• خانه
  • اخبار
  • خودرو شاهین سایپا در بورس کالا عرضه می شود

خودرو شاهین سایپا در بورس کالا عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودرو شاهین سایپا در بورس کالا عرضه می شود

تحویل خودرو در بورس موضوعی است که مدت هاست مطرح بوده اما هنوز حل نشده است. امروز گفته می شود خودروی شاهین سایپا به صورت آزمون و خطا در بورس کالا عرضه می شود. هنوز مشخص نیست بعد از خودروی شاهین سایپا چه خودرو یا خودروهایی وارد بورس می شوند.

80 درصد تولید سالانه شاهین سایپا در بورس کالا

طرح فروش سایپا شاهین

سایپا شاهین

مدیر تامین بورس کالا جزئیات استقبال از خودروی شاهین در این بازار اعلام شد.

احمد رحیمی این را بیان می کند ماشین شاهین وی با پذیرش در بورس کالا گفت:

با توجه به مدارک ارائه شده و انجام کلیه مراحل قانونی، با توجه به مصوبات شورای عالی بورس، پذیرش صورت گرفت و مقرر شد که 80 درصد تولید سالانه این خودرو از طریق بورس عرضه خواهد شد.

او اضافه کرد:

تحویل کالا به صورت فیزیکی است و نحوه عرضه آن، پرداخت اولیه چقدر است، چه کسانی می توانند ثبت نام کنند و … با اطلاعیه منتشر شده توسط بورس کالا مشخص می شود. تاریخ انتشار دقیق مشخص نیست اما بعد از تعطیلات نوروز این کار در اولین فرصت انجام می شود.

مدیر تامین کالا در پاسخ به این سوال که آیا خودروهای دیگر در بورس کالا پذیرفته می شوند یا خیر؟

شاهین به عنوان نمونه پذیرفته می شود. با انجام پیشنهاد و انجام معاملات، مزایا و معایب آن در نظر گرفته می شود و در صورت ادامه این روند، خودروهای دیگر در بورس پذیرفته می شوند.

واضح است که عرضه خودروها در بورس احتمالا به کاهش قیمت های کاذب بازار کمک می کند. البته محصولات سایپا و به خصوص خودروی شاهین تفاوت قیمت خاصی بین کارخانه و بازار ندارند و از این حیث شاید کنترل قیمت نمونه موفق آزمون و خطا نباشد.

ماجرای آتش‌سوزی شاهین سایپا در تهران چیست؟ 🔥

ماجرای حادثه شاهین سایپا با تویوتا کرولا 2013 چیست؟