• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: مدیر مهندسی Nuance در Ozette فرود می آید. AWS exec برای ترک. و بیشتر

حرکت های فنی: مدیر مهندسی Nuance در Ozette فرود می آید. AWS exec برای ترک. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: مدیر مهندسی Nuance در Ozette فرود می آید. AWS exec برای ترک. و بیشتر

حرکت های فنی: مدیر مهندسی Nuance در Ozette فرود می آید. AWS exec برای ترک. و بیشتر
آمارجیت کائور ساندو. (عکس از Ozette)

– آمارجیت کاور ساندو به عنوان معاون مهندسی به بخش مرکز سرطان فرد هاچینسون اوزت فن آوری پیوست. او قبلاً مدیر مهندسی نرم افزار در Nuance Communications بود که سال گذشته استارتاپ سلامت دیجیتال سیاتل Saykara را خریداری کرد. Kaur Sandhu تیمی را در Saykara رهبری کرد که ابزارهای هوش مصنوعی بالینی را به عنوان رئیس بخش مهندسی توسعه می‌دادند.

علی انصاری، مدیرعامل Ozette، در مورد Kaur Sandhu که همچنین در نقشی ارشد در Twistle و به عنوان مشاور شبکه مشارکت فناوری بنیاد بیل و ملیندا گیتس خدمت کرده است، گفت: “من همیشه تخصص فنی عمیق و رهبری مهندسی او را تحسین کرده ام.”

اوزت اخیراً 26 میلیون دلار برای پیشبرد ابزارهای خود برای تعیین کمیت و مشخص کردن سلول های ایمنی از مجموعه داده های عظیم جمع آوری کرده است. این استارتاپ از آزمایش‌های بالینی و سایر تحقیقات با شرکای دانشگاهی و بیوفارما پشتیبانی می‌کند.

سایر تغییرات کارکنان صنعت فناوری شمال غربی اقیانوس آرام:

  • راشل تورنتونمجله Puget Sound Business Journal گزارش داد که معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد بازاریابی بازاریابی جهانی برای خدمات وب آمازون، پس از ده سال به دلایل شخصی شرکت را ترک می کند.
  • مایکل بارت به عنوان مدیرعامل استارت آپ احراز هویت در منطقه پورتلند منصوب شد برج جدی. پیش از این، او بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات Unosquare بود که تعداد کارکنان آن به 1000 رسید.
  • جنیفر آلویقبلا در Bellevue، مستقر در واشنگتن سرگرمی مسیر پنهان، اکنون است نویسنده ارشد استودیو Monolith است، جایی که او روی یک بازی Wonder Woman کار خواهد کرد.
  • جولیا ناردین اکنون است کارگردان داستان Destiny Universe در بانجیجایی که او قبلا به عنوان راوی ارشد خدمت می کرد.
  • شهر روننکه قبلاً در SentiLink، Remitly، Sift و Microsoft سمت‌های مدیریتی ارشد محصول داشت، به Plaid مستقر در سانفرانسیسکو پیوست.