• خانه
  • اخبار
  • خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خواهند داشت

خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خواهند داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خواهند داشت

گزارش های جدید نشان می دهد که خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ به باتری های بزرگ تری مجهز خواهند شد تا با عمر باتری کلاس پیشرو اپل همخوانی داشته باشد! این ارتقا به لطف فناوری باتری جدید الهام گرفته شده از فناوری خودروهای الکتریکی است. به لطف این فناوری، سامسونگ وعده 10 درصد چگالی انرژی بهتر را می دهد. در ترنجی، شایعات مربوط به حجم باتری خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ و فناوری آنها را ببینید.

محصولات خط تولید فعلی گوشی های هوشمند اپل، با وجود ارائه رقبای مختلف اندرویدی، همچنان بهترین عمر باتری را در بازار دارند. اما به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد به نسل جدید پرچمدار خود یعنی خانواده سامسونگ برسد. گلکسی اس 23، تغییر دادن. بر اساس گزارش های جدید، سری گلکسی اس 23 با اسم رمز «الماس» با باتری های بسیار بزرگ تری نسبت به خانواده گلکسی اس 22 وارد بازار خواهد شد.

خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خواهند داشت

ظرفیت باتری خانواده گلکسی S23

به طور خاص، گلکسی اس 22 پایه امسال به دلیل کاهش حجم باتری از 4000 میلی آمپر ساعت در گلکسی اس 21 به باتری 3700 میلی آمپر ساعتی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. اما اگر سامسونگ یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی را تقریباً در این بدنه کوچک و جمع و جور قرار دهد چه؟

بله، بدیهی است که سامسونگ با گلکسی اس 23 این مشکل را حل خواهد کرد و این گوشی به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. این 800 میلی آمپر ساعت بزرگتر از سامسونگ گلکسی اس 22 است. منبع او می گوید که گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا به ترتیب شاهد پیشرفت های مشابهی خواهند بود، اما با افزایش حجم حداقل 500 میلی آمپر ساعتی نسبت به نسل قبلی خود. این بدان معناست که ظرفیت آنها برای نسخه پلاس به ترتیب به 5000 میلی آمپر ساعت و برای نسخه اولترا به ظرفیت 5500 میلی آمپر ساعت یا بیشتر خواهد رسید. در زیر می توانید متن توییت این افشاگر را مشاهده کنید:

سامسونگ در حال معرفی فرآیند جدیدی برای تولید باتری است که تراکم باتری را افزایش می دهد.

4500mah
5000mah
5500mah +

آماده سازی خطوط تولید انبوه در حال حاضر آغاز شده و در حال آزمایش است.
اما ZF4 بعید است از این فناوری استفاده کند.

? = S23

به نظر می رسد همه اینها به لطف فناوری باتری جدید است که سامسونگ قصد دارد در سری گلکسی S23 پیاده سازی کند. به گزارش رسانه های کره ای مطلع، دپارتمان توسعه سامسونگ از روش انباشتگی استفاده شده برای تولید باتری خودروهای الکتریکی بر روی باتری گوشی های هوشمند آینده سامسونگ استفاده می کند. این فناوری اجازه می دهد تا 10 درصد چگالی انرژی بیشتر در باتری های گوشی های هوشمند وجود داشته باشد. ظاهرا در حال حاضر تولید در خط تولید سامسونگ در تیانجین چین در حال انجام است. با این حال، انتظار نمی رود سامسونگ گلکسی زد فولد 4 از این جهش استفاده کند.

نظر شما در مورد این تبلیغ چیست؟ آیا سامسونگ می تواند در سال های آینده به طور مستقیم با اپل از نظر عمر باتری رقابت کند؟