• خانه
  • اخبار
  • خرده‌فروش آنلاین Zulily کارکنان شرکت را اخراج می‌کند، زیرا هدف مادر Qurate کاهش هزینه‌ها است

خرده‌فروش آنلاین Zulily کارکنان شرکت را اخراج می‌کند، زیرا هدف مادر Qurate کاهش هزینه‌ها است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خرده‌فروش آنلاین Zulily کارکنان شرکت را اخراج می‌کند، زیرا هدف مادر Qurate کاهش هزینه‌ها است

خرده‌فروش آنلاین Zulily کارکنان شرکت را اخراج می‌کند، زیرا هدف مادر Qurate کاهش هزینه‌ها است
مقر زولیلی در سیاتل. (تصویر فایل brooztechnology / Taylor Soper)

خرده فروش آنلاین Zulily هفته گذشته کارکنان شرکت را اخراج کرد زیرا شرکت مادر به دنبال کاهش هزینه ها در میان نگرانی های گسترده تر صنعت در مورد رشد تجارت الکترونیک بود.

کمتر از 100 موقعیت تحت تأثیر قرار می گیرند. سخنگوی گروه خرده فروشی Qurate که در سال 2015 مستقر در سیاتل Zulily را خریداری کرد، این کاهش را تأیید کرد اما اطلاعات خاصی در مورد مشاغل تحت تأثیر ارائه نکرد.

سخنگو در بیانیه ای گفت: “هفته گذشته، ما برخی از انتخاب های دشواری را که برای سازمان خود انجام داده ایم به اعضای تیم خود اعلام کردیم تا هزینه های عملیاتی خود را با درآمدهای خود مطابقت دهیم و کسب و کار خود را برای رشد آینده قرار دهیم.”

به گفته لینکدین، Zulily بیش از 900 نفر را در سیاتل استخدام می کند.

قورات اوایل این ماه گفت که درآمد Zulily در سه ماهه اول 38 درصد کاهش یافت و به 232 میلیون دلار رسید. زیان عملیاتی از 11 میلیون دلار در سه ماهه قبل به 38 میلیون دلار افزایش یافت.

Qurate گفت: «درآمد Zulily عمدتاً به دلیل کمبود محصول کاهش یافت، عمدتاً به دلیل محدودیت‌های زنجیره تأمین و ناکارآمدی بازاریابی به دلیل تورم هزینه و تغییر در محرمانه بودن پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خاص، که باعث شد Zulily هزینه‌های بازاریابی را با جذب و حفظ مشتری کاهش دهد». در صورت درآمد خود

Zulily همچنین 2 میلیون دلار هزینه بازسازی برای سه ماهه پرداخت کرد که بیشتر مربوط به “استراتژی فضای اداری منطقه ای” و تعطیلی یک مرکز پنسیلوانیا بود که منجر به کاهش 504 شغل شد.

این شرکت همچنین در سه ماهه چهارم 396 میلیون دلار زیان عملیاتی به دلیل 363 میلیون دلار «هزینه کاهش ارزش غیر پولی مربوط به نام تجاری و شهرت خود» متحمل شد. ما برای جزئیات در مورد هزینه با Zulily تماس گرفتیم.

دیگر شرکت‌های تجارت الکترونیک، از جمله آمازون، پس از دو سال افزایش خرید آنلاین در طول همه‌گیری، شاهد کاهش سرعت بوده‌اند. تورم و مشکلات زنجیره تامین نیز بر خرده فروشان آنلاین تاثیر می گذارد. UPS ماه گذشته پیش بینی کرد که رشد عرضه تجارت الکترونیک کاهش می یابد.

در ماه مارس، زولیلی، تری بویل، مدیرعامل سابق نوردستروم را به عنوان رئیس و مدیرعامل استخدام کرد. بویل جایگزین جف یورسیسین، مدیر عامل سابق آمازون و مدیر عامل شاپ باپ می شود که در ماه می 2018 به عنوان مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران قدیمی دارل کاونز مسئولیت را بر عهده گرفت.

Zulily در سال 2013 عمومی شد و توسط Qurate به مبلغ 2.4 میلیارد دلار در آگوست 2015 خریداری شد.