• خانه
  • اخبار
  • خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در تصاویر واضحی دیده شد

خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در تصاویر واضحی دیده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 در تصاویر واضحی دیده شد

پس از عرضه موفقیت آمیز خودروی الکتریکی هواوی AITO M5، هواوی قصد دارد خودروی الکتریکی دیگری را از زیرگروه AITO خود روانه بازار کند. این خودروی الکتریکی آینده نام دارد AITO M7 ارائه می شود که بیشتر مشخصات آن را در چند روز اخیر در ترنجی برای شما نوشتیم. اما امروز تصاویر زنده ای از این وسیله نقلیه در فضای مجازی منتشر شده است. بیایید در ترنجی به آنها نگاه کنیم.

Huawei AITO M7 به عنوان یک SUV متوسط ​​تا بزرگ در دسترس است. همچنین طراحی آشنای مشابه آنچه قبلا در M5 نشان داده شده بود، دارد. این خودرو دارای همان جلوپنجره تهویه مطبوع عظیم در سپر جلو، خط سقف براق و مستقیم، چراغ‌های آیرودینامیکی شفاف، عناصر کرومی در سراسر بدنه و …

ماشین الکتریکی هواوی AITO M7

تصاویری زنده از خودروی الکتریکی هواوی AITO M7 به بیرون درز کرده است

تصویر ماشین برقی هواوی AITO M7

از نظر ابعاد، خودروی الکتریکی Huawei AITO M7 دارای طول، عرض و ارتفاع 5020 در سال 1945 در 1775 میلی متر و فاصله بین دو محور 2820 میلی متر است. AITO M7 نیز حدود 2340 کیلوگرم وزن دارد.

مانند M5، AITO M7 همچنان به یک سیستم منبع تغذیه با برد وسیع متشکل از یک توسعه دهنده موتور 1.5 T مجهز خواهد بود. هواوی برای موتور AITO M7 حداکثر قدرت خالص 90 کیلووات و مصرف سوخت 1.05 لیتر در هر 100 کیلومتر را ذکر کرده است.

افشای اطلاعات قبلی نیز نشان می دهد که M7 خودرویی با ظرفیت 6 نفر خواهد بود. همچنین در چرخ های پنج و ده پره عرضه خواهد شد. این شرکت همچنین به روز رسانی های اضافی را برای M7 ارائه می دهد. این گزینه‌ها شامل پیشرفت‌هایی مانند پنجره‌های کروم خاکستری نیمه شفاف یا شیشه‌های رنگی نیمه‌شفاف مشکی هستند.

شایعه شده است که AITO M7 در سال 2022 معرفی خواهد شد. اما از آنجایی که هواوی ماه گذشته AITO M5 را عرضه کرد، می‌توان انتظار داشت که M7 در اواخر امسال عرضه شود. منبع او می گوید به این ترتیب، فروش AITO M5 غیر عمدی نخواهد بود.

نظر شما در مورد جدیدترین خودروی الکتریکی هواوی چیست؟ آیا طراحی و مشخصات آن را دوست دارید؟