• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: لایت هاوس مدیر عامل را منصوب می کند. Mariners استخدام مدیر افتخار; و بیشتر

حرکت های فنی: لایت هاوس مدیر عامل را منصوب می کند. Mariners استخدام مدیر افتخار; و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: لایت هاوس مدیر عامل را منصوب می کند. Mariners استخدام مدیر افتخار; و بیشتر

حرکت های فنی: لایت هاوس مدیر عامل را منصوب می کند. Mariners استخدام مدیر افتخار; و بیشتر
برایان مک مانوس (چپ) و ران مارکسیچ. (عکس فانوس دریایی)

— ران مارکزیچ جانشین برایان مک مانوس به عنوان مدیر عامل Lighthouse مستقر در سیاتل خواهد شد که محصولات کشف الکترونیک و سایر خدمات را به تیم های قانونی و مطابقت ارائه می دهد.

مارکزیچ قبلاً در مایکروسافت بود و اخیراً به عنوان معاون شرکت در قیمت گذاری تجاری و صدور مجوز جهانی فعالیت داشت. او از سال 2019 عضو هیئت مدیره فانوس دریایی بوده است.

او در پستی در لینکدین گفت که مک مانوس به مدت 11 سال رهبری Lighthouse را بر عهده داشت و بر توسعه از 50 به 1000 کارمند و افزایش 40 برابری درآمد نظارت داشت. مک مانوس معاون اجرایی خواهد بود.

– هشت ماه پس از ترکیب Vera Whole Health مستقر در سیاتل با شرکت سلامت دیجیتال Castlight Health در سانفرانسیسکو، این سرمایه‌گذاری دارای یک مدیرعامل جدید است: رئیس سابق شرکت Cerner، دونالد تریگ. این شرکت ترکیبی نیز نام جدیدی به نام Apree Health دارد.

تریگ قبلا به عنوان مدیر درآمد استارتاپ سلامت دیجیتال CodeRyte که توسط 3M خریداری شد و مدیر دفتر سیاست در وزارت بازرگانی ایالات متحده بود.

ورا در سال 2008 توسط رایان اشمیتکه تا همین اواخر مدیرعامل آن بود، اکنون رئیس Apree Health است. یک سخنگوی گفت که هنوز اطلاعاتی در مورد محل دفتر مرکزی Apree در دسترس نیست.

سایر پرسنل کلیدی در حال حرکت به صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • را سیاتل مارینرز اولین معاون ارشد استراتژی تجاری و تجزیه و تحلیل خود را استخدام کردند، کریس کندیقبلاً مدیر ارشد راه حل های دولتی در شرکت مراقبت های بهداشتی Accolade و مدیر PricewaterhouseCoopers بود.
  • یک شرکت آموزشی آموزش eSpark استخدام کرد اریک دالبرگ به عنوان مدیر عامل دالبرگ، مستقر در منطقه سیاتل، قبلا به عنوان رئیس شرکت برنامه درسی دیجیتال K-12 از راه دور MobyMax، مدیر ارشد درآمد در بازار قانونی Avvo، خدمت می کرد. و سمت های مختلفی در مایکروسافت داشته است.
  • شروع به احیای جنگل کنید DroneSeed استخدام کرد اولسی مک کرنانمدیرعامل سابق Bayview Asset Management، به عنوان رئیس توسعه شرکت ها و بازار سرمایه و جاناتان لوونرمدیر سابق جنگل های جدید، به عنوان معاون بازار کربن.
  • راه اندازی نرم افزار مدیریت هزینه مرکز استخدام کرد سامانتا برگین به عنوان مدیر ارشد بازاریابی او قبلاً همان سمت را در شرکت مراقبت های بهداشتی 98point6 مستقر در سیاتل داشت.
  • مستقر در سیاتل پرکینز کی قاضی فدرال سابق عبدالکانن را به عنوان شریک در سیاتل، جایی که مقر آن است، استخدام کرد.
  • پرل لیونگمدیر امور عمومی در Bellevue، واشنگتن، برای آمازون، به هیئت مدیره جدید اتاق بازرگانی Bellevue پیوست.
  • مستقر در ونکوور، بازار کار ساختمانی واشنگتن کمربند ابزار استخدام کرد مارک رینز به عنوان COO. رینز قبلا در EagleView، یک شرکت نرم‌افزار جغرافیایی، تصاویر هوایی و تجزیه و تحلیل مستقر در Bellevue، واشنگتن، کار می‌کرد.
  • سامان زرندیون اکنون مدیر مهندسی در استارت آپ داده های سلامت است سموم، جایی که او قبلاً مهندس ارشد هوش مصنوعی/ماشین یادگیری بود. زرندیون قبل از پیوستن به ترووتا، یک مهندس ارشد نرم افزار در آمازون بود.