منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را دریافت کرده است

خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را دریافت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را دریافت کرده است

اولین خودروی الکتریکی AITO هوآوی در سال 2021 در چین معرفی شد. این خودروی الکتریکی پیشرو AITO M5 نام داشت. به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی، این دستگاه یک استراتژی تجاری جسورانه برای هواوی در نظر گرفته شد تا تجربه خود را در صنعت خودرو گسترش دهد.

زیرا آمار خوبی از فروش خودروی برقی AITO M5به نظر می رسد به نفع هواوی است که به توسعه خودروهای الکتریکی در بازار ادامه دهد و ظاهراً هواوی به این اعتقاد دارد. همانطور که ورودی اخیر در پایگاه داده MIIT چین نشان می دهد که هواوی قبلاً نسل بعدی خودروهای الکتریکی خود را برنامه ریزی کرده است. در نهایت این شرکت به تازگی گواهی ادامه ساخت این دستگاه را دریافت کرده است.

این لیست نام محصول را نشان نمی دهد. اما اگر دقت کنید، یکی از عکس ها حاوی عبارتی مبهم است که شبیه «AITO M7» است که نشان می دهد این لیست متعلق به خودروی الکتریکی بعدی هواوی است که با برند AITO عرضه می شود.

خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را دریافت کرده است

خودروی الکتریکی هوآوی AITO M7

از این لیست می توان دریافت که Huawei AITO M7 یک شاسی بلند برقی هیبریدی 6 نفره متوسط ​​است که کمی بزرگتر از مدل قبلی خود یعنی AITO M5 است. با قضاوت بر اساس ظاهر، AITO M7 از طراحی مشابه برادر بزرگتر خود، AITO M5 استفاده می کند. یعنی همان جلوپنجره بزرگ روی سپر جلو، خط سقف صاف و براق، چراغ‌های آیرودینامیک واضح، تزئینات کرومی روی بدنه و موارد دیگر.

این خودروی الکتریکی در چرخ های پنج و ده پره موجود است. همچنین با پیشرفت های اضافی مانند شیشه رنگی کروم خاکستری نیمه شفاف یا شیشه رنگی مشکی شفاف در دسترس است. با این حال، تغییر جزئی در طراحی AITO M7 این است که به نظر می رسد هیچ نشانی از “Huawei Zhixuan” در AITO M5 وجود ندارد. این در حالی است که تصاویر آپلود شده در این لیست نمای خودرو را از تمام زوایا نشان نمی دهد. بنابراین ممکن است هواوی به تازگی تصمیم به نصب لوگو در قسمت دیگری از خودرو داشته باشد.

از نظر ابعاد، خودروی الکتریکی Huawei AITO M7 2340 کیلوگرم وزن دارد و به ترتیب 5020 x 1945 x 1775 میلی متر طول، عرض و ارتفاع دارد.

هواوی برای موتوری که AITO M7 را به حرکت در می آورد، حداکثر قدرت خالص 90 کیلووات و مصرف سوخت ارائه شده توسط MIIT چین را 1.05 لیتر در هر 100 کیلومتر ذکر کرده است.

به نقل از منبعاز آنجایی که Huawei AITO M5 در مارس 2022 عرضه شد، انتظار می‌رود AITO M7 اواخر امسال معرفی شود تا در فروش AITO M5 اختلالی ایجاد نشود.

آیا خودروی الکتریکی جدید هواوی را دوست دارید؟