• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: رهبر تیم های مایکروسافت به Highspot می پیوندد. Edifecs، Acumatica اضافه کردن پیمانکاران. و بیشتر

حرکت های فنی: رهبر تیم های مایکروسافت به Highspot می پیوندد. Edifecs، Acumatica اضافه کردن پیمانکاران. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: رهبر تیم های مایکروسافت به Highspot می پیوندد. Edifecs، Acumatica اضافه کردن پیمانکاران. و بیشتر

حرکت های فنی: رهبر تیم های مایکروسافت به Highspot می پیوندد. Edifecs، Acumatica اضافه کردن پیمانکاران. و بیشتر
بریگو سارین. (عکس لینکدین)

بریگو ساریn در یک راه اندازی نرم افزار فعال کننده فروش، رئیس بخش محصول و مهندسی شد نقطه اوج.

سارین قبلاً 17 سال را در مایکروسافت گذرانده بود که اخیراً به عنوان معاون شرکتی تیم های مایکروسافت بود. او همچنین چندین سمت رهبری دیگر از جمله رئیس ستاد بینگ و مدیر کل MSN International را بر عهده داشته است.

Highspot در ژانویه 248 میلیون دلار با ارزش 3.5 میلیارد دلاری جذب کرد. هدف محصول نرم‌افزار سازمانی آن، کمک به بازاریابان برای کارآمدتر شدن با تجهیز آنها به فناوری است تا از جمله ویژگی‌های دیگر، نحوه انجام گفتگو با خریداران بالقوه را بهبود بخشد. Highspot در طول همه گیری شاهد رشد بود زیرا معاملات بیشتر به سمت تماس های ویدیویی در مقابل اتاق کنفرانس یا رستوران منتقل شد. مشتریان شامل غول هایی مانند DocuSign، Workday، Siemens، Adobe و دیگران هستند.

Sareen در یک پست وبلاگی نوشت: «امروز، فعال‌سازی فروش و Highspot در تقاطع مشکلات بزرگ و سختی هستند که هر کسب‌وکاری با آن مواجه است، از جمله افزایش عملکرد فروش در میان شرایط سخت اقتصاد کلان و پیچیدگی‌های فراوان کار ترکیبی».

سایر تغییرات پرسنل کلیدی در چشم انداز فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • مدیر عامل گوگل آلن تیگسن به عنوان مدیرعامل این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو منصوب شده است DocuSignکه پس از خروج دن اسپرینگر مدیرعامل قبلی در تابستان امسال، نیروی کار قابل توجهی در سیاتل دارد. DocuSign روز چهارشنبه اعلام کرد که 9 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد.
  • سازنده نرم افزار بهداشت و درمان Edifecs استخدام کرد دیوید پترسون به عنوان معاون ارشد بازاریابی و میلا رحمانی به عنوان مشاور ارشد
  • یک شرکت برنامه ریزی منابع سازمانی آکوماتیک کهنه سرباز مایکروسافت را استخدام کرد جیم دسلر به عنوان معاون ارتباطات دسلر 17 سال را در مایکروسافت گذراند که اخیراً مدیر ارتباطات امنیت سایبری بود.
  • جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نامزد شد راجر نیهوسموسس یک شرکت ارتباطات نیهوسبه عنوان سفیر در باربادوس، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، دومینیکا، گرانادا و سنت. وینسنت و گرنادین ها Nyhus در سال 2019 میزبان جمع آوری کمک های مالی برای بایدن بود و اخیراً شرکت را به DH مستقر در Spokane فروخته است.
  • ایان ناکساو که قبلا تیم محصولات تلفن همراه را در کارگزاری املاک Compass رهبری می کرد، اکنون مدیر ارشد محصول در SimplePractice، یک شرکت نرم افزار سلامت و تندرستی مستقر در لس آنجلس است. ناکس در سیاتل مستقر خواهد شد.