• خانه
  • اخبار
  • خلاصه ای از تبلیغ Super Bowl: ستارگان بزرگ تعدادی از فناوری ها، از سفر گرفته تا تلفن و وسایل نقلیه الکتریکی را تحت فشار قرار می دهند.

خلاصه ای از تبلیغ Super Bowl: ستارگان بزرگ تعدادی از فناوری ها، از سفر گرفته تا تلفن و وسایل نقلیه الکتریکی را تحت فشار قرار می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خلاصه ای از تبلیغ Super Bowl: ستارگان بزرگ تعدادی از فناوری ها، از سفر گرفته تا تلفن و وسایل نقلیه الکتریکی را تحت فشار قرار می دهند.


خلاصه ای از تبلیغ Super Bowl: ستارگان بزرگ تعدادی از فناوری ها، از سفر گرفته تا تلفن و وسایل نقلیه الکتریکی را تحت فشار قرار می دهند.
دالی پارتون، اسطوره موسیقی کانتری در تبلیغات Super Bowl LVI برای T-Mobile. (عکس از T-Mobile)

به نظر می رسد تمرکز بسیاری از تبلیغات Super Bowl LVI که قبل از بازی یکشنبه منتشر شده اند، ستاره هایی هستند که در تبلیغات ظاهر می شوند. در بسیاری از موارد به راحتی می توان فراموش کرد که کدام شرکت ها و محصولات را بخریم.

برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان – آمازون، گوگل، اکسپدیا، سیلزفورس، تی‌موبایل، اوبر، AT&T، جنرال موتورز، بی‌ام‌و و دیگران – شامل سرشناس‌های هالیوودی مانند اسکارلت جوهانسون، آرنولد شوارتزنگر، لیزا، ایوان مک‌گرگور، دالی پارتون، متیو مک کانهی و دیگران.

خودروهای الکتریکی امسال رونق زیادی به دست می‌آورند، که به طور بالقوه برای سیاره زمین خوب است، زیرا 100 میلیون نفر از ساکنان آن معمولاً در Super Bowl شرکت می‌کنند.

گجت‌ها، دستیارهای صوتی، اپراتورهای بی‌سیم، تحویل غذا، خدمات اینترنتی و تلفن‌های هوشمند نیز در این ترکیب هستند.

برخی از آگهی‌های تبلیغاتی فناوری را که پیش از این که در روز یکشنبه به میدان برسند، مورد توجه آنلاین قرار گرفته‌اند را بررسی کنید.

Expedia

ایوان مک گرگور در میان کیت های تبلیغاتی چیزهایی که دیگران در این مکان برای Expedia می فروشند قدم می زند، که به ما یادآوری می کند که واقعاً به چیزهای بیشتری نیاز نداریم. آبجو سبک تر؟ تراشه شکننده تر؟ تلویزیون های نازک تر؟ فراموشش کن. غول مسافرتی آنلاین مستقر در سیاتل از ما می خواهد که به مکان هایی که می رویم فکر کنیم، نه چیزهایی که می خریم. این تبلیغ به وضوح به نحوه نگاه مدیر عامل Expedia به جهان مربوط می شود.

آمازون

آنچه در مورد دستیار صوتی آمازون، الکسا می گویید را فراموش کنید. ببین چیه من فکر می کنم. زوج واقعی اسکارلت جوهانسون و کالین یوست در تبلیغی بازی می کنند که نشان می دهد اگر الکسا ذهن خوان بود چقدر عجیب بود. ادامه مطلب

تی موبایل

گوشی ها گوشی ها! چه کسی به تلفن فکر می کند؟ دالی پارتون و مایلی سایرس در حال تجهیز این مکان‌های T-Mobile برای اختراع مؤسسات خیریه افراد مشهور هستند، اما در این مورد، موسیقی بزرگ کانتری ستاره جوان‌تر را جذب می‌کند تا گوشی‌های هوشمندی را که در برنامه‌های بدتر 5G رها شده‌اند، نجات دهد. بیچاره AT&T! ورایزون بیچاره! (در واقع، T-Mobile 250000 دلار به بنیاد هیپی شاد کوروش اهدا می کند، که برنامه هایی را برای حمایت از جوانان بی خانمان، جوانان LGBTQ و سایر گروه های آسیب پذیر تامین می کند.)

