• خانه
 • اخبار
 • حرکت های فنی: Accolade رئیس امنیت را استخدام می کند. رهبر ارتباطات Blue Origin ترک می کند. Redfin مدیر روابط با صنعت را منصوب کرد. و بیشتر

حرکت های فنی: Accolade رئیس امنیت را استخدام می کند. رهبر ارتباطات Blue Origin ترک می کند. Redfin مدیر روابط با صنعت را منصوب کرد. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: Accolade رئیس امنیت را استخدام می کند. رهبر ارتباطات Blue Origin ترک می کند. Redfin مدیر روابط با صنعت را منصوب کرد. و بیشتر

حرکت های فنی: Accolade رئیس امنیت را استخدام می کند. رهبر ارتباطات Blue Origin ترک می کند. Redfin مدیر روابط با صنعت را منصوب کرد. و بیشتر
کلی برنز (عکس جایزه)

— کلی برنز به عنوان مدیر ارشد امنیت اطلاعات جدید به شرکت مراقبت های بهداشتی Accolade مستقر در سیاتل پیوست.

برنز از Bellevue، شرکت خدمات مالی Symetra مستقر در واشنگتن می آید، جایی که او همان نقش را داشت.

برنز همچنین قبلاً به عنوان مشاور امنیت سایبری برای Ernst & Young کار می کرد.

او واحد تجاری امنیت اطلاعات در Accolade را رهبری خواهد کرد، پلت فرم مزایای سلامتی که در سال 2020 عمومی شد. Burns همچنین از عملکرد کلی انطباق و مدیریت ریسک شرکت پشتیبانی خواهد کرد.

سایر تغییرات کارکنان صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

 • باله قرمز ارتقاء یافت جو راث، که به مدت هفت سال با شرکت املاک و مستغلات، به مدیر روابط صنعت. راث به ردفین کمک کرد تا خدمات کارگزاری را در بازارهای کلیولند و کلمبوس راه اندازی کند. او اخیراً مدیر عملیات املاک و مستغلات بود.
 • لیندا میلزمعاون ارتباطات در منشاء آبی، هفته گذشته استعفا داد. پیش از این، میلز تیم‌های ارتباطی را در بوئینگ و استارباکس رهبری می‌کرد و معاون رئیس‌جمهور واگنر ادستروم بود. او اواخر این ماه به یک شرکت جدید ملحق خواهد شد.
 • یک شرکت نرم افزاری مراقبت های بهداشتی Edifecs چهار منصوب شد مدیران جدید به تیم مدیریتش: ریموند بونتVP Professional Services، مدیرعامل سابق NextGen Healthcare. مارک فیلیومعاون فروش Payer، سابقاً معاون فروش در شرکت مراقبت‌های بهداشتی هوش مصنوعی Diagnostic Robotics. پل “چیپ” اکتون، معاون راه حل های مشاوره، سابقاً محصولات مراقبت بهداشتی TriZetto; و برایان هانلیمعاون فروش بخش دولتی که معاون شرکت خدمات دیجیتال Nava بود.
 • این را Politico گزارش کرده است آمازون استخدام کرد جاد اسمیتکارمند ارشد جمهوری خواه در کمیته قضایی سنای ایالات متحده، به عنوان لابی گر خدمات وب آمازون. اسمیت برای تهیه یک لایحه ضد تراست که آمازون و سایر شرکت های بزرگ فناوری را از اولویت دادن به محصولات خود در پلتفرم ها بر محصولات رقبا منع می کرد، کلیدی بود.
 • ProfoundBio، که اخیراً 70 میلیون دلار جمع آوری کرده است، شاغل انکولوژیست پزشکی نائومی هاندر به عنوان پزشک ارشد
 • جو بریدوود اکنون مدیر ارشد استراتژی است وکتور پزشکی، یک شرکت مستقر در سن دیگو در حال توسعه راهی برای ترسیم آسان آریتمی های قلبی است. بریدوود، مستقر در سیاتل به همراه سایر مدیران Vektor، پلتفرم تلویزیون اجتماعی Scener را پایه گذاری کرد و مدیر بازاریابی SwiftKey، یک شرکت ورودی متن مبتنی بر هوش مصنوعی بود که در سال 2016 توسط مایکروسافت به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری شد.
 • شرکت بانکداری شاهدانه انطباق سپر استخدام کرد تونی رپانیچ به عنوان مدیرعامل جدید آن Repanich قبلاً به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت فعالیت می کرد و نقش خود را به عنوان رئیس جمهور حفظ می کند. Shield در سال 2019 5 میلیون دلار جمع آوری کرد و به نزدیک به 4000 تجارت مرتبط با حشیش در 35 ایالت خدمات ارائه می دهد. موسس نوح کریمدیرعامل قبلی، اکنون رئیس اجرایی هیئت مدیره است.
 • آدواتاکه اخیراً از شش شرکت بهداشتی و درمانی تشکیل شده بود، ارتقاء یافت کورین استروم به SVP، رئیس محصول و جیمی اسنل به مدیر ارشد موفقیت مشتریان. کن هالابی به عنوان مدیر محصول، سلامت جمعیت و کریستن هندرسون به عنوان مدیر، مشارکت کانال.
 • مستقر در ونکوور، بریتیش کلمبیا Shift Clean Energy, که راه حل های ذخیره انرژی را به مشتریان دریایی و صنعتی ارائه می دهد، منصوب مارک هیوز به عنوان COO.
 • مایکل گریفیث مشاور شد الماس بینشکه در حال توسعه ابزاری مبتنی بر بازی برای ارزیابی توانایی های کارکنان و متقاضیان است. الماس در ماه فوریه 1.5 میلیون دلار کمک مالی جذب کرد.
 • مارک بریلوف سمت چپ پلت فرم نوشتن گسترده Textioجایی که او مدیر ارتباطات بود، تا به نقش قبلی خود به عنوان یک مشاور مستقل ارتباطات شرکتی جهانی بازگردد.
 • فن آوری های پزشکی مگنولیا استخدام کرد دونا ماتویزک به عنوان مدیر ارشد، کیفیت و مقررات. ماتویزک قبلاً به عنوان معاون کیفیت در Just Biotherapeutics خدمت می کرد و از جانبازان شرکت پیشرو بیوتکنولوژی سیاتل Immunex است که توسط Amgen خریداری شد.