• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: رئیس سابق Lululemon به استارت آپ سیاتل می پیوندد. رهبر اخلاق هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون در گوگل

حرکت های فنی: رئیس سابق Lululemon به استارت آپ سیاتل می پیوندد. رهبر اخلاق هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: رئیس سابق Lululemon به استارت آپ سیاتل می پیوندد. رهبر اخلاق هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون در گوگل

حرکت های فنی: رئیس سابق Lululemon به استارت آپ سیاتل می پیوندد. رهبر اخلاق هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون در گوگل
کریستی دامبروزیو کورل. (عکس از Littlebird)

– کریستی دآمبروسیو کورل، مدیر ارشد فناوری سابق استودیو Lululemon، به عنوان CTO به استارت‌آپ لیتل‌برد سیاتل پیوست.

D’Ambrosio-Correll در سال 2018 به استارتاپ تناسب اندام خانگی Mirror پیوست و در زمینه مهندسی پیشرو است. شرکتی که یک آینه دیواری که ساعات تمرین را پخش می‌کند فروخت، در سال 2020 به مبلغ 500 میلیون دلار توسط Lululemon خریداری شد. یک سال بعد، D’Ambrosio-Correll مدیر ارشد فناوری Mirror شد که به Lululemon Studio تغییر نام داد.

Littlebird که در سال 2020 تأسیس شد، پوشیدنی‌ها و برنامه‌هایی را برای کودکان نوپا می‌فروشد که هدف آن‌ها آرامش خاطر والدینشان است. این سرویس هنگام فرار فرزندانشان از پرستار کودک در زمین بازی، جایی که در طول روز بوده است، به اندازه کافی خوابیده یا در مهدکودک فعال بوده یا تب دارند، از جمله اطلاعات مفید دیگر به والدین اطلاع می دهد.

مونیکا پلات، مدیرعامل و موسس آن، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که این شرکت به زودی یک دور اولیه و مشارکت استراتژیک را اعلام می‌کند. D’Ambrosio-Correll همچنین به عنوان یکی از بنیانگذاران این شرکت به عنوان بخشی از استخدام او ذکر شد.

— میرا لین، رهبر قدیمی مایکروسافت که اخیراً به عنوان مدیر شریک برای بخش اخلاق و جامعه این شرکت خدمت کرده است، به عنوان مدیر ارشد در تیم فناوری و جامعه به گوگل پیوسته است. لین 18 سال را در مایکروسافت گذراند و روی بینگ، برنامه های غذا و نوشیدنی، MSN و تیم های مایکروسافت کار کرد. او در سال 2017 به تیم Ethics and Society پیوست و در زمینه ابر و هوش مصنوعی تخصص دارد.

لین در یک پست لینکدین نوشت: «E&S با درک این موضوع شروع شد که توسعه فناوری های پیشرفته مستلزم مسئولیت اخلاقی است. ما به توسعه محصول با ذهنیت کارآفرینان فناوری و درک این موضوع که تصمیمات امروزی عواقبی برای مردم و جوامع دارد، نزدیک شده‌ایم. این دادگاه آرزوها و حفظ کرامت انسانی بود.

– بر اساس گزارش بلومبرگ، جان اسمدلی، که دفتر استودیوی آمازون گیمز در سن دیگو را رهبری می کرد، پس از شش سال ترک می کند. اسمدلی یک کهنه کار بازی است و قبلاً بیش از یک دهه را در سونی آنلاین اینترتینمنت گذرانده است. او همچنین یک توسعه دهنده/ناشر بازی آنلاین به نام Pixelmage Games را اداره می کند. بلومبرگ خاطرنشان کرد که Smedley بازی ها را به آمازون ارسال نکرده است.

– دیوید هوارد، معاون سابق شرکت و مشاور کل مایکروسافت، به عنوان شریک به شرکت سیاتل مورگان، لوئیس و بوکیوس پیوست. هاوارد، یک دادستان فدرال سابق، معاون مشاور کل برای دادخواهی، رقابت و انطباق جهانی در مایکروسافت بود که در سال 2010 به آن پیوست. مورگان لوئیس مستقر در فیلادلفیا، شرکت سیاتل خود را سال گذشته افتتاح کرد.