• خانه
  • اخبار
  • حرکت‌های فنی: کارات معاونت را برای برنامه ذهن‌های سیاه درخشان استخدام می‌کند. PSL مشتریان تجاری را اضافه می کند

حرکت‌های فنی: کارات معاونت را برای برنامه ذهن‌های سیاه درخشان استخدام می‌کند. PSL مشتریان تجاری را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت‌های فنی: کارات معاونت را برای برنامه ذهن‌های سیاه درخشان استخدام می‌کند. PSL مشتریان تجاری را اضافه می کند

حرکت‌های فنی: کارات معاونت را برای برنامه ذهن‌های سیاه درخشان استخدام می‌کند. PSL مشتریان تجاری را اضافه می کند
کریستال مور. (عکس قیراط)

— Karat، یک استارت‌آپ مستقر در سیاتل که به شرکت‌ها در انجام مصاحبه‌های فنی کمک می‌کند، کریستال مور را به عنوان معاون جدید Brilliant Black Minds استخدام کرده است.برنامه ای که هدف آن دوبرابر کردن تعداد مهندسان سیاه پوست در فناوری طی ده سال آینده است.

مور قبلا به عنوان معاون مشارکت در شرکت آموزش عالی Strategic Education فعالیت می کرد. پیش از این، مور یکی از اعضای شورای سیاست داخلی کاخ سفید در USDA بود، جایی که از طرح کاخ سفید در مورد کالج ها و دانشگاه های سیاه پوست حمایت کرد. او همچنین به عنوان مدیر ارشد توسعه کسب و کار در ارائه دهنده آموزش الکترونیکی مستقر در بوستون Fullbridge خدمت کرد.

برنامه Brilliant Black Minds از Karat’s Interviewing Cloud برای ارائه تمرین مصاحبه رایگان، بازخورد و آموزش برای کمک به مهندسین نرم افزار سیاه پوست مشتاق برای آماده شدن برای ورود موفقیت آمیز به صنعت فناوری استفاده می کند. کارات با استناد به چیزی که وی شکاف دسترسی به مصاحبه می نامد، می گوید که تنها 50 درصد از مهندسان سیاه پوستی که او مورد بررسی قرار داده است، قبل از جستجوی شغل، مصاحبه فنی را پشت سر گذاشته اند.

به گزارش کارات، مهندسان نرم افزار سیاه پوست با موانع دیگری برای کار در صنعت فناوری روبرو هستند. اینها شامل نابرابری‌های ساختاری می‌شود که قرار گرفتن اولیه در معرض علوم رایانه را به تأخیر می‌اندازد. اطلاعات محدود در مورد نحوه استخدام در صنعت؛ و اتصالات کمتر در شبکه های حرفه ای. کارات می‌گوید در نتیجه، تنها 5 درصد از مهندسین نرم‌افزار در ایالات متحده سیاه‌پوست هستند.

Karat در اکتبر 2021 یک سری C 110 میلیون دلاری با ارزش 1.1 میلیارد دلار به دست آورد. نرم افزار آن توسط شرکت های فناوری مانند Compass، Intuit و Indeed و سایرین از جمله Ford، American Express و Bank of America استفاده می شود که به کمک با مهندسان مصاحبه نیاز دارند.

ستاره تنیس سرنا ویلیامز یک سرمایه گذار در این شرکت است. کارات قبلاً گفته بود که حمایت ویلیامز به کارات اجازه می دهد تا به طور قابل توجهی ذهن های سیاه درخشان را گسترش دهد.

استودیوی استارت آپی پایونیر اسکوئر لبز در سیاتل دو رهبر جدید کسب و کار را استخدام کرده است:

  • جسی گوزمنرئیس سابق دفتر مدیرعامل و رئیس شرکت مالی Rain Technologies.
  • آنتونی دایموندیکی از بنیانگذاران شرکت ذخیره انرژی Axiom Energy.

گوزمن قبلاً چهار سال را در NerdWallet گذراند و در شرکت مشاوره استراتژی برند Profet کار کرد. دایموند قبلاً استارت‌آپ edtech Memory Maps را تأسیس کرده بود و یکی از مدیران TSWLM Electric Vehicles بود.

Pioneer Square Labs استودیوی استارتاپی خود را راه اندازی می کند که به تبدیل ایده ها به شرکت کمک می کند و همچنین از شاخه PSL Ventures خود سرمایه گذاری می کند که سال گذشته 100 میلیون دلار برای دومین صندوق خود جمع آوری کرد.