• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: کهنه سرباز مایکروسافت به عنوان مدیر ارشد به Domo می پیوندد. مادرونا یک شریک جدید استخدام می کند. بیشتر ▼

حرکت های فنی: کهنه سرباز مایکروسافت به عنوان مدیر ارشد به Domo می پیوندد. مادرونا یک شریک جدید استخدام می کند. بیشتر ▼

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: کهنه سرباز مایکروسافت به عنوان مدیر ارشد به Domo می پیوندد. مادرونا یک شریک جدید استخدام می کند. بیشتر ▼

حرکت های فنی: کهنه سرباز مایکروسافت به عنوان مدیر ارشد به Domo می پیوندد. مادرونا یک شریک جدید استخدام می کند. بیشتر ▼
مونیکا پول ناکس. (عکس دومو)

– مونیکا پول ناکس کهنه کار مایکروسافت اکنون مدیرعامل شرکت پلتفرم داده Domo است.

ناکس نزدیک به پنج سال برای مایکروسافت کار کرد و در آوریل 2021 این کار را ترک کرد. او اخیراً به عنوان رئیس منابع انسانی جهانی در غول فناوری واقعیت ترکیبی، پلتفرم هوش مصنوعی و امنیت و هویت ابری خدمت کرده است.

اخیراً، ناکس مدیر ارشد مردمی در شرکت هوش مصنوعی LivePerson بود. او همچنین سمت های رهبری در توییتر، سی بی اس، سونی، پپسی کو و ورایزون را بر عهده داشته است. او در اوایل سال جاری به عنوان مدیر ارشد در استارت‌آپ سیاتل Amperity استخدام شد، اما دیگر این نقش را در پروفایل لینکدین خود فهرست نمی‌کند.

ناکس همچنین به‌عنوان مدیر هیئت‌مدیره سیستم‌های سلامت سوئد و آکادمی DreamSmart، که به مربیگری رفتاری کمک می‌کند، و به‌عنوان مشاور ارشد استعدادیابی برای استارت‌آپ شبکه‌های حرفه‌ای Talentsky فعالیت می‌کند.

ناکس در سیاتل برای Domo مستقر خواهد شد که مقر آن در آمریکن فورک، یوتا است.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • ویوک راماسوامی ملحق شد Madrona Venture Group به عنوان یک شریک جدید در حال انتقال از Steadfast Capital Ventures. او در دفتر جدید شرکت در پالو آلتو، کالیفرنیا مستقر خواهد شد.
  • ناتان گودنقبلاً مدیر مالی آمازون الکسا در سراسر جهان بود، اکنون مدیر مالی و خزانه‌داری در Squarespace است.
  • آلیسون دیویس ریدل به عنوان شریک به شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Positive Sun می پیوندد. ریدل مستقر در سیاتل یکی از اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل سابق Balena، یک شرکت فناوری مبتنی بر لینوکس مستقر در لندن است.
  • پریسا صدرزاده طبق پست خود در لینکدین، آمازون را پس از 12 سال حضور در این شرکت ترک کرد، جایی که او اخیراً به عنوان معاون برنامه شرکای تحویل در سراسر جهان خدمت کرده است.
  • مامتا بانرجیمعاون سابق گروه اکسپدیا و بنیانگذار مجیکفلیکس به این گروه پیوست جی پی مورگان چیس به عنوان مدیر عامل
  • یک شرکت معماری، طراحی و برنامه ریزی جهانی جنسلر دو مدیر پروژه جدید را برای دفتر سیاتل خود منصوب کرد: جنی سانتورو برای هدایت منطقه تمرین هوانوردی و ادوارد پالوشوک برای رهبری حوزه علمی
  • مری همینگسن به عضویت هیئت مدیره منصوب شد ایترونیک شرکت فناوری در لیبرتی لیک، واشنگتن، بر مدیریت انرژی و منابع آب متمرکز است.
  • OwnTrailپلتفرم زندگی و شغل مستقر در سیاتل یک مدیر ارشد رشد جدید دارد: لیزل ون وورن، بنیانگذار زنان استارتاپ مستقر در دنور. او همچنین به عنوان مشاور استراتژیک OwnTrail فعالیت می کند.