• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: لومن مدیر سابق مایکروسافت را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کند. سیاتل کودکان یک همکار پژوهشی استخدام می کند

حرکت های فنی: لومن مدیر سابق مایکروسافت را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کند. سیاتل کودکان یک همکار پژوهشی استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: لومن مدیر سابق مایکروسافت را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کند. سیاتل کودکان یک همکار پژوهشی استخدام می کند

حرکت های فنی: لومن مدیر سابق مایکروسافت را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کند. سیاتل کودکان یک همکار پژوهشی استخدام می کند
کیت جانسون (عکس از Lumen Technologies)

– کیت جانسون مدیرعامل جدید Lumen Technologies، که قبلا CenturyLink نامیده می شد، خواهد شد.. او همچنین به عنوان رئیس انتخاب شد و از 7 نوامبر به هیئت مدیره شرکت خواهد پیوست.

جانسون پیش از این چهار سال به عنوان رئیس مایکروسافت ایالات متحده خدمت کرد و در فروش، خدمات، بازاریابی و عملیات پیشرو بود. پیش از این، او همچنین به عنوان معاون اجرایی و مدیر شرکت در جنرال الکتریک و معاون ارشد در اوراکل خدمت می کرد. او در اوایل کار خود، یک مدیر ارشد در شرکت مشاوره Deloitte بود.

جانسون جانشین جف استوری خواهد شد که در حال بازنشستگی است و تا پایان سال در شرکت خواهد ماند تا به انتقال کمک کند.

تی مایکل گلن، رئیس هیئت مدیره لومن، در بیانیه ای گفت: “انتصاب کیت و انتقال استراتژیک که امروز اعلام شد، نقطه اوج یک برنامه جانشینی است که جف و هیئت مدیره در چند سال گذشته درگیر آن بوده اند.” Lumen به مشتریان در بیش از 60 کشور جهان با حدود 450000 مایل کابل فیبر نوری در مسیرهای خود خدمات رسانی می کند و دفاتری در سیاتل و سایر شهرهای بزرگ دارد. دفتر مرکزی آن در مونرو، لوئیزیانا است.

حرکت های فنی: لومن مدیر سابق مایکروسافت را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کند. سیاتل کودکان یک همکار پژوهشی استخدام می کند
اریک تام. (عکس از سیاتل کیدز)

– سیاتل کودکان اریک تام را به عنوان معاون ارشد و مدیر ارشد عملیات تحقیقاتی خود معرفی کرده است. تام اکنون مسئولیت اجرایی، امور مالی و عملیات موسسه تحقیقات کودکان سیاتل (SCRI) و بخش تحقیقات را بر عهده دارد. تام همچنین مرکز مالکیت فکری کودکان در سیاتل را رهبری خواهد کرد.

تام در بیانیه ای که روز سه شنبه انتصاب خود را اعلام کرد، گفت: “من هیجان زده هستم که به رهبری بخش تحقیقات کمک کنم زیرا به رشد خود ادامه می دهد و به سوالات بزرگ در مورد بهبود سلامت و برابری سلامت کودکان پاسخ می دهد.” در آنجا، او به عنوان معاون ارشد موقت SCRI از ژانویه 2021 پس از کناره گیری رئیس قدیمی آن، جیم هندریکس، خدمت کرد.

یک پزشک وجود دارد که دارای مدرک کارشناسی ارشد در انفورماتیک بیوپزشکی است و سمت‌های مختلف قبلی را در سیاتل کودکان داشته است، از جمله مدیر ارشد اطلاعات تحقیقاتی، معاون فناوری اطلاعات و عملیات تحقیقات بالینی و معاون مدیر ارشد اطلاعات. او همچنین اورژانس اطفال را در بیمارستان کودکان و کودکان سیاتل در کلرادو، جایی که یکی از اعضای هیئت علمی بود، انجام داد.

جف اسپرینگ، مدیرعامل کودکان سیاتل در بیانیه‌ای گفت: «دانش عمیق اریک از بخش تحقیقات ما و تخصص او به عنوان یک رهبر ارشد اداری، همراه با تجربه‌اش به‌عنوان پزشک و محقق انفورماتیک زیست پزشکی، او را به موفقیت در این نقش می‌رساند».

به گفته یک سخنگوی، سیاتل کودکان در آینده نیز یک مدیر ارشد علمی و معاون ارشد را استخدام خواهد کرد، یک نقش جدید برای کمک به تعیین جهت علمی بخش تحقیقات با Tham.

سایر پرسنل کلیدی در حال حرکت به صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • دیوید سی. کاسلومدیر ارشد علمی در یک سازمان غیرانتفاعی بهداشت جهانی مسیرنقش مدیر دفتر تحقیقات و بررسی واکسن را در مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیک سازمان غذا و داروی ایالات متحده بر عهده خواهد گرفت.
  • کلی فوکای اکنون معاون دولت و امور عمومی در گروه بازرگانی است انجمن صنعت فناوری واشنگتن. او قبلاً مدیر امور عمومی و خارجی فرودگاه بین المللی اسپوکین بود.
  • کلچی زیلهسابقاً یک رهبر جهانی پایداری در بازار خدمات وب آمازون و تبادل داده یک شریک جدید سرمایه گذاری در آمازون است آزمایشگاه های سرمایه گذاری Madronaپایداری و فناوری آب و هوا پیشرو
  • بنیاد تحقیقات واشنگتن گروه جدیدی از پنج تحلیلگر ریسک پاره وقت را اعلام کرد: مروج علاسف، دیگو آلبا بوربانو، ملانی بوش، جی لوبو و ونسا نگوین.