• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: جادوگران ساحل، مدیر مایکروسافت را برای رهبری D&D استخدام می کند. Absci رئیس نوآوری را اضافه می کند

حرکت های فنی: جادوگران ساحل، مدیر مایکروسافت را برای رهبری D&D استخدام می کند. Absci رئیس نوآوری را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: جادوگران ساحل، مدیر مایکروسافت را برای رهبری D&D استخدام می کند. Absci رئیس نوآوری را اضافه می کند

حرکت های فنی: جادوگران ساحل، مدیر مایکروسافت را برای رهبری D&D استخدام می کند. Absci رئیس نوآوری را اضافه می کند
دن راسون. (عکس جادوگران)

جادوگران ساحل، شرکت بازی سازی مستقر در رنتون در واشنگتن که متعلق به Hasbro است، دن راوسون را در نقش جدیدی به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور استخدام کرد. سیاهچالها و اژدهاها.

Rawson قبلا مدیر عامل Microsoft Dynamics 365، خط برنامه های تجاری این غول فناوری بود. او همچنین در شرکت‌های تجارت الکترونیک آمازون، کوپانگ و فلیپ‌کارت سمت‌های ارشدی داشته است.

او با سینتیا ویلیامز، رئیس جادوگران، که او نیز در مایکروسافت کار می کرد و اوایل سال جاری به ویزاردز پیوست، دوباره متحد خواهد شد.

راسون در بیانیه ای گفت: “دویدن D&D یک رویای دوران کودکی است که به حقیقت پیوسته است.” “من برای کار دوباره با سینتیا هیجان زده هستم و از همکاری با یک تیم با استعداد برای گسترش دامنه جهانی D&D، بازی ای که با آن بزرگ شدم و اکنون با فرزندانم بازی می کنم، هیجان زده هستم.”

هاسبرو در سال 1999 جادوگران ساحل را به مبلغ 325 میلیون دلار خریداری کرد و آن را در مجموعه ای از برندها قرار داد که شاملMy Little Pony، Transformers، GI Joe، Power Rangers، Nerf،و درانحصاروپیچ و تاببازی های تخته ای.

سال گذشته، جادوگرانسیاهچالها و اژدهاهاوسحر و جادو: گردهماییرکورد درآمد گزارش شده است. هاسبرو متعاقباً به سه بخش جدید، از جمله Wizards & Digital، که او رهبری آنها را بر عهده داشت، سازماندهی مجدد کرد.D&D، جادو،و سایر برندهای متمرکز بر بازی.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در ونکوور، واشنگتن Absci استخدام کرد آندریاس بوش به عنوان مدیر ارشد نوآوری بوش قبلا به عنوان مدیر اجرایی در Cyclerion Therapeutics، Shire و Bayer خدمت می کرد.
  • شرکت خدمات خانگی در سیاتل گروه ایوان تحت عنوان آماندا رایرسونرئیس سابق بازاریابی در Thumbtack، و کامیلا ولاسکوئزمعاون ارشد در نیویورک تایمز آشپزی، به هیئت مدیره آن.
  • پلت فرم اطلاعات بازار در سیاتل شاهین یک رهبر سابق SingleStore و مایکروسافت را استخدام کرد ریک نگرین به عنوان اولین مدیر اجرایی آن
  • یک استارتاپ بیوتکنولوژی در سیاتل کینتا مدیر مالی سابق Element Data را استخدام کرد کیت بیکر به عنوان مدیر ارشد مالی
  • تامین کننده بیودارویی منطقه سیاتل راه حل های بیولایف تحت عنوان گراینت فیلیپس به عنوان مدیر عملیاتی، سرپرست رودریک دی گریفکه از مدیریت کناره گیری می کند اما دوباره به هیئت مدیره می پیوندد.
  • شرکت خدمات فناوری اطلاعات نت اپ استخدام کرد گاگان گولاتیمدیر ارشد تولید سابق Behavox و 15 سال کهنه کار در مایکروسافت، به عنوان معاون خدمات داده.
  • یک غول بازی بازی های کثیف کهنه سرباز بازی های ویدیویی مستقر در سیاتل را استخدام کرد مورگان لاکهارت به عنوان نویسنده اصلی Riot R&D.