خدمات وب آمازون قرارداد صدور مجوز را با استارت‌آپ سیاتل Intentionet، توسعه دهندگان Batfish امضا کرد

خدمات وب آمازون قرارداد صدور مجوز را با استارت‌آپ سیاتل Intentionet، توسعه دهندگان Batfish امضا کرد

راهول ماهاجان در رویداد brooztechnology Cloud Tech Summit 2017 صحبت می کند (عکس فایل brooztechnology)

آمازون قرارداد صدور مجوز با یک استارت آپ کوچک در سیاتل به نام Intentionet امضا کرده است، شرکتی که پشت پروژه منبع باز Batfish است که به مهندسان در طراحی و آزمایش شبکه ها کمک می کند.

Batfish به یک پروژه منبع باز تبدیل خواهد شد که توسط خدمات وب آمازون مدیریت می شود و تحت همان مجوز منبع باز در دسترس خواهد بود.

سخنگوی آمازون این معامله را تایید کرد. کمتر از 12 کارمند از Intentionet در نتیجه این معامله به آمازون خواهند پیوست که به عنوان خرید توصیف نشده است.

محصول سازمانی Intentionet می‌تواند تأثیر یک تغییر را بر روی شبکه قبل از استقرار در تولید پیش‌بینی کند و به شناسایی اختلالات و آسیب‌پذیری‌های امنیتی کمک کند.

Intentionet که در سال 2017 تأسیس شد، توسط مدیرعامل، Ratul Mahajan، محقق اصلی سابق مایکروسافت و در حال حاضر دانشیار دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه واشنگتن، رهبری می شود. او Intentionet را با تاد میلشتاین، استاد علوم کامپیوتر در UCLA، و آری ووگل، محقق سابق دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه UCLA، بنیانگذاری کرد، جایی که دکترای خود را در علوم کامپیوتر دریافت کرد. ماهاجان و میلشتاین دکترای خود را از UW دریافت کردند.

این شرکت در سال 2017 در دوری به رهبری ام مالک از True Ventures 3 میلیون دلار جمع آوری کرد.