• خانه
  • اخبار
  • خدمات وب آمازون با آژانس فضایی برزیل همکاری می کند تا کسب و کار را به حداکثر برساند

خدمات وب آمازون با آژانس فضایی برزیل همکاری می کند تا کسب و کار را به حداکثر برساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خدمات وب آمازون با آژانس فضایی برزیل همکاری می کند تا کسب و کار را به حداکثر برساند


خدمات وب آمازون با آژانس فضایی برزیل همکاری می کند تا کسب و کار را به حداکثر برساند
مرکز فضایی آلکانترا به عنوان پایگاه اصلی پرتاب برزیل عمل می کند. (ASCOM / MCTIC Photo / Odjair Baena)

خدمات وب آمازون و آژانس فضایی برزیل برای حمایت از رشد بلندمدت صنعت فضایی در بزرگترین کشور آمریکای لاتین به نیروها می پیوندند.

بیانیه نیات و همکاری استراتژیک که توسط AWS و آژانس فضایی (به پرتغالی به عنوان Agência Espacial Brasileira یا AEB شناخته می شود) امضا شده است، به دنبال توافقات مشابهی است که آمازون با یونان و سنگاپور منعقد کرده است.

اما برزیل مورد برجسته‌تری دارد: سال گذشته، مقامات فضایی و دفاعی برزیل اعلام کردند که Virgin Orbit پرتاب‌های مداری را از مرکز فضایی Alcantara این کشور پرتاب خواهد کرد. برزیل همچنین یکی از شرکت کنندگان برنامه ایستگاه فضایی بین المللی است و قراردادهای آرتمیس ناسا را ​​برای کاوش در ماه امضا کرده است.

پیتر مارکز، رئیس سیاست فضایی در AWS، به brooztechnology گفت: «دولت برزیل در حال کمک به ارائه قابلیت‌های Artemis است. ما می خواهیم در این مناطق سنتی کمک کنیم، اما علاوه بر این، سفر به ماه و همچنین ایجاد فرصت های دیگر در برزیل، فرصتی برای گسترش بیشتر جامعه فضایی برزیل در شبکه تجاری فراهم می کند.

توافقنامه جدید امضا شده که شامل همکاری با سفارت برزیل در ایالات متحده نیز می شود، سه ابتکار را با هدف حمایت از فعالیت های فضایی برزیل تعیین می کند.

AWS به ذینفعان صنعت فضایی دسترسی به اعتبار برای پردازش داده ها، آموزش فنی و پشتیبانی تجاری را از طریق برنامه ای به نام همکاری فضایی برزیل / AWS برای اقتصاد و توسعه یا B/ASCEnD ارائه می دهد. ابتکار دیگری یک مخزن داده فضایی متمرکز ایجاد خواهد کرد. ابتکار سوم نمایندگان AWS و آژانس فضایی برزیل را گرد هم می آورد تا درباره سیاست ها و استراتژی های نظارتی در حمایت از اهداف فضایی برزیل بحث کنند.

خدمات وب آمازون با آژانس فضایی برزیل همکاری می کند تا کسب و کار را به حداکثر برساند
کپی‌هایی از بیانیه‌ای که به تازگی امضا شده در مورد نیات استراتژیک و همکاری توسط رئیس فضایی برزیل، کارلوس آگوستو تسیرا د مورا نشان داده شده است. نستور فورستر جونیور، سفیر برزیل در ایالات متحده؛ و مکس پترسون، معاون خدمات عمومی جهانی در خدمات وب آمازون. (عکس AWS)

مارکز گفت که آموزش بخش بزرگی از مشارکت است: “ما متعهد به ارائه آموزش دانش آموزان، آموزش صنعت، آموزش دولتی در مورد نحوه استفاده از ابزارهای AWS هستیم – به طور کلی، قابلیت هایی که محاسبات ابری و ذخیره سازی و هوش مصنوعی و ML دارند. [machine learning] و همه این چیزها فراهم می کند، “او گفت.

سفیر برزیل در ایالات متحده، نستور فورستر جونیور، در یک پست وبلاگی گفت که این طرح ها منجر به “ادغام بیشتر بخش خصوصی برزیل و صنعت هوافضای ما با اکوسیستم فضایی ایالات متحده، پیشرفته ترین در جهان در فضا” خواهد شد.

کارلوس آگوستو تزیرا دمورا، رئیس آژانس فضایی برزیل، توافق با AWS را “گامی مهم در جهت ارتقای صنعت فضایی ما، در زمانی که برزیل قصد دارد با قدرت بیشتری وارد بازار فضایی شود، مانند بخش دسترسی، فضا) خواند. از فرودگاه فضایی آلکانترا

در مورد AWS، مارکز اساساً گفت که آسمان حد است.

وی گفت: «نرم افزار و سخت افزاری وجود دارد که دولت به آن نیاز دارد. “و همانطور که قبلاً بارها شنیده اید، آمازون به طور کلی به مشتریان وسواس دارد. بنابراین اگر دولت برزیل در این زمینه‌ها نیاز به حمایت داشته باشد، چه قابلیت‌های ایستگاه زمینی یا پشتیبانی برای توسعه یک برنامه پرتاب، اینها چیزهایی هستند که با آنها صحبت خواهیم کرد و آن قابلیت‌ها را دنبال خواهیم کرد. ما در ابتدای این کار هستیم.”