• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: Expedia یک افسر ارشد امنیتی استخدام می کند. دستیار فنی خروجی مایکروسافت؛ و بیشتر

حرکات فنی: Expedia یک افسر ارشد امنیتی استخدام می کند. دستیار فنی خروجی مایکروسافت؛ و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: Expedia یک افسر ارشد امنیتی استخدام می کند. دستیار فنی خروجی مایکروسافت؛ و بیشتر

حرکات فنی: Expedia یک افسر ارشد امنیتی استخدام می کند. دستیار فنی خروجی مایکروسافت؛ و بیشتر
کرت جان، مدیر امنیت جهانی Expedia. (عکس از Expedia)

– کرت جان، مدیر عامل سابق امنیت سایبری در زیمنس ایالات متحده آمریکا، به عنوان مدیر عامل امنیت جهانی به Expedia پیوست. جان مسئول امنیت فناوری اطلاعات، امنیت فیزیکی و حریم خصوصی خواهد بود.

جان نزدیک به شش سال را در زیمنس گذراند. او همچنین در هیئت مشاوره در شرکت امنیت ابری استارتاپ ObserveID و در کمیته مشاوره نوآوری در دانشگاه جورج میسون خدمت می کند. او همچنین یکی از همکاران ارشد غیر مقیم شورای آتلانتیک است.

جان در ایستگاه فیرفکس، ویرجینیا مستقر خواهد شد، جایی که او عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی ویرجینیا است.

– جفری اسنوور، مهندس دیرینه مایکروسافت، غول فناوری را ترک می کند. اسنوور در حال حاضر مدیر فنی تحول در محل کار مدرن و دستیار فنی است. او در سال 1999 به مایکروسافت پیوست. اسنوور در پستی در لینکدین گفت: “زمان آن رسیده که چیز جدیدی را امتحان کنیم.”

“پل مور ملحق خواهد شد.” Zymeworks مانند مدیر ارشد علمی. او از شرکت درمانی آنتی بادی MacroGenics نقل مکان کرد و در آنجا معاون زیست شناسی سلولی و ایمونولوژی بود. مور همچنین قبلاً مدیر زیست شناسی سلولی در Celera بود.

در اوایل سال جاری، Zymeworks اعلام کرد که 25 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد و نقش های رهبری را متزلزل می کند زیرا بر روی گذراندن نامزد اصلی خود برای یک داروی مبتنی بر آنتی بادی از طریق آزمایش بالینی در مراحل آخر سرطان تمرکز کرده است. این شرکت همچنین در حال آزمایش یک نامزد دیگر در آزمایشات اولیه و “بهینه سازی” استراتژی تحقیق و توسعه خود است. Zymeworks همچنین از تلاش برای تصاحب جلوگیری می کند.

سایر تغییرات پرسنلی در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • که در سیاتل سیهاوکز بر اساس گزارش ها دو استاد تحلیلی جدید استخدام کرد – بکا ارنبام از نیویورک نیکس و پیتر انگلر توسط شارلوت تاندر
  • وکیل مایکل اوشاگنسی به یک استارت آپ روانگردان بپیوندید CaaMTech به عنوان مدیر مالکیت معنوی CaaMTech ترکیبات و فرمولاسیون های روانگردان مختلف را توسعه داده و ثبت اختراع می کند. این شرکت بیش از 200 درخواست ثبت اختراع معلق و پتنت صادر کرده است.