• خانه
  • اخبار
  • حق اختراع اپل برای یک کنسول بازی ویژه که می تواند به آیفون و آی پد متصل شود، اعمال می شود

حق اختراع اپل برای یک کنسول بازی ویژه که می تواند به آیفون و آی پد متصل شود، اعمال می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حق اختراع اپل برای یک کنسول بازی ویژه که می تواند به آیفون و آی پد متصل شود، اعمال می شود

اپل به آرامی در حال سرمایه گذاری بر روی محتوای بازی محور است اپل آرکید E; اما هنوز یک بازار کامل وجود دارد که شرکت می تواند آن را کشف کند و شاید حتی وارد آن شود تلاش کن. آخرین پتنت های ثبت شده توسط اپل نشان می دهد که این شرکت برنامه های احتمالی برای ارائه کنسول بازی خود با قابلیت اتصال به آیفون و آی پد دارد.

پتنت اپل برای کنسول های بازی

در دو هفته گذشته، اپل حق ثبت اختراع برای کنترلرهای بازی توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده و اداره ثبت اختراعات اروپا را دریافت کرده است. اولین اختراع ثبت شده از صادقانه بگویم اپل مشاهده شده نشان می دهد که این پروژه هنوز در مرحله آزمایشی است. زیرا تصاویر او انواع دسته بندی های بازی را نشان می دهد. اولین اختراع در 31 مارس و دومی در 10 آوریل صادر شد.

در یکی از طرح‌های مفهومی که توسط تیم مهندسی اپل بررسی شده است، این شرکت لوازم جانبی مشابه سوئیچ Nintendo Joy-Con را ارائه می‌کند که در آن کنترلر به دو قسمت مختلف جدا شده است که می‌توان آن را به کنار دستگاه متصل کرد. این کنترلر می تواند با آیفون و آیپد به صورت عمودی یا افقی نیز کار کند.

پتنت اپل برای کنسول های بازی

پتنت اپل برای کنسول های بازی

قاب دوم به طور انحصاری برای آیفون طراحی شده و به عنوان یک قاب تاشو با دکمه های داخل آن استفاده می شود. علاوه بر این، کیس دارای یک صفحه نمایش داخلی کوچک برای نمایش محتوای اضافی بازی یا حتی یک صفحه کلید لمسی است.

آخرین پتنت سومین کنترلر بازی را با طراحی جوی استیک کلاسیک نشان می دهد. این دستگاه با تمامی دستگاه های اپل مانند آیفون، آی پد و مک از طریق بلوتوث جفت می شود و دارای سوئیچ مخصوص برای فعال سازی حالت بازی دستگاه یا حتی پاسخگویی به تماس ها در حین بازی می باشد.

شایان ذکر است که این اولین بار نیست که اپل می گوید کنترلر بازی خود را عرضه می کند. در سال 2020، یک افشاگر در توییتر @L0vetodream گفت که اپل در حال کار روی یک جوی استیک است. اما از آن زمان تاکنون هیچ چیز دیگری گفته نشده است. البته محصولی در این دسته با عرضه اپل آرکید و اپل تی‌وی کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

نظر شما در مورد پتنت کنسول بازی اپل و عرضه احتمالی این دستگاه توسط این غول فناوری چیست؟