• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: بنیانگذار Algorithmia برای افتتاح دفتر سیاتل برای صندوق های خطرپذیر. Expedia در حال استخدام مدیران جدید است

حرکت های فنی: بنیانگذار Algorithmia برای افتتاح دفتر سیاتل برای صندوق های خطرپذیر. Expedia در حال استخدام مدیران جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: بنیانگذار Algorithmia برای افتتاح دفتر سیاتل برای صندوق های خطرپذیر. Expedia در حال استخدام مدیران جدید است

حرکت های فنی: بنیانگذار Algorithmia برای افتتاح دفتر سیاتل برای صندوق های خطرپذیر. Expedia در حال استخدام مدیران جدید است
دیگو اوپنهایمر (عکس از الگوریتمیا)

– دیگو اوپنهایمر اکنون یک شریک و مدیر عامل مقیم در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر و کارخانه انکوباتور است که در حال افتتاح دفتری در سیاتل است.

اوپنهایمر قبلاً مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران استارت‌آپ یادگیری ماشینی سیاتل Algorithmia بود که در جولای 2021 توسط DataRobot خریداری شد. او تا سپتامبر امسال به عنوان معاون عملیات یادگیری ماشین در DataRobot باقی ماند.

کارخانه، مستقر در منلو پارک، کالیفرنیا، در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تخصص دارد. این شرکت در مارس 2021 راه اندازی شد و توسط اندی ژاک، پیش از این مدیر اجرایی اپل و مدیر عامل شرکت Lattice Data، به همراه دانشمند کامپیوتر دانشگاه استنفورد، کریس ری و لیپ بو تان، مدیر عامل شرکت Cadence Design Systems، راه اندازی شد.

اوپنهایمر دفتر جدید این شرکت را در سیاتل افتتاح خواهد کرد.

اوپنهایمر در پستی در لینکدین نوشت: وسواس من به یادگیری ماشین به عنوان یک فناوری جدید نیست. «آیا ابزارهای MLOps فعلی هنوز معتبر هستند؟ آیا مدل های کسب و کار جدیدی پدیدار خواهند شد؟ آینده این شرکت مبتنی بر هوش مصنوعی چگونه است؟ فرصتی برای پاسخ به برخی از این سؤالات و ادامه کار در این فضا چیزی بود که آرزو داشتم.»

اوپنهایمر قبلاً بیش از پنج سال در مایکروسافت بود و در طراحی، مدیریت و ارائه برخی از محصولات داده این شرکت از جمله Excel، Power Pivot، SQL Server و Power BI کمک کرد.

— گروه Expedia دو مدیر اجرایی جدید را استخدام کرد: برد بنتلی به عنوان مدیر عملیاتی Expedia Brands و Tript Singh Lambda به عنوان معاون محصولات مصرفی Expedia Product & Technology.

بنتلی قبلاً مدیرعامل و رئیس شرکت انرژی پاک Inspire بود. او همچنین سمت های اجرایی در WarnerMedia، AT&T Mobility و DirecTV داشته است.

سینگ لامبدا از Google به Expedia نقل مکان کرد، جایی که او پیشرو محصول برای کسب درآمد از تبلیغات YouTube و شخصی‌سازی کاربر بود. قبل از آن، او بیش از 12 سال را در مایکروسافت گذراند و به عنوان یک مهندس نرم‌افزار شروع به کار کرد و به مدیر ارشد اصلی محصول که مسئول اتصال بی‌سیم در دستگاه‌های ویندوز و ویندوز فون بود ارتقا یافت.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • جان راسکیل اکنون رئیس هیئت مدیره شرکت سوئدی سازنده قایق های برقی Xshore است. راسکیل در ماه فوریه از سمت مدیرعاملی شرکت فناوری کسب و کار Acumatica در Bellevue کنار رفت.
  • آن برامن از سمت مدیر مالی شرکت نوردستروم کناره گیری می کند. معاون ارشد و حسابدار ارشد شرکت مایکل ماخer زمانی که براممن در دسامبر شرکت را ترک کرد، مدیر مالی موقت خواهد شد.
  • راشل گونزالسیک مشاور عمومی سابق در استارباکس، به عنوان ناظر در هیئت مدیره غول اجاره تعطیلات خدمت خواهد کرد. واکاسا. در مجمع سالیانه سهامداران در سال آینده، این شرکت قصد دارد برای انتخاب گونزالس به عنوان یک مدیر مستقل موافقت کند.