• خانه
  • اخبار
  • حرکت‌های فنی: مدیران ارشد و مسئول فرهنگ Smartsheet در حال رفتن هستند

حرکت‌های فنی: مدیران ارشد و مسئول فرهنگ Smartsheet در حال رفتن هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکت‌های فنی: مدیران ارشد و مسئول فرهنگ Smartsheet در حال رفتن هستند

حرکت‌های فنی: مدیران ارشد و مسئول فرهنگ Smartsheet در حال رفتن هستند
مگان هانسن در جریان میزگرد آینده کار در نشست brooztechnology در ماه اکتبر صحبت می کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

– مگان هانسن، مدیر ارشد مردمی و فرهنگی Smartsheet، شرکت را ترک کرد.

Smartsheet رفتن هانسن به brooztechnology را تایید کرد. یکی از سخنگویان گفت: “ما از مشارکت او سپاسگزاریم و برای او در تلاش بعدی بهترین ها را آرزو می کنیم.”

جولین مارشال، مدیر ارشد حقوقی Smartsheet، تیم مردم و فرهنگ شرکت را به عنوان یک رهبر موقت رهبری می‌کند، در حالی که شرکت به دنبال جایگزین دائمی می‌گردد.

brooztechnology برای نظر دادن با Hansen تماس گرفته است و پس از شنیدن پاسخ، این پست را به‌روزرسانی خواهد کرد.

هانسن به مدت سه سال و نیم در اسمارت شیت کار کرد و به عنوان معاون مردمی شروع به کار کرد. او قبلا به عنوان معاون ارشد مردم در MOD Pizza، معاون مدیریت استعداد در Outerwall و مدیر منابع انسانی در مشاوره خلاق طراحی قورباغه خدمت کرده است.

Smartsheet، ارائه‌دهنده نرم‌افزار مدیریت گردش کار مستقر در Bellevue، درآمدی معادل 199.6 میلیون دلار در سه ماهه اخیر خود گزارش کرده است که نسبت به سه ماهه سوم سال 2021 رشد 38 درصدی را نسبت به سه ماهه سوم سال 2021 نشان می‌دهد. سهام آن تقریباً 50 درصد کاهش یافته است. سال .

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • دانشگاه از واشنگتن، استاد علوم ژنومیک جی شیندور به هیئت مشاوره علمی شرکت سرمایه گذاری جهانی خیابان ششم پیوست.
  • مؤسسه آلن در سیاتل شش رهبر جدید نسل بعدی را معرفی کرده است که محققین اولیه در ایالات متحده هستند که در مشاوره انستیتو آلن برای علوم مغز، برنامه MindScope و موسسه آلن برای دینامیک عصبی کمک خواهند کرد.
  • درو هارول یکی از هفت فرستاده جدید علمی ایالات متحده است که توسط آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده منصوب شده است. هارول، استاد بازنشسته در دانشگاه کرنل، در این دانشگاه تحقیقاتی انجام می دهد. از آزمایشگاه هاربر جمعه در واشنگتن در جزیره سن خوان.