• خانه
  • اخبار
  • خطا در به روز رسانی گلکسی اس 20 باعث ایجاد مشکل در صفحه نمایش این دستگاه شده است

خطا در به روز رسانی گلکسی اس 20 باعث ایجاد مشکل در صفحه نمایش این دستگاه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خطا در به روز رسانی گلکسی اس 20 باعث ایجاد مشکل در صفحه نمایش این دستگاه شده است

سامسونگ یکی از شرکت هایی است که همواره در ارائه آپدیت ها عملکرد درخشانی داشته و هر نسلی با این قابلیت پشتیبانی خوبی از دستگاه های خود ارائه کرده است. اما یک خطای اخیر در آپدیت گلکسی اس 20 باعث بروز مشکلاتی در صفحه نمایش این دستگاه شد. اس ترنجی با من باش.

خطا در به روز رسانی گلکسی اس 20 باعث ایجاد مشکل در صفحه نمایش این دستگاه شده است

بر اساس پست های ارسال شده در Reddit، توییتر و انجمن مشتریان سامسونگ، به نظر می رسد برخی از کاربرانی که هنوز از سری گوشی های گلکسی اس 20 آنها پس از آپدیت با نمایشگر دستگاه خود مشکل دارند. برخی از این نمایشگرها خطوط عمودی نازک، صورتی یا سبز را نشان می دهند. برخی از این نشریات همچنین اشاره می کنند که این مشکل بلافاصله پس از به روز رسانی نرم افزار رخ داده است، در حالی که برخی دیگر می گویند این خطوط پس از اتمام دوره گارانتی دستگاه ظاهر می شوند.

لازم به ذکر است که اخیرا برخی از نشریات مربوط به کاربران این دستگاه منتشر شده است و برخی دیگر به این مشکلات در سال 2021 اشاره می کنند. در جولای سال گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه مشکلات صفحه نمایش گلکسی اس 20 پس از حدودا نمایان می شود. یک سال استفاده یکی از مشکلاتی که در آن زمان وجود داشت، مشکل پرش تصویری بود که روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شد. یکی از صاحبان گلکسی اس 20 با کمک سامسونگ صفحه نمایش خود را تعمیر کرد، اما پس از 9 ماه، کسانی که اکنون با این مشکل مواجه هستند ممکن است هیچ گارانتی برای دستگاه خود نداشته باشند و مجبور به تعمیر آن شوند. صفحه نمایش جیبی.

خطا در به‌روزرسانی Galaxy S20

برخی دیگر از دارندگان گلکسی اس 20 سامسونگ نیز از آسیب عجیبی به صفحه نمایش دستگاه هایشان خبر می دهند. اگر سامسونگ بخواهد صاحب گوشی را مقصر بداند و بگوید که نوعی آسیب فیزیکی ناشی از سقوط باعث این مشکل شده است، کاربر می تواند با مراجعه به تعداد زیادی از شکایات مشابه که در انجمن های فوق یافت می شود، نشان دهد که مشکل در The case است. عمومی است.

کاربران S20 دلیل این مشکل را بی‌احتیاطی یا خطای سامسونگ می‌دانند. یکی از آنها گفت که فقط 15 ماه است که از گوشی خود (Galaxy S20 +) استفاده می کند و بدون اینکه تصادف یا مشکل دیگری ایجاد کند، امشب یک خط سبز رنگ روی تلفن همراه من ظاهر شد و این مشکل پس از به روز رسانی نرم افزار ایجاد شد و همین الان ایجاد شده است. زمانی که مدت گارانتی دستگاه به پایان رسیده باشد.

برخی از دارندگان سری گلکسی اس 20 نسبت به سایرین خوشحال تر هستند. یکی از کاربران Reddit با نام کاربری bananabanana9876 گفت که دستگاه او کمتر از یک ماه از عمرش گذشته است، بنابراین هنوز گارانتی وجود دارد. او آن را به یک فروشگاه خدمات سامسونگ برد و به او گفتند که قطعات یدکی در دسترس نیست، بنابراین آنها پیشنهاد بازیابی کامل دستگاه را دادند. این کاربر Reddit به دارندگان گلکسی اس 20 توصیه کرد که از نصب به روز رسانی نرم افزاری روی گوشی های گلکسی اس 20 خود خودداری کنند.

آیا به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری این مشکل را در Galaxy S20 حل می‌کنند؟

پس از این اتفاق، انجمن مشتریان سامسونگ مملو از گلایه های دارندگان سری گلکسی اس 20 است و برخی توضیح می دهند که چگونه بدون دخالت عامل خارجی و به دلیل به روز رسانی، مشکل نمایشگر آنها ایجاد شده است. یکی از دارندگان گلکسی اس 20 به نام هروفین در فروم سامسونگ گفت: «او هرگز تصور نمی کرد این اتفاق برای دستگاهش بیفتد. اما امروز هنگام تماشای یک ویدیو در یوتیوب، یک خط سبز در وسط صفحه ظاهر شد، سپس صفحه برای مدتی سفید شد و سپس سبز باقی ماند.

خطا در به‌روزرسانی Galaxy S20

او همچنین می‌گوید که اکنون نمی‌داند برای این مشکل ناخواسته گوشی خود، که نسخه Exynos 990 است، چه کند. به گفته وی حداقل صفحه نمایش دستگاه خوب و بدون مشکل بود اما اکنون این گوشی هیچ ارزشی ندارد و سامسونگ باید این مشکل را حل کند.

مطابق با PhoneArenaپیام هایی که اخیراً در صفحه فروم سامسونگ در 12 آوریل ارسال شده است، این مشکل را تأیید می کند. یکی از کاربران گفت که گوشی او دو خط عمودی روی صفحه نمایش دارد. او همچنین بیان می کند که این مشکل پس از به روز رسانی نرم افزار جدید شروع شده است.

به نظر می رسد این همان عاملی است که در بسیاری از مشکلات سایر دارندگان این دستگاه وجود دارد و حتی ریست فکتوری نیز کمکی به حل مشکل نکرده است و برای کسانی است که امیدوار به حل این مشکل هستند. ، هشدار دهنده است.