• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: Atomo COO را منصوب می کند. Joon Care Hires CEO; و بیشتر

حرکت های فنی: Atomo COO را منصوب می کند. Joon Care Hires CEO; و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Atomo COO را منصوب می کند. Joon Care Hires CEO; و بیشتر

حرکت های فنی: Atomo COO را منصوب می کند. Joon Care Hires CEO; و بیشتر
اد هوهن. (عکس Atomo)

– آتومو، قهوه‌ساز بدون دانه مستقر در سیاتل، مدیر رشد، اد هیون را به سمت مدیر عملیاتی ارتقا داد و دو عضو جدید هیئت مدیره، بیرجیت کامرون و جردن شنک را منصوب کرد.

هوهن در ماه مه پس از خدمت به عنوان رئیس Volt Systems، یک استارت آپ مدیریت تامین کننده و ردیابی محصول مستقر در سنت لوئیس، که اخیرا توسط Walmart خریداری شد، به این شرکت پیوست. هوهن همچنین قبلاً به عنوان مدیرعامل استارتاپ فناوری خرده فروشی CoinFlip Solutions فعالیت می کرد. مدیر ارشد مشتریان در شرکت خدمات چاپ Orora Visual; و معاون ارشد خدمات بازاریابی در آژانس خدمات فروش و بازاریابی Crossmark.

کامرون یکی از بنیانگذاران Patagonia Provisions، بخش مواد غذایی شرکت پوشاک در فضای باز است. Schenck یکی از بنیانگذاران و مدیر درآمد شرکت نوشیدنی Sunwink است و قبلاً به عنوان رئیس بازاریابی مصرف کننده برای غذاهای غیرممکن فعالیت می کرد.

Atomo نوشیدنی های بدون غلات پایدار خود را با استفاده از 98 درصد مواد بازیافتی مانند عصاره دانه خرما، ریشه کاسنی و پوست انگور تولید می کند. این شرکت همچنین آب کمتری مصرف می کند و انتشار کربن کمتری نسبت به قهوه معمولی دارد. در ماه ژوئن 40 میلیون دلار جمع آوری کرد.

– امیلی پسس اکنون مدیر عامل Joon Care است و جایگزین جاش هرست یکی از بنیانگذاران است که به عنوان مشاور استراتژیک و عضو هیئت مدیره در استارتاپ سلامت روان باقی خواهد ماند.

Pesce یکی از اعضای مدیر شرکت سرمایه گذاری Working Lab Capital است و قبلاً به عنوان نایب رئیس پلت فرم آموزش آنلاین Nerdy خدمت می کرد. پیش از این، او همچنین مدیر ارشد خدمات تلفن همراه در آمازون بود.

Joon Care خدمات تله‌تراپی را برای نوجوانان و بزرگسالان جوان ارائه می‌کند و 3.5 میلیون دلار در سال 2020 جمع‌آوری کرد. این شرکت در سال 2019 توسط امی مزولیس، مدیر ارشد بالینی شرکت، و هرست، که قبلاً Walk Score را رهبری می‌کرد، تأسیس شد که توسط Redfin در سال 2014 خریداری شد.

سایر پرسنل کلیدی در حال حرکت به صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • شالندرا چابرا از مایکروسافت نقل مکان کرد تا به عنوان رهبر محصول و مدیر افراد خدمات وب آمازون ML/AI Human-in-the-Loop Services تبدیل شود.
  • دانشگاه واشنگتن بیش از 20 عضو هیأت علمی را به دلیل موفقیت های برجسته علمی در مراسم پذیرش اخیر هیئت علمی مورد تقدیر قرار داد.