• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: بنیاد گیتس اعضای هیئت مدیره را اضافه می کند. مدیر سابق بوئینگ به هیئت مدیره Kymeta پیوست

حرکت های فنی: بنیاد گیتس اعضای هیئت مدیره را اضافه می کند. مدیر سابق بوئینگ به هیئت مدیره Kymeta پیوست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: بنیاد گیتس اعضای هیئت مدیره را اضافه می کند. مدیر سابق بوئینگ به هیئت مدیره Kymeta پیوست

حرکت های فنی: بنیاد گیتس اعضای هیئت مدیره را اضافه می کند. مدیر سابق بوئینگ به هیئت مدیره Kymeta پیوست
آشیش داوان (سمت چپ) و دکتر هلن گیل. (عکس از بنیاد گیتس)

– بنیاد بیل و ملیندا گیتس دو عضو را به هیئت امنای خود اضافه کرده است: دکتر هلن دی. گیل، رئیس کالج اسپلمن، و آشیش داوان، بنیانگذار بنیاد همگرایی.

گیل قبلا در این بنیاد به عنوان مدیر برنامه برای HIV، سل و سلامت باروری کار می کرد. او همچنین به عنوان رئیس و مدیرعامل The Chicago Community Trust خدمت کرد.

داوان ریاست دانشگاه آشوکا مستقر در هند و بنیاد مرکزی میدان، یک سازمان غیرانتفاعی آموزشی در هند را بر عهده دارد. او در دهلی نو مستقر است.

آنها در طول سال‌ها شرکای بزرگی برای بنیاد بوده‌اند – و در مورد هلن، یک رهبر فوق‌العاده در آنجا. بیل گیتس در مصاحبه ای گفت: من مشتاقانه منتظر همکاری با آنها هستم بیانیه.

بنیاد گیتس در اوایل سال جاری هیئت امنای جدید خود را اعلام کرد و برای اولین بار به عنوان بخشی از تلاش های بنیاد مستقر در سیاتل برای متزلزل ساختن حاکمیت خود پس از طلاق بیل گیتس و ملیندا فرنچ گیتس در سال گذشته و تغییرات دیگر، افراد خارجی را اضافه کرد.

دیگر اعضای هیئت مدیره بنیاد گیتس عبارتند از: Strive Masiyiwa. بارونس نعمت (منهای) شفیق; توماس جی. تیرنی؛ مارک سوزمن، مدیر اجرایی بنیاد گیتس؛ و ریاست مشترک بیل گیتس و ملیندا فرنچ گیتس.

این بنیاد ماه گذشته اعلام کرد که در پاسخ به آنچه که به عنوان “بحران جهانی پیچیده” توصیف کرده است، از جمله همه گیری، تورم، جنگ روسیه در اوکراین و همچنین پرداخت سالانه کمک های بلاعوض و سایر کمک های مالی را تا سال 2026 50 درصد به 9 میلیارد دلار افزایش می دهد. تغییرات آب و هوایی

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • سازنده آنتن صفحه تخت سیاتل کیمتا مدیر بازنشسته بوئینگ منصوب شد نیکول پیازتسکی به هیئت مدیره خود و ژنرال بازنشسته ارتش ایالات متحده فران بوده به هیئت مشورتی آن
  • یک غول همکاری و مدیریت کار در منطقه سیاتل صفحه هوشمند دوشنبه گفت که مدیر مالی سابق اکتیویژن بلیزارد دنیس دورکین کمتر از یک ماه پس از انتصاب به این سمت از هیئت مدیره استعفا داد.
  • یک استارت آپ حقوقی فناوری در سیاتل لکسیون استخدام کرد لورا ریگلقبلاً رهبر بازاریابی در Esper و PayScale به عنوان معاون بازاریابی بود.
  • راه اندازی یک مخاطب در سیاتل تابلوی برچسب مدیر سابق NBA و رئیس فعلی NorthRock X را اضافه کرد آرون رایان به هیئت مدیره آن
  • یک شرکت بیوتکنولوژی سیاتل آتوسا درمانی کارشناس کارآزمایی بالینی اضافه شد دکتر پل وابنیتس به هیئت مشاوره علمی آن
  • راه اندازی فناوری نیمه هادی سیاتل تیگنیس استخدام کرد ماریو فاریاشریک سابق گروه MAX، به عنوان مدیر راه حل های نیمه هادی.
  • راه اندازی تصفیه هوای سیاتل بنفش اضافه نیسی هیلتونقبلا از Sema4، به عنوان معاون توسعه کسب و کار.
  • شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سیاتل محافظ اضافه نولان ون نورث ویکفارغ التحصیل اخیر از دانشگاه واندربیلت، به عنوان یک تحلیلگر.