• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: Flying Fish کارگردان را اضافه می کند. تانیوم مدیرعامل جدید منصوب کرد و بیشتر

حرکت های فنی: Flying Fish کارگردان را اضافه می کند. تانیوم مدیرعامل جدید منصوب کرد و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Flying Fish کارگردان را اضافه می کند. تانیوم مدیرعامل جدید منصوب کرد و بیشتر

حرکت های فنی: Flying Fish کارگردان را اضافه می کند. تانیوم مدیرعامل جدید منصوب کرد و بیشتر
هدر گورهام. (عکس ماهی پرنده)

– شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سیاتل Flying Fish Partners هیدر گورهام را به عنوان مدیر اصلی استخدام کرده است.

گورهام قبلاً چهار سال را در JP Morgan گذراند، جایی که از راه‌اندازی تیم بانکداری فناوری در سیاتل حمایت کرد و بخشی از یک تیم گسترده‌تر متمرکز بر هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، فناوری فضایی و شرکت‌های رباتیک بود.

Flying Fish بر سرمایه گذاری اولیه و اولیه در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تمرکز دارد.

گورهام به brooztechnology می‌گوید: «هیجان و علاقه کنونی پیرامون هوش مصنوعی از این نظر عالی است که درک مصرف‌کننده را خیلی سریع‌تر تغییر می‌دهد – افراد بیشتری در مورد پیشرفت‌های هوش مصنوعی و توانایی آن برای افزودن ارزش به زندگی‌شان کنجکاو هستند. او گفت که این علاقه مصرف‌کننده به حوزه‌ای با استعداد در حال رشد کمک می‌کند و به برنامه‌های جدید منجر می‌شود که با استقبال گسترده‌تری در بازار مواجه می‌شوند.

و در حالی که در حال حاضر توجه به کاربردهای مولد هوش مصنوعی در زبان و هنر است، او خاطرنشان می کند که این فناوری در پنج سال گذشته برای مشکلات علمی به کار رفته است. ما شاهد ظهور چیزهای بسیار جالبی در شاخه‌های بیوتکنولوژی و علم با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیش‌بینی‌کننده و مولد از کشف دارو تا تولید مواد بوده‌ایم.»

گورهام همچنین قبلا در شرکت فناوری حسگر Onsemi به عنوان تحلیلگر بازار و در تسلا به عنوان متخصص محصول کار می کرد. او همچنین رئیس کسب و کار و عملیات در AZLoop، تیم رقابت هایپرلوپ SpaceX در آریزونا بود.

حرکت های فنی: Flying Fish کارگردان را اضافه می کند. تانیوم مدیرعامل جدید منصوب کرد و بیشتر
دن استریمن. (عکس لینکدین)

— غول امنیت سایبری تانیم، دن استریمن را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرده است.

استریمن اخیراً به عنوان مدیر عامل Allvue Systems، یک شرکت توسعه نرم افزار مدیریت سرمایه گذاری، خدمت کرده است. او پیش از این مدیرعامل Tibco Software، واحد تجاری گروه نرم افزار ابری، و مدیر اجرایی BMC Software، Salesforce، C3.ai و Allworth Financial بود. او همچنین در عراق به عنوان یک استراتژیست ارتش ایالات متحده خدمت کرد و نشان ستاره برنز را دریافت کرد که به اعضای ارتش برای اقدامات شایسته یا رزمی داده شد.

اوریون هنداوی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل فعلی شرکت کرکلند در واشنگتن، رئیس اجرایی خواهد شد. پدر او، یکی از بنیانگذاران دیوید هنداوی، رئیس بازنشسته خواهد شد.

تانیم در اواخر سال 2020، زمانی که 1500 کارمند داشت، دفتر مرکزی خود را از سانفرانسیسکو به سیاتل منتقل کرد. این شرکت 150 میلیون دلار در اوایل سال 2021 جمع آوری کرده است. اوریون هنداوی در بیانیه ای گفت: «آنچه به عنوان ایده ای برای کمک به ایمن سازی شرکت ها در مواجهه با وابستگی رو به رشد دیجیتال و حملات سایبری آغاز شد، به یک رهبر در صنعت مدیریت نقطه پایانی تبدیل شده است. انتقال

— ZoomInfo مستقر در ونکوور، واشنگتن، که داده های تجاری را به متخصصان فروش، بازاریابی و استخدام ارائه می دهد، دو مدیر اجرایی جدید را استخدام کرده است.

  • علی داسدانکه قبلاً رئیس مهندسی مدیریت کار در Atlassian بود، اکنون CTO است. او قبلاً نقش‌های مهندسی ارشدی در Poynt، Tesco PLC، Vida Health and Turn داشت و مدیر مهندسی در eBay بود.
  • دیو جاستیس به عنوان مدیر کل درآمد منصوب شده است. عدالت از PagerDuty نقل مکان می کند، جایی که او به عنوان افسر ارشد درآمد خدمت می کرد. جاستیس همچنین سمت های رهبری فروش را در Salesforce و Cisco داشت.

– سایمون یو، یکی از بنیانگذاران استارت‌آپ رمزارز StormX، از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کرد. ویوک گانسان، پیش از این معاون اجرایی این استارتاپ جایگزین وی شد. یو به عنوان افسر ارشد استراتژی در شرکت باقی خواهد ماند و رئیس هیئت مدیره باقی خواهد ماند.

— شرکت نرم افزار تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی Advata برایان تیلور را به عنوان مدیر ارشد درآمد استخدام کرده است. پیش از این، تیلور معاون ارشد شرکت پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی EvidenceCare و معاون ارشد فروش در First Databank، ارائه‌دهنده دانش دارو و تجهیزات پزشکی بود.

– اسکات راس اکنون معاون مهندسی در شرکت اتوماسیون داده سلامت Opala است، از Teladoc Health، جایی که او مدیر محصول، پلتفرم بود، نقل مکان کرد. پیش از این، او همچنین به عنوان مدیر مهندسی در InTouch Health فعالیت می کرد که توسط Teladoc در سال 2020 خریداری شد.

— CoreStack، یک شرکت راه حل های مدیریت چند ابری، راج راغوان را به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی منصوب کرده است. رغوان پیش از این معاون ارشد و رئیس منابع انسانی شرکت هواپیمایی مسافربری IndiGo بود و نزدیک به هفت سال در آمازون از جمله مدیر و رئیس ملی منابع انسانی هند و رئیس منابع انسانی آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه بود.

— LXT، یک استارت آپ مستقر در انتاریو که از کیت های آموزشی برای شرکت های هوش مصنوعی پشتیبانی می کند، کارولین هاروی را به عنوان معاون عملیات استخدام کرده است. هاروی که قبلاً معاون ارائه خدمات جهانی در آپن بود، در منطقه سیاتل مستقر است.