• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: Flexport مایکروسافت CVP را استخدام می کند. Avalara افسر ارشد درآمد را اضافه می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: Flexport مایکروسافت CVP را استخدام می کند. Avalara افسر ارشد درآمد را اضافه می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Flexport مایکروسافت CVP را استخدام می کند. Avalara افسر ارشد درآمد را اضافه می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: Flexport مایکروسافت CVP را استخدام می کند. Avalara افسر ارشد درآمد را اضافه می کند. و بیشتر
ترزا کارلسون، رئیس و مدیر ارشد تجاری فلکسپورت. (عکس فلکسپورت)

ترزا کارلسونیک مدیر قدیمی فناوری که اخیراً به عنوان معاون شرکت مایکروسافت خدمت کرده است، به این شرکت پیوست فلکسپورت به عنوان رئیس جدید و مدیر ارشد بازرگانی.

کارلسون هشت ماه گذشته را در مایکروسافت به عنوان CVP و مدیر عامل گذراند. کارلسون همچنین بیش از یک دهه را در خدمات وب آمازون گذراند و در سال 2021 به عنوان رئیس و مدیر رشد به Splunk پیوست. او در هیئت مدیره استارت آپ Karat and Bay Area Commure در سیاتل حضور دارد.

کارلسون بر فروش، بازاریابی، ارتباطات و تلاش‌های غیرانتفاعی در Flexport نظارت خواهد کرد، غول لجستیک مستقر در سانفرانسیسکو که پس از جمع آوری 935 میلیون دلار سری E در فوریه گذشته، 8 میلیارد دلار ارزش داشت. Flexport که در سال 2013 تأسیس شد، خدمات حمل و نقل و کارگزاری حمل و نقل مبتنی بر ابر را برای اقیانوس، هوا، حمل و نقل و راه آهن، در میان سایر پیشنهادات مانند بیمه و انطباق با گمرک ارائه می دهد.

کارلسون به مدیر عامل Flexport، دیو کلارک، مدیر قدیمی آمازون که سال گذشته به Flexport پیوست، گزارش خواهد داد. او در دفتر فلکسپورت در میامی مستقر خواهد بود و بین فلوریدا و واشنگتن کار خواهد کرد

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • یک غول نرم افزار مالیاتی در سیاتل آوالارا استخدام کرد کیمبرلی دیوبالد به عنوان رئیس جدید درآمد. او اخیراً مدیر کل Varicent بود و بیش از دو دهه را در IBM گذراند.
  • شرکت اتوماسیون گردش کار در منطقه سیاتل Nintex استخدام می کند جن بالین به عنوان مدیر ارشد بازرگانی او اخیراً در خدمات وب آمازون بود و قبلاً در Salesforce، Cisco و Microsoft سمت‌های اجرایی داشت.
  • یک استارتاپ مشارکت کارکنان در سیاتل یک راز استخدام کرد شاون رامیرز به عنوان معاون علوم داده او رئیس شرکت Eisenrez Partners، یک شرکت مشاوره علم داده است و قبلاً در FutureFit AI، Shelf Engine و Insight Data Science سمت رهبری داشته است.
  • شرکت سرمایه گذاری در سیاتل کاسکادیا پایتخت ارتقاء یافت نوان لی معاون ارشد رئیس جمهور