• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: VMware exec به Darktrace می پیوندد. Zillow رهبر بازاریابی توییتر را استخدام می کند. صندوق سرمایه گذاری اورگان شریک اضافه می کند

حرکت های فنی: VMware exec به Darktrace می پیوندد. Zillow رهبر بازاریابی توییتر را استخدام می کند. صندوق سرمایه گذاری اورگان شریک اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: VMware exec به Darktrace می پیوندد. Zillow رهبر بازاریابی توییتر را استخدام می کند. صندوق سرمایه گذاری اورگان شریک اضافه می کند

حرکت های فنی: VMware exec به Darktrace می پیوندد. Zillow رهبر بازاریابی توییتر را استخدام می کند. صندوق سرمایه گذاری اورگان شریک اضافه می کند
دنیس والتر. (عکس از Darktrace)

– دنیس والتر مدیر ارشد فناوری منطقه سیاتل به عنوان مدیر ارشد درآمد در شرکت امنیت سایبری Darktrace انتخاب شده است.

والتر از غول خدمات ابری VMware که اخیراً معاون فروش بود، به این شرکت خواهد پیوست. او همچنین در سیسکو، Openwave Systems، Sybase Software و Netscape Communications سمت رهبری داشته است.

– شرکت امنیت سایبری WatchGuard Technologies مستقر در سیاتل، Simon Yeo را به عنوان معاون ارشد عملیات استخدام کرده است. Yeo قبلا به عنوان CIO در Barracuda Networks خدمت می کرد و سمت های اجرایی در Upwork، Tout.com، Meebo و LoudCloud داشت.

– صندوق سرمایه گذاری اورگان، دیپتی ماداوا را شریک نامید. ماداوا از سال 2020 یک سرمایه گذار OVF و از ژانویه 2022 به عنوان یک سرمایه گذار در محل اقامت بوده است. قبل از آن، او بیش از 11 سال را در Deloitte گذراند و در آنجا به انجام بررسی دقیق از طرف مشتریان سهام خصوصی کمک کرد.

– برایس هاین اکنون مدیر ارشد بازاریابی در شرکت امنیت رایانه و شبکه Sysdig مستقر در سانفرانسیسکو است. قبل از آن، هاین نزدیک به شش سال را در یک شرکت امنیتی در سیاتل گذراند ExtraHop، اخیراً به عنوان مدیر ارشد بازاریابی. او ExtraHop را در ماه اوت ترک کرد.

بلومبرگ گزارش داد: جوزف استاتون، شریک و رهبر خلاق Halo Infinite در 343 Industries، برای پیوستن مجدد به Xbox Publishing ترک خواهد کرد. استاتون قبلاً نزدیک به هفت سال به عنوان مدیر ارشد خلاقیت در مایکروسافت خدمت کرده است.

– بورلی جکسون اکنون معاون بازاریابی برند و محصول در Zillow استاز توییتر نقل مکان کرد، جایی که او معاون برند جهانی و بازاریابی مصرف کننده بود.

– سو آیورسون، مدیر ارشد مردمی Likewise، قصد دارد بازنشسته شود از استارت‌آپ Bellevue مستقر در واشنگتن که تجارب پخش آنلاین، خواندن و پادکست را بهینه می‌کند.

— آلیشیا بولر دیویس، مدیرعامل داروخانه آلتو به هیئت مدیره جی پی مورگان چیس خواهد پیوست. بولر دیویس قبلا در آمازون و جنرال موتورز سمت های اجرایی داشت و در هیئت مدیره جنرال میلز خدمت می کرد.

– جورجیا پرز، معاون اجرایی سابق رشد استراتژیک و بازارهای نوظهور در شرکت نرم افزار املاک و مستغلات MoxiWorksاکنون مدیر رشد کلمبوس، پلتفرم دربانی مستقر در اوهایو برای صاحبان خانه MoveEasy است.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • یک شرکت آموزش فناوری آموزشی آموزش دریم باکس منصوب فاکتور کندیسیکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پلتفرم آموزشی مستقر در تورنتو Disco، به هیئت مدیره آن.
  • گروه اکسپدیامعاون ارشد شرکای راهبردی سفر، گرگ شولزهبه عضویت شورای مشورتی سفر و گردشگری ایالات متحده منصوب شد.
  • واشنگتن دریایی آبی انتخاب دو عضو جدید هیئت مدیره: کیتلین هاردیمدیر اجرایی Kongsberg Marine و نیکو دی گولیامدیر ارشد پایداری لجستیک ابری در مایکروسافت.
  • میتس بانرجی به یک شرکت خدمات فضایی می پیوندد Xplore به عنوان سرمایه گذار و مشاور بنارجی پیش از این مدیرعامل Workiva بود.