منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire

خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire

خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire
در Armoire Go، مشترکین لباس می‌پوشند تا میزی را که می‌تواند برچسب‌های RFID دوخته شده در لباس را تشخیص دهد، بردارند یا رها کنند و امکان تبادل بدون تماس را فراهم کند. (عکس های لوسیندا رورابک برای brooztechnology)

از زمان راه‌اندازی در سال 2016، سرویس اجاره آنلاین لباس Armoire برای یافتن تعادل مناسب بین مزایای آنلاین و شخصی آزمایش می‌کند و به دنبال ترکیبی است که بتواند استارت‌آپ‌های مستقر در سیاتل را از رقابتی که شامل Rent the Runway است. Stitch Fix و دیگران جلوتر نگه دارد.

Armoire Go آخرین تست است. فروشگاه فیزیکی با فناوری پیشرفته، که این هفته در سیاتل افتتاح شد، به مشترکین این فرصت را می دهد که شخصاً اقلام را لمس، امتحان و مبادله کنند.

آمبیکا سینگ، مدیر عامل شرکت، گفت: «این واقعاً شبیه یک ازدواج آنلاین آفلاین است که در آن بهترین‌ها را از هر دو دنیا دریافت می‌کنید.

این فروشگاه یک سیستم بدون تماس برای برداشتن یا بازگرداندن لباس ارائه می دهد. مشترکی وارد تبلتی می‌شود و اقلام را روی میزی قرار می‌دهد که برچسب‌های شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) را که روی لباس‌ها دوخته شده است، بخواند. تصاویر و توضیحات لباس ها برای تایید روی تبلت ظاهر می شود. بعد از چند دقیقه خریدار در راه است.

خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire
مدیر عامل و بنیانگذار Armoire، آمبیکا سینگ (سمت چپ) و فن‌آور طراحی مگان وودراف.

سینگ در مصاحبه اخیر خود با brooztechnology گفت: «تنها راه برای برنده شدن این است که بتوانیم ارزش بیشتری برای مشتری ارائه دهیم. “و این باید از تجربه نوآورانه ناشی شود.”

اگر زمان بیشتری برای صرف وقت دارند، مشترکین Armoire می توانند لباس هایی را که از قبل به صورت آنلاین سفارش داده اند امتحان کنند. اگر کالایی را دوست ندارند یا مناسب نیست، می توانند آن را با چیزی خارج از قفسه بوتیک تعویض کنند.

ناتاشا گوپتا، مدیر محصول، در جریان تور ما از Armoire Go در روز چهارشنبه گفت: “برای مد، کاملا مجازی بودن تنها بازی نیست.”

قبل از راه‌اندازی فروشگاه، کارمندان استارت‌آپ باید برچسب‌های RFID را با دست به 75000 کلاه، ژاکت، کت و شلوار بدوزند.

برچسب های RFID علاوه بر ارائه خدمات شخصی سریعتر به مشترکین، کارایی عملیاتی شرکت را نیز افزایش می دهد. زمانی که مشترک لباس ها را برمی گرداند، قبل از ارسال مجدد آن ها تمیز و ضدعفونی می شوند. اکنون یک کارمند می‌تواند به‌جای اسکن برچسب‌ها، به‌سرعت کل قفسه‌های لباس را در زمان بازگشت از تمیز کردن، اسکن کند.

خرید بدون تماس مد می شود: در جدیدترین فروشگاه استارت آپ اجاره لباس Armoire
فناوری بدون تماس در Armoire Go.

علاوه بر فروشگاه واقع در میدان پایونیر، مشترکین همچنان می توانند با استفاده از سرویس سنتی Armoire، لباس های خود را از طریق پست مبادله کنند. مشتریان در منطقه سیاتل می توانند تحویل همان روز را از طریق GoFlyy دریافت کنند.

Armoire دارای اشتراک چهار یا هفت مورد در ماه یا یک طرح نامحدود است. مشتریان همچنین می توانند لباس هایی را بخرند و نگه دارند که طاقت بازگرداندنشان را ندارند.

در سال 2019، Armoire بوتیک های پاپ آپ را در سیاتل و کرکلند در نزدیکی آن افتتاح کرد. سپس COVID-19 ضربه زد. مغازه های شخصی بسته شدند و Armoire برخی از لباس های خود را از زیبایی پابرهنه به لباسی راحت تر و معمولی تغییر داد.

این شرکت چندین بار اخراج شده است، اما در حال حاضر تمام کارگران اخراج شده خود را استخدام کرده و تا 45 کارمند دارد.

در ژانویه 2021، Armoire دور جدیدی از بودجه سرمایه گذاری خطرپذیر را از سرمایه گذاران، از جمله مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا، مدیر عامل GoDaddy، امان بوتانی و دیگران دریافت کرد. تا به امروز بیش از 12 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

در حالی که این استارت آپ تکرار جدید خرید شخصی خود را راه اندازی می کند، یکی دیگر از مشاغل سیاتل در حال حرکت به فضا است.

آمازون که اکنون شماره 1 خرده‌فروش لباس در ایالات متحده است، اخیراً آمازون استایل، یک فروشگاه لباس معمولی را معرفی کرد. اولین مکان اواخر امسال در لس آنجلس افتتاح خواهد شد.

با این حال، Armoire سعی نمی کند “فروشگاه پوشاک” آمازون باشد.

موجودی Armoire Go محدود است و بر مواردی تمرکز دارد که داده‌های خود شرکت نشان می‌دهد گزینه‌های محبوبی برای خرید و فروش هستند. پلتفرم Armoire به طور کلی مجموعه‌ای از کمد لباس‌ها با طراحان با نام‌هایی را ارائه می‌کند که برای جلب رضایت خانم‌های پرمشغله و حرفه‌ای انتخاب شده‌اند. با گذشت زمان، الگوریتم های سایت، پیشنهادات مشترکین خود را بر اساس انتخاب های قبلی خود تنظیم می کنند.

“ما می دانیم که چه چیزی برای شما مناسب است. سینگ گفت: «ما این خرید کارآمد را در جایی انجام می‌دهیم که بسیار فراتر از برداشتن چیزها از مسیر هستیم و امیدواریم از آن لذت ببرید.» “ما مطمئن می شویم که چیزی را تحویل می دهیم که واقعاً فقط برای شما باشد.”