حرکت های فنی: بازنشستگی مدیران قدیمی آمازون. شریک Madrona Venture Labs خارج می شود

حرکت های فنی: بازنشستگی مدیران قدیمی آمازون. شریک Madrona Venture Labs خارج می شود

تام تیلور، معاون ارشد آمازون الکسا، در روز دموی شتاب دهنده الکسا 2018 صحبت می کند (عکس فایل brooztechnology)

آمازون دو مدیر قدیمی خود را به دلیل بازنشستگی از دست داد: تام تیلور، معاون ارشد آمازون الکسا و گرگ زهر، رئیس Lab126. گروه مهندسی سخت‌افزار این شرکت که بیشتر به خاطر ایجاد کتاب‌خوان‌های الکترونیکی Kindle، تبلت‌های Fire و بلندگوهای هوشمند Echo شناخته می‌شود.

اینسایدر ابتدا این خبر را گزارش کرد و سخنگوی آمازون نیز خروج این کشور را تایید کرد. آنها بخشی از یک سری بزرگتر از خروج های اخیر در میان رهبران ارشد آمازون هستند.

یکی از سخنگویان آمازون در بیانیه‌ای گفت: «تام بیش از 22 سال و گرگ تقریباً 18 سال اینجا بودند – و ما امیدواریم که هر دو از دوران بازنشستگی خود لذت ببرند.» ما برنامه‌های جانشینی قوی برای همه مشاغل داریم و هر دو موقعیت مدتی پیش با رهبران داخلی قوی پر شدند.

تیلور، که بخشی از تیم رهبری ارشد آمازون (تیم S) بود، کار خود را به عنوان معاون ارشد خدمات فروش، پرداخت‌های آمازون و انجام آمازون آغاز کرد. پیش از این، تیلور مدیر عملیات در ورزش K2 و یک مهندس در Delphi Automotive Systems بود.

Zehr بیشتر به عنوان خالق Kindle، کتابخوان الکترونیکی آمازون شناخته می شود که اخیراً به نسخه ای ارتقا یافته است که امکان یادداشت برداری و حاشیه نویسی را فراهم می کند. او به آمازون پیوست و Lab126 را در سال 2004، سه سال قبل از عرضه کیندل، تأسیس کرد.

زهر در ویدئویی در وب سایت آمازون گفت که عاشق کارش است. او گفت: “علاقه من اختراع چیزهایی است که قبلاً اختراع نشده اند، انجام کارهایی که قبلاً انجام نشده اند.” Zehr قبلاً سمت‌های مهندسی ارشدی در Palm Computing، VA Linux و Apple داشت. او همچنین مسئول توسعه ربات خانگی Astro بود.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • ماریا هساو که قبلاً شریک و رئیس بخش رشد Madrona Venture Labs بود، اکنون رئیس برنامه های استارت آپی در خدمات وب آمازون است. او از سال 1999 تا 2003 مدیر محصول ارشد آمازون بود.
  • کتاب شایسته است اکنون مدیر ارشد فناوری پلت فرم فروش مجدد مستقر در پورتلند است روستاها. Worthy در سیاتل مستقر است.