• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: موسسه آلن مدیر ارشد اجرایی را استخدام می کند. DexCare CTO را اضافه می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: موسسه آلن مدیر ارشد اجرایی را استخدام می کند. DexCare CTO را اضافه می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: موسسه آلن مدیر ارشد اجرایی را استخدام می کند. DexCare CTO را اضافه می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: موسسه آلن مدیر ارشد اجرایی را استخدام می کند. DexCare CTO را اضافه می کند. و بیشتر
کریس بودوین، مدیر ارشد اجرایی مؤسسه آلن (عکس از موسسه آلن)

– موسسه آلن کریس بودوین را به عنوان مدیر عامل جدید خود منصوب کرده است. Beaudoin قبلاً مدیر عملیات در سوئد، یک سیستم بهداشتی در منطقه سیاتل وابسته به Providence بود.

قبل از پیوستن به سوئدی، Beaudoin یک دهه را در Providence مستقر در رنتون گذراند و قبل از تبدیل شدن به بخشی از تیم تجاری شرکتی که وظیفه ادغام شرکا را داشت، در خدمات و عملیات دارویی کار کرد. او مدیر ارشد انتقال پروویدنس برای ادغام 20 میلیارد دلاری آن با St. جوزف سلامت در سال 2017.

Beaudoin همچنین به مدت شش سال در GlaxoSmithKline به عنوان نماینده فروش اجرایی کار کرد. او کار جدید را از اواسط نوامبر آغاز خواهد کرد. مؤسسه آلن، یک مؤسسه تحقیقاتی غیرانتفاعی مستقر در سیاتل که توسط پاول آلن فقید تأسیس شد، در دسامبر گذشته مدیر عامل و رئیس جدیدی را به نام «روی کاستا» معرفی کرد.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • ریک پیتنگر اکنون مدیر ارشد فناوری یک استارت آپ فناوری سلامت در سیاتل است دکس کر. پیتینگر قبلاً مدیر ارشد فناوری شرکت تحلیلی Lucid بود که سال گذشته توسط شرکت تحقیقاتی بازار دیجیتال Cint به قیمت حدود 1.1 میلیارد دلار خریداری شد. پیتنگر حدود یک سال قبل از پیوستن به DexCare در نوامبر به عنوان CTO در Cint باقی ماند.
  • لورا کوپر، پیش از این، مدیر ارتباطات شرکتی در Adaptive Biotechnologies، به عنوان رئیس ارتباطات شرکتی به Day One Biopharmaceuticals می پیوندد.
  • مراقبت از ریپلیک استارتاپ سلامت روان که اخیراً در سیاتل راه اندازی شده است، سالمندان را هدف قرار داده است جسی شلوتر به عنوان مدیر ارشد مردمی Schluter قبلاً به عنوان معاون ارشد منابع انسانی، استعدادها و عملیات انسانی در Nordstrom خدمت می کرد.