• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: آیزاک کاتو، رهبر Techstars سیاتل، پس از 3 سال پیشروی شتاب دهنده، کناره گیری کرد.

حرکت های فنی: آیزاک کاتو، رهبر Techstars سیاتل، پس از 3 سال پیشروی شتاب دهنده، کناره گیری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: آیزاک کاتو، رهبر Techstars سیاتل، پس از 3 سال پیشروی شتاب دهنده، کناره گیری کرد.

حرکت های فنی: آیزاک کاتو، رهبر Techstars سیاتل، پس از 3 سال پیشروی شتاب دهنده، کناره گیری کرد.
ایزاک کاتو. (عکس از Techstars)

ایزاک کاتو، که از سال 2019 هدایت Techstars Seattle را بر عهده داشت، پس از هدایت برنامه شتاب دهنده استارت آپ در سه سال گذشته، از سمت خود کناره گیری کرد.

کاتو به brooztechnology گفت که کاری را «در فضای سرمایه‌گذاری» انجام خواهد داد، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

او گفت: «Techstars Seattle به عنوان جواهر تاج شبکه جهانی Techstars باقی می‌ماند و من هیجان‌زده هستم که عضوی فعال در این اکوسیستم قابل توجه باقی بمانم.»

قبل از پیوستن به Techstars، کاتو رئیس MightyAI، یک استارت آپ در سیاتل بود که داده های آموزشی برای مدل های بینایی کامپیوتری را توسعه می دهد و در سال 2019 توسط Uber خریداری شد.

کاتو در ماه مه 2018 پس از تاسیس و پیشروی شرکت مرکز داده Verne Global مستقر در لندن به مدت نزدیک به یک دهه به MightyAI پیوست. فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و هاروارد پیش از این در اواخر دهه 1990 شرکت Sven Technologies را تأسیس کرده و به فروش رساندند و سپس در دو شرکت سرمایه گذاری مشغول به کار شدند.

Techstars در سال 2010 به سیاتل گسترش یافت و از آن زمان تاکنون بیش از 130 شرکت این برنامه را گذرانده اند. آنها با هم بیش از 2.5 میلیارد دلار سرمایه خصوصی جمع آوری کرده اند. کلاس 2011 به تنهایی سه تک شاخ تولید کرد.

Techstars همچنین یک Filecoin Techstars Accelerator جدید از سیاتل را اجرا می کند. هدف این برنامه کمک به شرکت هایی است که از شبکه ذخیره سازی مبتنی بر بلاک چین IPFS/Filecoin استفاده می کنند.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

– کهنه کار مایکروسافت مستقر در سیاتل مالی وانگالاکه اخیراً ابتکارات استراتژیک مایکروسافت 365 را رهبری کرده است، به آن ملحق شده است شرکت منابع اطلاعاتی (IRI) و گروه NPD (NPD) به عنوان مدیر ارشد استراتژی

– راه اندازی در سیاتل Zeitworksکه به شرکت ها در بهبود عملیات تجاری کمک می کند، یک مدیر فروش سابق UiPath را استخدام کرده است مارک رایت به عنوان معاون فروش و مدیریت حساب.

لایل ایمونوفارماکه دفاتری در سیاتل و بوتل واشینگتن دارد، پیمانکار زیستی سابق گریستون را استخدام کرده است رهسان تامپسون به عنوان مشاور عمومی

دانشکده اطلاعات دانشگاه واشنگتن افسر ارشد داده Tableau را اضافه کرد وندی ترنر-ویلیامز به عنوان عضو هیئت مشورتی