• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: Microsoft Teams CVP به UiPath می پیوندد. Sage Bionetworks رئیس جمهور را منصوب کرد. و بیشتر

حرکت های فنی: Microsoft Teams CVP به UiPath می پیوندد. Sage Bionetworks رئیس جمهور را منصوب کرد. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Microsoft Teams CVP به UiPath می پیوندد. Sage Bionetworks رئیس جمهور را منصوب کرد. و بیشتر

حرکت های فنی: Microsoft Teams CVP به UiPath می پیوندد. Sage Bionetworks رئیس جمهور را منصوب کرد. و بیشتر
گراهام شلدون (عکس لینکدین)

– گراهام شلدون، معاون سابق شرکت مایکروسافت تیمز، اکنون مدیر تولید UiPath، یک شرکت هوش مصنوعی و اتوماسیون است. UiPath در نیویورک مستقر است و یک دفتر در Bellevue، واشنگتن دارد.

شلدون بیش از 20 سال را در مایکروسافت در نقش های مختلف گذراند. او کار خود را به عنوان مدیر محصول آغاز کرد و از سال 2005 تا 2008 به عنوان مشاور فنی ساتیا نادلا، معاون ارشد رئیس جمهور و اکنون مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مایکروسافت، خدمت کرد.

از دیگر نقش‌های شلدون در غول فناوری می‌توان به مدیر اصلی برنامه Bing و مدیر مهندسی اصلی برای تحقیقات کاربردی Dynamics اشاره کرد، جایی که او تیمی از دانشمندان و مهندسان داده را برای ساختن سیستم‌های پیش‌بینی برای کاربردهای تجاری رهبری می‌کند.

UiPath نیز اخیراً رایج شده است مونیل شاو از معاون ارشد مهندسی تا مدیر ارشد فناوری ابر. شاو قبلاً 23 سال را در مایکروسافت گذرانده بود که اخیراً به عنوان رئیس بخش مهندسی، خدمات توسعه دهنده، Azure و هوش مصنوعی بود.

– شرکت غیرانتفاعی Sage Bionetworks در تحقیقات زیست پزشکی سیاتل، لوکا فوچینی را به عنوان رئیس انتخاب کرده است. فوسینی پیش از این بیش از ده سال را به عنوان دانشمند ارشد داده در Evidation Health، یک شرکت فناوری و خدمات بهداشتی که او یکی از بنیانگذاران آن بود، گذراند.

در Evidiation، Foschini تیمی متشکل از 50 نفر را ایجاد کرده است که با سازمان‌های داروسازی زیستی همکاری می‌کند تا فناوری و راهنمایی‌های روش‌شناختی را برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های سلامت تولید شده از منابعی مانند تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های پوشیدنی ارائه کند.

Foschini دارای مدرک دکترا در علوم کامپیوتر است و محقق مدعو در ETH زوریخ، گوگل و دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا بوده است. او همچنین یک برنامه نویس رقابتی بازنشسته است که نماینده ایتالیا در المپیادهای بین المللی انفورماتیک بود و بعداً مربی تیم ملی ایتالیا بود.

حرکت های فنی: Microsoft Teams CVP به UiPath می پیوندد. Sage Bionetworks رئیس جمهور را منصوب کرد. و بیشتر
ایرینا فاین (سمت چپ) و ایان فرید. (عکس از آموزش بامبو)

– ایرینا فاین اکنون مدیر عامل Bamboo Learning است و جایگزین ایان فرید می شود. فاین اند فرید یک استارتاپ پنج ساله را با همکاری بنیان گذاشتند که بیش از 2 میلیون دلار جمع آوری کرده و اپلیکیشنی را ارائه می دهد که ترکیبی از تشخیص لمس و صدا است. Bamboo قبلاً برنامه های صوتی را برای دستگاه های الکسای آمازون ارائه می کرد.

فاین قبلا محتوای استارت آپ، توسعه کسب و کار، فروش، محصول، عملیات و عملیات مالی را رهبری می کرد. او قبلاً مشاور مدیریت آموزشی و توسعه برنامه درسی خوداشتغال و معاون توسعه تجارت در شبکه گرو/مک گرو هیل بود.

Freed به خدمت در هیئت مدیره Bamboo Learning و به عنوان مشاور ادامه خواهد داد. او مشاور سابق فناوری جف بزوس، بنیانگذار آمازون است و بیش از 12 سال را در آمازون گذرانده است. او همچنین هفت سال را در RealNetworks گذراند.

– استفانی کمپ به عنوان مدیر بازاریابی استارت آپ SeekOut استخدام شده است. پیش از این، کمپ رئیس بازاریابی رشد در Qualtrics و معاون بازاریابی در Bellevue، شرکت سلامت کارکنان Limeade مستقر در واشنگتن بود. او همچنین چهار سال را در مایکروسافت به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ایکس باکس گذراند.

SeekOut یک سال پیش 115 میلیون دلار جمع آوری کرد و ارزش آن را به بیش از 1 میلیارد دلار رساند و همچنین در جوایز brooztechnology 2021 افتخارات استارتاپ سال را کسب کرد.

– هارینا گوکول آمازون را ترک کرد، جایی که او رهبر موفقیت مشتری برای SaaS، تحول دیجیتال و نوآوری بود. طبق پروفایل لینکدین او، او اکنون مدیر ارشد مشتری در یک استارت آپ مخفی کاری است. گوکول بیش از سه سال را در آمازون گذراند و پیش از این 14 سال را در مایکروسافت سپری کرد که اخیراً به عنوان مدیر ارشد موفقیت مشتری جهانی بود.

– برایان کراولی اکنون معاون مهندسی WiBotic استکه سخت افزار شارژ بی سیم و نرم افزار مدیریت انرژی را برای بازارهای رباتیک موبایل، هوایی و زیر آب ارائه می کند. کراولی قبلاً پنج ماه در مرخصی بود و بیش از پنج سال قبل از آن را گذرانده بود آلیتیونجایی که او اخیراً معاون مهندسی و عملیات بود.