Uber Eats

اگر همراه Uber Eats باشد، آیا این بدان معناست که می توانم آن را بخورم؟ ستارگان در این تبلیغ سرگرم کننده برای سرویس تحویل غذا، این سوال را با خوردن چیزهایی مانند پوشک و صابون ظرفشویی به آزمون گذاشته اند. گوئینت پالترو ظاهر می شود و شمعی را که در وب سایت Goop خود فروخته بود گاز می گیرد و احتمالاً بوی … واژن او می داد؟ تروور نوح از The Daily Show فریاد زد: “به لطف Uber Eats، ما دیگر حتی نمی دانیم غذا چیست.”

گوگل

افرادی که پوست تیره‌تر دارند تمرکز زیبایی را در این تبلیغ گوگل برای فناوری دوربین Real Tone در گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 پیدا می‌کنند. در تبلیغ این خواننده رپ، لیزو می‌گوید: «همه سزاوار این هستند که همانطور که هستند دیده شوند.» / خواننده رپ. این غول فناوری خود را به عنوان یک شرکت تثبیت کرده است که وقتی صحبت از تبلیغات Super Bowl به میان می آید، باید جدی گرفته شود، نه کمدی. او در سال 2019 فیلمی اشک آور مربوط به دستیارش را پخش کرد.

نیروی فروش

در مورد بازی برای تیم میزبان صحبت کنید. Salesforce متیو مک کانهی را در لباس فضایی برای ترویج حفظ سیاره زمین جذب کرد. مک‌کانهی می‌گوید فراجهان و مریخ را فراموش کنید. «مرز جدید علم موشک نیست. همین جاست.”

هدف

وای، شرکت مادر فیس بوک متا در واقع موفق شد با یک سگ آرکید انیماترونیک قلب ها را بکشد. در تبلیغی برای هدست واقعیت مجازی Quest 2، متا نشان می دهد که چگونه دوستان قدیمی می توانند زندگی جدیدی در متاورس پیدا کنند. شما فقط باید از طریق اظهار نظر غم انگیز در مورد جامعه دور ریخته شده ما بگذرید تا پیام واقعی را بپذیرید.

وروم

فروشنده آنلاین خودروهای کارکرده Vroom با فناوری آنلاین، با حمایت بیل گیتس، با یک آگهی تبلیغاتی Super Bowl شامل آواز خواندن، رقصیدن، و لذت موسیقایی که از فروش موفقیت آمیز خودروی خود به دست می آید، بازمی گردد.

فضای مربع

زندایا بازیگر نقش دریایی SAAS در این داستان کوتاه Squarespace است که نشان می دهد سالی صدف می فروشد – با موفقیت بزرگ.

AT&T

ممکن است اشتون کوچر، سرمایه‌گذار فناوری، در این تبلیغ AT&T غایب باشد، اما به لطف ستاره‌ها – همسر سابق دمی مور و همسر فعلی میلا کونیس، که اصلاً نمی‌دانستند به یک دبیرستان می‌روند، او در زیرمتن کامل است. کونیس گفت: «ما وجوه مشترک زیادی داریم.

Verizon

این یکی پتانسیل این را دارد که در برخی از بهترین لیست ها قرار بگیرد، البته فقط به این دلیل که جیم کری و شخصیت Cable Character او باعث می شود بینندگان تا آخر شب “cablllllleeeeeeee guyyyyyyyy” را تکرار کنند. در حال حاضر، این فقط یک شوخی از Verizon است، که در توضیح یوتیوب می گوید: “منتظر یک راه کاملاً جدید به اینترنت باشید.”

جنرال موتورز

صحبت از بازگشت شخصیت های معروف فیلم … جنرال موتورز در تلاش است تا حرکت Verizon را با بازگشت مایک مایرز در نقش دکتر ایول به همراه دوستانش از آستین پاورز مطابقت دهد. با تصاحب این خودروساز، دکتر ایول با راه اندازی خطی از خودروهای برقی با چشم انداز دکتر خوب شدن روبرو می شود.

کیا

سگ‌ها در آگهی‌های تبلیغاتی Super Bowl نقش مهمی دارند – حتی انواع ربات‌هایی که کیا در اینجا استفاده می‌کند تا نشان دهد چقدر سخت باید برای سوار شدن در EV6 تمام الکتریکی این شرکت فشار بیاوریم.

بی ام و

آرنولد شوارتزنگر و سلما هایک خدایان تبلیغات در این تبلیغ برای خودروهایی مانند زئوس (خدای بهشت) و هرا (الهه زنان، ازدواج، خانواده و تولد) هستند. این دو در همانجا شارژ را برداشتند و همه تبلیغات پیرامون خودروی الکتریکی جدید BMW iX را انجام دادند. سعی کنید بعد از آن «خیابان الکتریکی» را نخوانید.