• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: BECU اولین افسر ارشد داده را استخدام می کند. استعفای مدیرعامل آمازون؛ و بیشتر

حرکت های فنی: BECU اولین افسر ارشد داده را استخدام می کند. استعفای مدیرعامل آمازون؛ و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: BECU اولین افسر ارشد داده را استخدام می کند. استعفای مدیرعامل آمازون؛ و بیشتر

حرکت های فنی: BECU اولین افسر ارشد داده را استخدام می کند. استعفای مدیرعامل آمازون؛ و بیشتر
ریک آیل. (عکس از BECU)

– اتحادیه اعتباری کارکنان بوئینگ، ریک آیل را به عنوان معاون اجرایی و اولین مدیر ارشد داده و تحلیل خود معرفی کرده است.

Eiel که بیش از 30 سال تجربه در صنعت مالی مصرف کننده دارد، قبلاً رئیس بخش محصولات و تجزیه و تحلیل Equifax بود. او همچنین نقش های اجرایی در Wells Fargo داشت و 16 سال را در JPMorgan Chase گذراند که اخیراً به عنوان مدیر تجزیه و تحلیل کانال بازاریابی بود.

استخدام Eiel به دنبال انتصاب BECU مدیر سابق Equifax بورلی اندرسون به عنوان مدیرعامل در ماه نوامبر صورت گرفت. BECU بزرگترین اتحادیه اعتباری غیرانتفاعی در ایالت واشنگتن است.

– طبق گزارش Insider، تاد ودربی، رئیس سابق واحد ابری Amazon ProServe، در پایان ژانویه غول فناوری را ترک می کند.

استعفای او پس از یک شکایت بزرگ توسط یکی از رهبران سابق ProServe صورت می گیرد که ادعا می کند پس از طرح مسائل تبعیض جنسیتی در این وزارتخانه اخراج شده است. بر اساس ایمیل‌های داخلی بررسی‌شده توسط Insider، تحقیقات بعدی در این واحد هیچ مدرکی مبنی بر «روش‌های سیستماتیک و تبعیض‌آمیز» پیدا نکرد. اینسایدر گفت که آمازون سال گذشته Weatherby را به یک “نقش مشاور” منتقل کرد.

طبق پروفایل لینکدین وی، آخرین نقش Weatherby معاون رئیس در AWS Sustainability بود. این “فرصت های جدید را در صنایع، مدل های تجاری و نقش ها بررسی می کند.”

– شرکت تشخیص غیر تهاجمی سیاتل Know Labs، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره، ران اریکسون را به عنوان مدیرعامل معرفی کرده است. او جایگزین فیل بوسوا می شود که از سال 2018 شرکت را رهبری می کند. بوسوا نیز از هیئت مدیره کناره گیری می کند اما به عنوان مشاور فنی شرکت عمومی که قبلاً ویژوالانت نام داشت باقی خواهد ماند. اریکسون، یکی از مدیران سابق شرکت نرم‌افزارهای اولیه شرکت سیاتل، Egghead Software، Know Labs را در سال 2003 تأسیس کرد.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • سارا لوپزاستادیار بالینی پزشکی اورژانس در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، اکنون مدیر ارشد پزشکی مراقبت مجازی در سیاتل است. Zócalo سلامکه بر ارائه مراقبت های اولیه به جمعیت آمریکای لاتین متمرکز است.
  • پروین سه شادری گوگل را به عنوان یک مهندس نرم افزار برجسته ترک کرد. او قبلاً AppSheet را تأسیس کرد که توسط Google خریداری شد و پس از خرید به مدت سه سال در آنجا ماند.
  • کیت نلسون به مدیر اجرایی، علوم زیستی، در JPMorgan Chase در سیاتل ارتقا یافته است.
  • بانک سیاتل تحت عنوان هووی وو به عنوان رئیس محصول و مدیر کل CD Valet، یک پلتفرم فناوری که نرخ های بهره را برای گواهی سپرده نمایش می دهد. وو قبلاً به عنوان رئیس استراتژی دیجیتال، تحقیق و نوآوری در First Republic Bank فعالیت می کرد.