منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • خواهران سیاتل یک استارتاپ تجارت الکترونیک با رشد سریع را اداره می کنند که محصولات مد قومیتی را در سراسر جهان می فروشد.

خواهران سیاتل یک استارتاپ تجارت الکترونیک با رشد سریع را اداره می کنند که محصولات مد قومیتی را در سراسر جهان می فروشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
تیم شوبیهام آپارنا تیاگاراجان (سمت چپ، ردیف دوم) و خواهرش آمبیکا (راست راست، دور دوم) سه سال پیش شرکت را تأسیس کردند. (عکس شوبیتم)

سه سال پیش پس از یک گفتگوی معمولی درباره مد قومی بین رهبران سابق فناوری آغاز شد.

خواهران آپارنا و آمبیکا تیاگاراجان اکنون یک پلتفرم مصرف‌کننده آنلاین با رشد سریع به نام Shobitam را برای دموکراتیک کردن مد قومی در سراسر جهان و ایجاد تفاوت برای بافندگان و صنعت‌گران درگیر اجرا می‌کنند.

در ابتدا، کارآفرینان شروع به فروش محصولات Etsy به عنوان اثبات مفهوم کردند. موفقیت اولیه آنها را تشویق کرد تا با تکیه بر تجربیات گذشته خود در مایکروسافت و سیسکو، استارت آپ مستقر در سیاتل را راه اندازی کنند.

آپارنا گفت که حرکت در صنعت بسیار پراکنده که از روش های قدیمی برای فروش آنلاین لباس های قومی استفاده می کند، چالش بزرگی بود. تمرکز این استارتاپ بر توسعه خرید آنلاین قانع کننده برای بیش از 1200 محصول با استفاده از جدیدترین نرم افزار است.

آپارنا گفت: فناوری تکیه گاه آنچه ما هستیم است.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
آپارنا تیاگارجان. (عکس شوبیتم)

برخلاف بسیاری از شرکت‌هایی که با فرا رسیدن همه‌گیری مجبور به تعطیلی شدند، Shobitam به دلیل هجوم افرادی که به خرید آنلاین روی آوردند، شاهد افزایش زیادی در پایگاه مشتریان خود بود.

با فروش بالاتر، Shobitam فرصت های بیشتری برای توسعه طرح مسئولیت اجتماعی شرکتی خود پیدا کرده است.

آپارنا گفت: «این فقط این نیست که مردم را با محصولات خود زیبا جلوه دهیم، بلکه می‌خواهیم به جامعه بافندگان و صنعت‌گرانی که مستقیماً با آنها کار می‌کنیم، نیکی کنیم.

دومین بخش اشتغال هند پس از کشاورزی، صنعت صنایع دستی است. بیشتر دستبافان و صنعتگران سنتی شوبیتام در مبارزه با فقر کار می کنند.

بنابراین این شرکت برنامه ای به نام Shobitam Cares را راه اندازی کرد که نیمی از سود خود را به خانواده هایی در هند که تحت تأثیر محاصره همه گیر قرار گرفته اند برمی گرداند.

Shobitam اخیراً 1.5 میلیون دلار سرمایه اولیه از Hearth Ventures و سرمایه گذاران فرشته جمع آوری کرده است. با فروش 1.1 میلیون دلاری در سال 2021، درآمد نسبت به سال 2019 سه برابر شده است.

این شرکت نزدیک به 30 کارمند دارد و برنامه هایی برای توسعه دارد. هدف آن گسترش کاتالوگ محصولات با افزودن طرح های هند و غربی برای جذابیت نسل جوان است.

ما با آپارنا تیاگاراجان برای این استارتاپ Spotlight آشنا شدیم. به خواندن پاسخ های او به پرسشنامه ما ادامه دهید.

ما با رقبای خود متفاوت هستیم زیرا: ما کل هند را پوشش می دهیم. ما بهترین گلدوزی های دست دوز را به هنر گجراتی با رنگ کراوات، به پارچه های طلایی و نقره ای غنی از ساری کانجیوارام داریم. من فکر نمی کنم که هیچ کس دیگری واقعاً مانند ما طول و عرض هند را تحمل کند. این نیز فناوری ما است، مجموعه ما از بیش از 1200 محصول، راحتی و خدمات پنج ستاره.

آنچه که ما در طراحی محصولات خود بیشترین ارزش را داریم این است: وقتی با بافندگان خود کار می کنیم، اولین چیزی که به آن اهمیت می دهیم کیفیت است. مورد دوم طراحی بسیار منحصر به فرد است. ما فقط در حال خرید و فروش نیستیم، بلکه می خواهیم مطمئن شویم که طرح های ما بسیار منحصر به فرد هستند. چه نقوش، پارچه یا پارچه، ما از نزدیک با آنها کار می کنیم تا چیزهایی تولید کنیم که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. این یکی از مواردی است که باعث می شود مشتریان به ما مراجعه کنند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

توزیع مشتریان ما به شرح زیر است: 60 درصد از مشتریان ما در ایالات متحده مستقر هستند. پنج بازار بزرگ بعدی ما: استرالیا، کانادا، بریتانیا، سنگاپور و نیوزلند.

محبوب ترین پارچه در وب سایت ما این است: ابریشم بناراسی.

روشی که ما شیوه های تجارت منصفانه را برای بافندگان خود تضمین می کنیم این است: با کار مستقیم با آنها و دوری از افراد معمولی. آنچه در روند افراد متوسط ​​اتفاق می افتد این است که آنها بیشتر پول را به دست می آورند – بافندگان و صنعتگران این کار را نمی کنند.

ما فروشندگان جدید را لیست می کنیم اگر: آنها چیزی را ارائه می دهند که ما در حال حاضر نداریم، چیزی جدید و با کیفیت بالا. علاوه بر این، آنها باید استانداردهای ما را رعایت کنند. ما معیارهای متعددی داریم که از نظر زمان تحویل، پارچه و … به دنبال آن هستیم، اما اکثر آنها بر اساس کیفیت هستند.

بزرگترین چیزی که در هنگام اجاره به دنبال آن هستیم این است: اشتیاق و احساس مالکیت چیزی ذاتی است که ما به دنبال آن هستیم. این علاقه ای است که می تواند شما را در دیوانه ترین روزها ببرد. مورد دوم مالکیت و مسئولیت است. همه اعضای تیم ما دقیقا می دانند که چه چیزی را گزارش کنند. حتی اگر آنها به مهارت های مناسب مجهز نباشند، همه چیز خوب است، زیرا این چیزی است که آنها در طول فرآیند یاد می گیرند.

به عنوان خواهر کار کنید: ما ویژگی های مکمل زیادی داریم. من روی بخش طراحی تمرکز می کنم و در مذاکرات بسیار خوب است، بنابراین ما بهترین های هر دو را ارائه می دهیم. این قدرت است. گاهی اوقات ما می توانیم اختلافات خود را داشته باشیم، اما می توانیم بر آنها غلبه کنیم. در نهایت، این یک رابطه خواهرانه است که به ما کمک می کند تا بر موانعی که ممکن است داشته باشیم غلبه کنیم.