• خانه
  • اخبار
  • حرکت های فنی: آمازون دو مدیر را به SVP ارتقا می دهد. مدیر عامل Providence به نام Teladoc COO. و بیشتر

حرکت های فنی: آمازون دو مدیر را به SVP ارتقا می دهد. مدیر عامل Providence به نام Teladoc COO. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت های فنی: آمازون دو مدیر را به SVP ارتقا می دهد. مدیر عامل Providence به نام Teladoc COO. و بیشتر

حرکت های فنی: آمازون دو مدیر را به SVP ارتقا می دهد. مدیر عامل Providence به نام Teladoc COO. و بیشتر
جیمز همیلتون، چپ، و درو هردنر به سمت معاون ارشد آمازون ارتقا یافتند.

آمازون دو مدیر اجرایی را به معاونت ارشد ارتقا داد: جیمز همیلتون، یک مهندس برجسته در شرکت. و درو هردنر، که ارتباطات جهانی را رهبری می کند.

هر دو قبلا به عنوان معاون رئیس جمهور آمازون خدمت می کردند. به گفته این شرکت، تبلیغات بازتاب دامنه و تأثیر گسترده کار آنها است. هر دو یک سال پیش به تیم رهبری ارشد آمازون پیوستند. این تبلیغات پنجشنبه گذشته در آمازون اعلام شد.

همیلتون سال‌ها بر روی خدمات وب آمازون تمرکز داشت و برای مدیر وقت ابر آمازون، اندی جاسی کار می‌کرد. سال گذشته، او به سمت یک نقش فنی گسترده تر، از جمله اما نه محدود به AWS، گزارش به Jassy به عنوان مدیر عامل آمازون رفت.

هردنر بیش از 19 سال است که با این شرکت کار می کند. پس از اینکه جی کارنی، رئیس بخش سیاست و ارتباطات جهانی این شرکت، هفته گذشته برنامه‌های خود را برای ترک Airbnb اعلام کرد، او به‌طور موقت به Jassy گزارش می‌دهد.

– گری روزنفلد معاون توسعه تجارت در Big Fish Games بود. روزنفلد به عنوان رئیس کسب و کار مشاوره خود، BD Lab، قبلاً روی توسعه و استراتژی کسب و کار با شرکت هایی مانند Pixel United، Discovery Communications و Universal Music Group کار کرده است. او قبل از شروع کسب و کار خود، سمت های اجرایی در فاکس قرن بیستم و شرکت های دیگر داشت.

Big Fish مستقر در سیاتل، که در سال 2018 به قیمت نزدیک به 1 میلیارد دلار به Aristocrat فروخته شد، همچنین در ماه می رئیس جدیدی را معرفی کرد: لری پلوتنیک، مدیر کل سابق بازی‌های آمازون پرایم.

حرکت های فنی: آمازون دو مدیر را به SVP ارتقا می دهد. مدیر عامل Providence به نام Teladoc COO. و بیشتر
مایک واترز. (عکس سالم از Teladoc)

– مایک واترز اکنون مدیر عملیات Teladoc Health است که از پراویدنس نقل مکان کرده استجایی که او اخیراً معاون اجرایی و مدیر عامل شبکه مراقبت های سرپایی بود.

واترز بیش از نه سال در پراویدنس، مستقر در رنتون، واشینگتن، که صاحب 52 بیمارستان و صدها کلینیک است، کار کرد. قبل از پروویدنس، واترز یک مدیر اداری در گروه پزشکی سوئد بود.

خرید، Teladoc مستقر در نیویورک به 51.5 میلیون عضو در بیش از 175 کشور با “مراقبت از تمام افراد مجازی” خدمات ارائه می دهد. حرکت واترز به دنبال خروج آرون مارتین، مدیر ارشد دیجیتال پراویدنس در ماه مارس انجام شد. مارتین معاون مراقبت های بهداشتی آمازون شد که هفته گذشته اعلام کرد که رقیب Teladoc وان مدیکال را خریداری می کند.

دیرک ناگورسن به عنوان مدیر ارشد پزشکی در استارتاپ سلول درمانی Affini-T Therapeutics انتخاب شد. قبل از این، نارگورسن ده سال را در Amgen گذراند، جایی که اخیراً به عنوان معاون توسعه اولیه و رئیس درمان اولیه توسعه اولیه برای هماتولوژی و انکولوژی خدمت کرده است.

در Amgen، ناگورسن برنامه هایی را برای عوامل مبتنی بر سلول T و برای Lumakras (sotorasib)، اولین درمان تایید شده با هدف قرار دادن KRAS، همچنین هدف Affini-T، رهبری کرد. اوایل این ماه، این شرکت به هیئت مدیره خود اضافه شد جیل دیسیمونکه اخیراً رئیس انکولوژی ایالات متحده در مرک بود.

– ایوان ساول به عنوان مدیر ارشد فناوری Sendinblue منصوب شد. او از شرکت بازار الکترونیک Octopia، جایی که معاون مهندسی بود، نقل مکان کرد و تیم خود را از هشت به 300 مهندس افزایش داد. او قبلا CTO فرانسه در مشاور دیجیتال Publicis Sapient بود.

Sendinblue مستقر در پاریس، که ابزارهای بازاریابی و فروش را به مشاغل می فروشد، دفتر مرکزی ایالات متحده خود را در سیاتل دارد. این شرکت به دنبال پر کردن 60 موقعیت است که یک سوم آن تحت رهبری Saule خواهد بود.

– راه اندازی در سیاتل میسون منصوب فیل مون به عنوان مدیر مالی و برنارد ریچاردسون به عنوان معاون عملیات Mason سخت افزار و نرم افزار سفارشی را برای دستگاه های اندرویدی تک منظوره به مشتریان ارائه می دهد.

مون قبلاً به عنوان یک مدیر اجرایی در شرکت کالاهای زیست‌محیطی Grove Collaborative فعالیت می‌کرد و به رهبری فهرست عمومی اخیر آن از طریق ادغام SPAC کمک کرد. برنارد قبلاً به عنوان مدیر عملیات محصول در شرکت انرژی خورشیدی پاک Sunrun و متا خدمت می کرد. او همچنین برای اپل، آمازون، مایکروسافت و هیولت پاکارد کار کرده است.

سایر تغییرات کارکنان صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • سوجونگ اسمیت اکنون مدیر ارشد بازرگانی است کویدراکه عملیات گلخانه‌ای را خودکار می‌کند و اخیراً برنده چالش گلخانه‌ای مستقل در دانشگاه و تحقیقات Wageningen در هلند شد.
  • شان مایر به یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری می پیوندد گروه WestRiver به عنوان یکی از همکاران ارشد منتقل شده از مریدین کپیتال.
  • علوم ایمنی آلپاین منصوب جورن درپا به هیئت مدیره آن Drappa یکی از بنیانگذاران Viela Bio است که سال گذشته به مبلغ 3.1 میلیارد دلار خریداری شد.
  • استارت آپ املاک و مستغلات پانک منصوبجوآن وودوارد و جف زاکوفسکی به عنوان مدیران شرکت