• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: Icertis مدیر مالی را استخدام می کند. Samsung exec به CommerceIQ می پیوندد. و بیشتر

حرکت های فنی: Icertis مدیر مالی را استخدام می کند. Samsung exec به CommerceIQ می پیوندد. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Icertis مدیر مالی را استخدام می کند. Samsung exec به CommerceIQ می پیوندد. و بیشتر

حرکت های فنی: Icertis مدیر مالی را استخدام می کند. Samsung exec به CommerceIQ می پیوندد. و بیشتر
رجعت بحری. (عکس از ایسرتیس)

— راجت بحری، مدیر مالی سابق ارائه‌دهنده مدیریت هویت ID.me، به‌عنوان مدیر مالی به شرکت نرم‌افزار مدیریت قرارداد مستقر در Bellevue، Icertis، پیوست.

بحری یک کهنه کار مالی است و در سمت های رهبری ارشد در Kraft Foods، Trimble Navigation، Jasper Technologies و Wish بوده است، جایی که او در هدایت شرکت به عرضه اولیه عمومی سهام در سال 2020 کمک کرد.

بحری جایگزین کرت اندرسون شد که به مدت چهار سال به عنوان مدیر مالی خدمت کرد.

Icertis که در سال 2009 تأسیس شد، پس از سرمایه‌گذاری SoftBank در اکتبر، به ارزش 5 میلیارد دلار رسید. این شرکت در ماه ژانویه یک سرمایه گذاری نامعلوم از SAP جمع آوری کرد.

Icertis که به شرکت‌ها کمک می‌کند معاملات با تامین‌کنندگان و مشتریان را ردیابی کنند، یکی از معدود استارت‌آپ‌های میلیارد دلاری در منطقه سیاتل است.

سایر تغییرات کارکنان صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • کال رامانیک مدیر اجرایی مستقر در سیاتل که اخیراً مدیر ارشد دیجیتال سامسونگ بود، به این شرکت پیوست CommerceIQیک استارتاپ تجارت الکترونیک سیلیکون ولی با حمایت Madrona Venture Group و دیگران.
  • دارین نخودایک رهبر مهندسی کهنه کار سیاتل که یکی از بنیانگذاران Mighty AI بوده و اخیراً در Aurora بوده است به یک استارتاپ خودران در تورنتو پیوسته است. وابی به عنوان مدیر ارشد مهندسی نرم افزار.
  • لیزا نلسونمدیر عامل سابق بخش سرمایه گذاری خطرپذیر مایکروسافت، به هیئت مدیره شرکت تجربه کارمندان منطقه سیاتل پیوست. عصاره لیموترش به عنوان مدیر غیرموظف
  • اندرو فاستررئیس سابق خدمات بیهوشی و عملیات در مرکز پزشکی ارتش مادیگان در پایگاه مشترک لوئیس-مک‌کورد، به یک استارتاپ داده مراقبت‌های بهداشتی در سیاتل پیوسته است. AdaptX به عنوان معاون رئیس جمهور در امور بهداشت و درمان نظامی و جانبازان.