• خانه
 • اخبار
 • حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر

حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر
جیکوب سالیوان. (عکس لینکدین)

– جاکوب سالیوان اکنون مدیر تولید در دانشکده است، یک شرکت مستقر در لندن که سیستم‌های هوش مصنوعی می‌سازد.

سالیوان قبلاً به عنوان مدیر محصول گروه AI DevOps در خدمات وب آمازون خدمت می کرد، جایی که او تیم هایی را رهبری می کرد که به مشتریان در ساخت و مدیریت برنامه های مبتنی بر ابر کمک می کردند. او همچنین استارت‌آپ Magic AI نظارت بر اسب‌های سیاتل را که برای نظارت بر اسب‌ها در غرفه‌هایشان بر بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشینی تکیه می‌کرد، تأسیس کرد. این استارت آپ ۱.۲ میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کرد اما بعدا تعطیل شد.

سالیوان همچنین بیش از نه سال را در Bellevue، واشنگتن Intellectual Ventures، یک تجارت جهانی اختراع گذراند که اخیراً به‌عنوان مدیر استراتژی و سرمایه‌گذاری شرکتی بوده است. او همچنین بنیانگذار و مدیر عامل i3D بود که قابلیت همکاری پلتفرم های وب را با دنیای مجازی سه بعدی محصول Second Life بهبود بخشید و مهندس در ردموند، واشنگتن، Data I/O بود.

سالیوان بر روی محصول اطلاعاتی دانشکده، Frontier، که توسط سرویس بهداشت ملی در ولز برای کمک به برنامه ریزی ترخیص بیمار استفاده می شود، کار خواهد کرد. او از سیاتل به لندن نقل مکان خواهد کرد.

– صندوق 10 میلیارد دلاری بزوس زمین مستقر در واشنگتن دی سی که توسط جف بزوس، بنیانگذار آمازون راه اندازی شد، از پل بودنار برای کمک به رهبری برنامه های مالی، صنعت و دیپلماسی آب و هوا استفاده کرد. Bodnar در حال حاضر مدیر عامل BlackRock است، جایی که او سیاست های پایداری و تعامل را رهبری می کند و نقش جدید خود را در آوریل آغاز خواهد کرد.

بودنار قبلاً به عنوان افسر ارشد استراتژی در مؤسسه غیرانتفاعی Rocky Mountain (RMI) خدمت می کرد، جایی که مرکز آن را برای امور مالی آب و هوا تأسیس کرد. او همچنین در کاخ سفید اوباما به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و مدیر ارشد انرژی و تغییرات آب و هوایی و به عنوان مدیر شورای امنیت ملی خدمت کرد. بودنار همچنین در وزارت خارجه ایالات متحده به عنوان مذاکره کننده اصلی برای تامین مالی آب و هوا خدمت کرد.

صندوق زمین توسط بزوس در فوریه 2020 راه اندازی شد و 9 ماه بعد اولین کمک های مالی خود را به مبلغ 791 میلیون دلار صادر کرد. این صندوق همچنین 1 میلیارد دلار برای حفاظت از دریا و خشکی و 2 میلیارد دلار برای احیای زمین و تولید مواد غذایی و سایر تلاش‌ها متعهد شد. این صندوق توسط اندرو استیر، رئیس سابق موسسه منابع جهانی رهبری می شود.

– ادوین میلر به عنوان مدیر عامل شرکت تحلیل تبلیغاتی مارککس مستقر در سیاتل انتخاب شد. راسل هوروویتز و مایکل آرندز از سمت مدیران اجرایی کناره گیری کرده اند. هوروویتز به عنوان رئیس هیئت مدیره در شرکت باقی خواهد ماند و آرندز به عنوان نایب رئیس خواهد بود.

میلر قبلاً به عنوان مدیر عملیاتی در شرکت سهام خصوصی Gemspring Capital فعالیت می کرد. او همچنین مدیرعامل شرکت راه حل های فناوری اطلاعات آستریا و نرم افزار Everest بود که به Versata فروخته شد. او پیش از این مدیرعامل InfoData Systems بود که توسط مک دونالد بردلی خریداری شد.

مدیر عملیاتی Marchex رایان پولی اکنون نقش اضافی رئیس جمهور نیز وجود دارد.

– آکادمی ملی مهندسی بیش از 100 عضو جدید را انتخاب کرده است، از جمله تعدادی که با شمال غربی اقیانوس آرام مرتبط هستند.

حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر
جوک مک کینلی. (عکس از تابلو)
 • مشارکت کننده فنی تابلو که به تازگی بازنشسته شده است جوک مک کینلیبرای تجسم داده های محاسباتی و تجسم اطلاعات.
 • ژئودونگ هوانگمدیر ارشد فناوری Azure AI در مایکروسافت، برای فناوری‌ها و محصولات گفتار و زبان، از جمله توسعه سیستم‌های هوشمند مبتنی بر ابر.
 • دیوید هوانگمعاون مدیر موسسه چشم کیسی در دانشگاه علوم و بهداشت اورگان، برای فناوری‌های تصویربرداری نوری که در تشخیص و درمان بیماری‌های چشم انقلابی ایجاد کرده‌اند.
 • جرارد مدیونی، معاون رئیس آمازون و دانشمند برجسته، به دلیل کمک هایش در بینایی کامپیوتر و کاربردهای مصرف کننده آن مورد تقدیر قرار گرفت. او همچنین استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.
 • استاد دانشگاه بریتیش کلمبیا دیوید درایزینگربرای فرآیندهای هیدرومتالورژی (از جمله به دست آوردن فلز از سنگ معدن) و انتقال آنها به صنعت.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر
چمبرلین اشنایدر. (عکس از PATH)
 • غیرانتفاعی مراقبت های بهداشتی جهانی مسیر اعلام کرد که چمبرلین اشنایدر رئیس برنامه ها و نوآوری خواهد شد. اشنایدر در حال حاضر برنامه مالاریا و بیماری های استوایی نادیده گرفته شده PATH و مرکز کنترل و حذف مالاریا را مدیریت می کند.
 • مستقر در یاکیما، واشنگتن بافی الگریا از سمت خود به عنوان شریک مدیریت کناره گیری می کند SteelSky Venturesیک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر که سال گذشته یک صندوق اولیه 72 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در سلامت زنان اعلام کرد.
 • روپرت ویسی به عنوان رئیس تحقیق و توسعه اولیه در Bristol Myers Squibb که بیش از 1400 نفر در منطقه سیاتل استخدام می کند، بازنشسته خواهد شد. Vesey قبلاً به عنوان رئیس تحقیق و توسعه اولیه در Celgene خدمت می کرد که شرکت Juno Therapeutics مستقر در سیاتل را خریداری کرد و بعداً توسط BMS خریداری شد. سازمان تحقیقات BMS به رابرت پلنگ، مدیر عامل BMS گزارش خواهد داد.
 • باوان هالووییکی از مدیران بازنشسته بوئینگ، به T-Mobile اطلاع داده است که در سال 2023 به دنبال انتخاب مجدد در هیئت مدیره این شرکت نخواهد بود و از هیئت مدیره و کمیته حسابرسی آن کناره گیری خواهد کرد.
 • آموزش دریم باکسکه به مدارس K-12 نرم افزار می فروشد، واگذار شده است کری رایتسرپرست سابق آموزش و پرورش ایالت می سی سی پی به هیئت مدیره آن.
حرکت های فنی: رهبری محصول AWS به هیئت علمی می پیوندد. صندوق زمین بیزوس رهبر بلک راک را استخدام می کند. و بیشتر
مارک گرودین (راست) محقق فرد هاچ در دهه 1980 به همراه هال واینتراب (سمت چپ) و ویرجینیا زاکیان. (عکس از فرد هاچ)
 • مارک گرودین پروفسور ممتاز شد تا یک کار حرفه ای 40 ساله در مرکز سرطان فرد هاچینسون که شامل چندین نقش رهبری بود را به پایان برساند. مارک راث، همکارش در یک پست فرد هاچ گفت: “او زندگی خود را در این مکان گذاشت.” فرد هاچ متخصص ژنتیک لیندا بریدنشناخته شده برای کار خود را در تقسیم سلولی، همچنین افتخاری شد، و راس پرنتیسکه رهبری یک مطالعه برجسته در ایالات متحده به نام ابتکار سلامت زنان را بر عهده داشت، بازنشسته شد.
 • سونیا کانینگهام اکنون مدیر برنامه های تنوع مهندسی در دانشگاه کرنل است. کانینگهام قبلاً به عنوان مدیر اجرایی برنامه STARS دانشگاه واشنگتن خدمت می کرد که از دانشجویان STEM با زمینه های کم درآمد و محروم پشتیبانی می کند.
 • شرکت انرژی فیوژن انرژی هلیون ارتقاء یافت نیکلاس لیما به معاونت مهندسی از مدیر مهندسی. لیما قبلاً شش سال را در اسپیس ایکس گذرانده بود که اخیراً به عنوان مدیر مهندسی ساخت فضاپیما و همچنین اپراتور راکتور هسته ای در MIT بود.
 • شرکت تجارت الکترونیک ظاهراکه از شرکت هایی حمایت می کند که کالاها را در بازار آمازون می فروشند، استخدام کرد جورجت مو به عنوان مدیر ارشد استراتژی مشتری و شان موریس به عنوان رئیس توسعه مشتریان بین المللی.