی که وارد شدند مشتاق بودند که چقدر آسان است – اگر آنها کمی در مورد نحوه پرداخت و اینکه آیا آنها را پرداخت کرده اند سردرگم بودند.

جوی داکت، یکی از کاربران معمولی آمازون گو سیاتل، که گفت به بسیاری از بازی‌های مارینرز می‌آید و معمولاً از صف‌ها دوری می‌کند، می‌گوید: «خیلی جالب‌تر از ایستادن در صف است. ”

ملوانان و شریک مهمان نوازی Sodexo Live! در ماه آوریل همکاری خود را با آمازون اعلام کرد. همراه با Just Walk Out، بازار شامل آمازون وان، فناوری اسکن کف دست این شرکت است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد وارد سیستم شوند و با اطلاعات کارت اعتباری که شامل خواندن بیومتریک دست است، وارد شوند. طرفداران می توانند برای Amazon One در کیوسک موجود در سایت ثبت نام کنند.

این اولین باری است که هر دو فناوری خرده فروشی در یک استادیوم بیسبال لیگ برتر استفاده خواهند شد. Houston Astros از Just Walk Out در دو فروشگاه در Minute Maid Park استفاده خواهد کرد. در سیاتل، Climate Pledge Arena دارای چهار فروشگاه فناوری است. آمازون همچنین این فناوری را به مشتریان شخص ثالث می فروشد و در حال حاضر 9 شریک با استفاده از Just Walk Out در 19 فروشگاه واقع در عرصه ها و فرودگاه ها دارد.

مالکوم روگل اخیراً بیش از 23 سال پس از پیوستن او به این تیم به سمت معاونت تجربه هواداران مارینرز ارتقا یافت. او سهم عادلانه خود را از غرفه های امتیازات دیده است.

روگل گفت: ما سال هاست که به دنبال چنین چیزی بوده ایم. ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا تقاضا را برآورده کنیم و این نوع فرآیند واقعا برای ما عالی است.”

"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
مشتریان از طریق دروازه هایی وارد بازار می شوند که نیاز به کارت اعتباری یا اسکن کف دست دارند. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

Just Walk Out برای اولین بار در سال 2018 در سیاتل با فروشگاه های رفاه آمازون گو عرضه شد. اکنون در برخی از خواربارفروشی های آمازون استفاده می شود و در مکان های ورزشی و تفریحی توزیع می شود. رقبا همچنین در باکس آفیس در بوستون، دالاس، هیوستون و سانفرانسیسکو درگیر هستند.

Just Walk Out برای ردیابی مشتریان و آنچه می گیرند به تعدادی دوربین در اتاق زیر شیروانی متکی است. کارت اعتباری که مشتری هنگام ورود به سیستم می گذارد، یا کارتی که با شناسه آمازون وان او مرتبط است، برای اقلامی که مشتری پس از خروج از فروشگاه برمی دارد، هزینه دریافت می شود.

این بازار که در نزدیکی بخش 126 پشت بشقاب خانه قرار دارد، از دیگر غرفه‌های غذا و نوشیدنی واقع در سالن متمایز است. دیوارهای مترو با کاشی‌های سفید پوشیده شده است و تعدادی خنک‌کننده با آبجو، شراب، کوکتل‌های آماده و نوشابه‌های گازدار پر شده است. این مکان نسبت به هر جای دیگری در پارک تعداد بیشتری نوشیدنی دارد.

"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
این بازار مجموعه کوچکی از اجناس، همراه با تعداد زیادی خنک کننده پر از نوشیدنی دارد. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)
"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
در واک آف مارکت در جعبه ای غذای گرم بگیرید و بروید. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

همچنین تنقلات، شیرینی‌ها، مجموعه‌ای از غذاهای داغ از جمله هات داگ، چوب شور و ناچو و یک ویترین کوچک با فوم، آبجو و کلاه م.

روگل بازار جدید را یک “آزمایشگاه آموزشی” نامید تا بهتر تعریف کند طرفداران چه چیزی را می خواهند سریع بدست آورند. و واکنش طرفداران می تواند مکان آینده پارک را بیش از تکنولوژی تعیین کند.

پتی اوتول در حالی که یک هات داگ را برداشت تا به بازار بیاید خندید: «امیدوارم این را ندزدیده باشم.

“من حتی نمی دانم چگونه کار می کند!” دیوید وایت پس از بیرون آمدن با یک بطری آب گفت. “این اولین بار است که این کار را انجام می دهیم. این بهتر از انتظار در صف است.”

"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
طرفداران برای نوشیدن آبجو در غرفه کوچکی روبروی بازار جدید واک آف صف می کشند. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

“بیا داخل بیا بیرون” کمی عجیب بود. سیرا جردن پرسید: «از کجا می دانند که من بیرون می آیم؟

با ورود و خروج هواداران از بازار جدید، دیگران همچنان برای نوشیدنی و غذا در غرفه‌های سنتی صف می‌کشیدند، غافل از اینکه جایگزین سریع‌تری وجود داشت. یکی از طرفداران، که پنجمین یا ششمین ردیف بود، به brooztechnology گفت که از کیوسک علیه بازار جدید استفاده می‌کند، زیرا می‌دانست که قوطی‌های بزرگ آبجو را دارند که او دوست دارد. این جعبه ها و بسیاری دیگر در Walk-Off موجود بودند.

"خیلی جالب تر از ایستادن در صف": طرفداران مارینرز فناوری جدید آمازون را برای اولین بار تجربه می کنند
پانوراما بخشی از کولرهای آبجو در بازار واک آف. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

کریستین سوهلا-براون که مرتباً از فروشگاه Go در نزدیکی دفتر مرکز شهر خود استفاده می کند، گفت: “این خیلی خوب است زیرا می توانید وارد شوید و آنچه را که دوست دارید بردارید.” او گفت خطوط امتیاز می تواند یک “بازدارنده” برای ترک محل شما باشد، “اگر می دانید برای مدت طولانی رفته اید و می خواهید بازی را تماشا کنید.”

آمازون چندین سفیر داشت که در نزدیکی ورودی بازار ایستاده بودند و توضیح می دادند که آن چیست و چگونه کار می کند. در طول بازی، مارینرز تبلیغاتی را روی صفحه نمایش بزرگ انجام داد و به طرفداران اطلاع داد که Walk-off باز است و در کجا قرار دارد. گوزن در حال خرید در بازار نشان داده شد.

روگل گفت: «آمازون می‌خواهد این اثر را به خوبی ببیند زیرا می‌تواند آن را در جای دیگری پخش کند. «Sodexo Live! می تواند محصول بیشتری بفروشد و برای مارینرز، آمدن و رفتن برای طرفداران تجربه بسیار بهتری است. همه دلایل زیادی برای موفقیت در اینجا دارند.”