• خانه
  • اخبار
  • خدمات وب آمازون پس انداز ابری را به مشتریان ارائه می دهد و فشار بیشتری بر برنامه ها وارد می کند

خدمات وب آمازون پس انداز ابری را به مشتریان ارائه می دهد و فشار بیشتری بر برنامه ها وارد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خدمات وب آمازون پس انداز ابری را به مشتریان ارائه می دهد و فشار بیشتری بر برنامه ها وارد می کند

خدمات وب آمازون پس انداز ابری را به مشتریان ارائه می دهد و فشار بیشتری بر برنامه ها وارد می کند
مدیر عامل شرکت خدمات وب آمازون، آدام سلیپسکی در AWS re:Invent صبح سه شنبه. (تصویر از طریق پخش اینترنتی.)

مدیر عامل خدمات وب آمازون، آدام سلیپسکی، پیشنهاد داد که این کسب و کار در فناوری ابری شرکت دو برابر شود و روشن ساخت که جاه طلبی های خود آمازون به طور فزاینده ای از قابلیت های ابری اصلی آن پیشی می گیرد.

Selipski سعی کرد به مشتریان AWS اطمینان دهد که آمازون برای کمک به آنها در کاهش هزینه ها و در عین حال حفظ درآمد در یک اقتصاد متلاطم اختصاص داده شده است.

همچنین از مجموعه ای از برنامه های کاربردی ابری جدید پرده برداری کرد که AWS را به یک بازیکن، اگر نگوییم رقیب، در برخی از بخش هایی که مشتریانش در آن تجارت می کنند، تبدیل می کند.

اعلامیه‌های دوگانه یک سخنرانی کلیدی بیش از دو ساعت در کنفرانس سالانه AWS re:Invent در لاس‌وگاس در صبح روز سه‌شنبه برگزار شد. این دومین سخنرانی اصلی Re:Invent برای Selipski، مدیر عامل سابق نرم افزار Tableau، از زمان بازگشت به آمازون برای رهبری AWS و جانشین مدیر عامل فعلی آمازون، اندی جاسی بود.

سلیپسکی به اخراج‌های شرکتی خود آمازون اشاره نکرد، اما در فهرست پس‌اندازهایی که برخی از مشتریان AWS با انتقال بیشتر حجم کاری خود به فضای ابری به دست آورده‌اند، به اقتصاد سخت اشاره کرد.

«در زمان عدم اطمینان، کاهش سرعت، کاهش سرعت در واقع می‌تواند وسوسه انگیز باشد. اما وقتی صحبت از فضای ابری به میان می‌آید، بسیاری از مشتریان ما می‌دانند که دقیقاً به دلیل عدم اطمینان اقتصادی، نه علی‌رغم آن، باید به سمت آن بروند. «کلاد مقرون به صرفه‌تر است و بسیاری از مشتریان 30 درصد یا بیشتر پس‌انداز می‌کنند».

خدمات وب آمازون پس انداز ابری را به مشتریان ارائه می دهد و فشار بیشتری بر برنامه ها وارد می کند
آدام سلیپسکی AWS Supply Chain، یکی از برنامه های جدید آمازون را معرفی کرد. (تصویر از طریق پخش اینترنتی.)

این شرکت علاوه بر پیشرفت‌ها و اضافات متعدد به رایانش ابری هسته‌ای، پایگاه داده، ذخیره‌سازی و فناوری‌های یادگیری ماشین، برنامه‌های کاربردی جدید ابری را معرفی کرد، از جمله:

  • زنجیره تامین AWS، که داده‌های مربوط به زنجیره تامین یک شرکت را از منابع مختلف در یک نمای واحد برای تجزیه و تحلیل و تصمیم‌گیری ترکیب می‌کند.
  • AWS Clean Rooms، یک سرویس تحلیلی است که هدف آن کمک به چندین شرکت برای همکاری در داده‌های مشترک بدون به خطر انداختن حریم خصوصی است.
  • Amazon Omics، سرویسی است که برای کمک به محققان علوم زیستی در ذخیره، پرس و جو و تجزیه و تحلیل داده ها طراحی شده است.

دیلیپ کومار، یکی از مدیران قدیمی آمازون که اکنون گروه برنامه های کاربردی AWS را رهبری می کند، برنامه ها را به عنوان “دسته رو به رشدی از خدمات AWS که به مشتریان ما کمک می کند تا از مهارت های ابری و یادگیری ماشینی AWS بدون نیاز به ایجاد راه حل از ابتدا استفاده کنند” می گوید.

این رویداد روز چهارشنبه با سخنرانی سوامی سیواسوبرامانیان، معاون پایگاه های داده، تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین AWS ادامه می یابد. پس از یک سخنرانی شریک در بعدازظهر چهارشنبه، با روبا بورنو، نایب رئیس AWS در کانال‌ها و اتحادهای جهانی، مدیر ارشد فناوری آمازون، ورنر فوگلز، سخنرانی پایانی را در صبح پنجشنبه ارائه خواهد کرد.