• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: Remitly مدیر مالی استعفا خواهد داد. OfferUp مدیر عامل سابق Kellogg را استخدام می کند. و بیشتر

حرکات فنی: Remitly مدیر مالی استعفا خواهد داد. OfferUp مدیر عامل سابق Kellogg را استخدام می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: Remitly مدیر مالی استعفا خواهد داد. OfferUp مدیر عامل سابق Kellogg را استخدام می کند. و بیشتر

حرکات فنی: Remitly مدیر مالی استعفا خواهد داد. OfferUp مدیر عامل سابق Kellogg را استخدام می کند. و بیشتر
سوزانا مورگان. (عکس به طور خلاصه)

– سوزانا مورگان به عنوان مدیر مالی Remitly استعفا داد.

مورگان در سال 2018 پس از خدمت به عنوان مدیر مالی در Apptio، Concur و Vertafore به شرکت انتقال پول دیجیتال مستقر در سیاتل پیوست.

ریمیلی خروج مورگان را به عنوان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه اول خود اعلام کرد. این شرکت که سال گذشته به صورت عمومی عرضه شد، گفت مورگان اواخر سال 2022 بازنشسته خواهد شد و تا 30 سپتامبر به عنوان مشاور به کار خود ادامه خواهد داد. Remitly از یک شرکت برای یافتن مدیران عامل برای یافتن جایگزین استفاده می کند.

– ریشی پادی، معاون سابق رئیس جمهور و مدیر کل تجارت الکترونیک در Kellogg، به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی به OfferUp پیوست.

پادی سه سال را در Kellogg گذراند و یک استراتژی تجارت الکترونیک را برای آمریکای شمالی رهبری کرد. او همچنین یک بازار خواربار فروشی مبتنی بر اشتراک آنلاین به نام PantryPerks تأسیس کرد و مدیر eBay، یکی از رقبای OfferUp بود.

OfferUp، مستقر در Bellevue، واشنگتن، در سال 2011 تأسیس شد و یک بازار دست دوم را مدیریت می کند. این شرکت سال گذشته یک مدیر سابق Booking.com و سایر مدیران برجسته را از آمازون و T-Mobile استخدام کرد. OfferUp در حال حاضر رتبه ششم را در فهرست brooztechnology 200 از سریع ترین استارتاپ های در حال رشد در شمال غربی اقیانوس آرام دارد.

– آدام کوکاری، شریک عملیاتی سابق صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر مایکروسافت، به عنوان یک شریک مدیریتی به صندوق SeaChange پیوست.

کوکاری بیش از هفت سال در مایکروسافت کار کرده و مدیریت M12، صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر مایکروسافت را بر عهده داشته است. کوکاری همچنین به عنوان مدیر در Azure روی زیرساخت های ابری کار می کند.

SeaChange Fund یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که از استارت آپ های اولیه مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام پشتیبانی می کند. پورتفولیوی SeaChange Fund شامل Factal، استارت آپی برای اخبار فوری، Vouched، یک راه حل نرم افزاری تایید هویت، و Spiral Genetics، استارت آپی برای تجزیه و تحلیل DNA توسط زنان است.